0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

426.00Līzinga kalkulators

Šī akumulatora krūmgrieža kvalitāte un veiktspēja efektīvi cīnās ar biezu zāli un jaunām krūmu atvasēm jebkuros laikapstākļos. Tā bezsuku E-torq motoram ir aktīvā dzesēšana, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti, un tas ir uzstādīts aizmugurē, lai nodrošinātu optimālu līdzsvaru un motora aizsardzību. Ergonomiskais rokturis, digitālais lietotāja interfeiss, augstākās kvalitātes uzkabe un mīkstais rokturis palielina komfortu un ērtības. Komplektā iekļautā trimera spole, Combi aizsargs un metāla zāles nazis nodrošina nevainojamus rezultātus katru reizi.

Akumulators un lādētājs nav iekļauti komplektā.

Zemāk skatiet saderīgos piederumus, darbības un uzlādes laiku tabulu, piederumu gidu un to, kā lietot akumulatoru produktus aukstos laika apstākļos.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai
Bez akumulatora un lādētāja!
Salīdzināt EAN kods: 7392930880528 SKU: 970566901

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpuma ekvivalents
  25 сm³ ekvivalents
 • Akumulatoru sistēma
  Husqvarna BLi-X 36V
 • Motora veids
  BLDC (bezsuku)
 • Uzkabe
  Balance 35
 • Trimmera spole
  T35 M10
 • Zāles asmens
  255-3-1''
 • Krūmu ripa
 • Bluetooth savienojums ar lietotni
 • Svars bez akumul.un pļaušanas aprīkojuma
  3.5 kg

Funkcijas

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Horizontāli novietojams akumulators

Vieda akumulatora pozīcija, kad akumulators ierīcē tiek ievietots horizontālā stāvoklī. Tas samazina netīrumu, putekļu un ūdens uzkrāšanās risku, kas varētu izraisīt kontaktsavienojumu un mikroshēmas bojājumus. Tas arī nozīmē to, ka akumulatora svaru var novietot tieši vēlamajā smaguma centrā vai tuvu tam, lai nodrošinātu maksimālu manevrējamību. Pateicoties viedajai konstrukcijai, ierīcē iespējams ievietot dažāda izmēra akumulatorus.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Optimāls kāta garums & reduktora leņķis

Optimāls kāta garums un 35 grādu reduktora leņķis ļauj griešanas aprīkojumam darboties paralēli zemei.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Zems oglekļa emisiju līmenis

Izvēloties šo produktu, varat būt drošs, ka tas izmantošanas laikā rada mazāk izmešus, nekā tradicionālie ar degvielu darbināmie produkti. Šis akumulatora produkts izmantošanas laikā nerada CO2, bet tomēr nodrošina jaudu un kvalitāti, ko varat sagaidīt no Husqvarna produkta. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka CO2 emisijas veidojas citos produkta dzīves cikla posmos, piem., ražošanas, uzlādes laikā un utilizēšanas procesā darbmūža noslēgumā.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Tap 'n' Go funkcija

Izturīga, dubultas auklas pusautomātiskā spole ar Tap 'n Go funkciju ātrai auklas padevei.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Lietotājam draudzīga tastatūra

Mēs esam pārdomāti izstrādājuši savus produktus ar viegli lietojamu un intuitīvu tastatūru. Nodrošina, ka varat optimizēt savu laiku un produkta veiktspēju, vienkārši nospiežot pogu. Aprīkots ar LED indikatoriem, kas parāda akumulatora stāvokli.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Bezsuku E-TORQ dzinējs

Husqvarna izstrādātie E-TORQ dzinēji ir lieliski pielāgoti katram lietojumam. Bezsuku konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, un motori ir konstruēti tā, lai izturētu smagu un ilgstošu profesionālu izmantošanu. Tie ir pilnīgi bez tehniskās apkopes vajadzības un kalpos visu produkta ekspluatācijas laiku.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

3-ātrumu režīms palielina ierīces darbības laiku

3-ātrumu režīms ļauj jums pagarināt ierīces darbības laiku, pielāgojot izejošo jaudu pašreizējiem darba apstākļiem.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Viegla un ergonomiska konstrukcija

100. sērijas akumulatora produkti ir kompakti, slaidi un ar lielisku ergonomiku, kas padara tos par labi izlīdzsvarotiem un ērti lietojamiem jūsu dārzā.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Laikapstākļu drošs (IPX4)

Šī Husqvarna akumulatora ierīce atbilst IPX4 klasifikācijai, tā ir laikapstākļu droša. Tāpēc ir ilgstoši lietojams un uzticams produkts, ko var izmantot visu gadu jebkuros laikapstākļos.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Ērta darba pozīcija

Darbs ar uzkabi un stiprinājuma cilpu aprīkotu mašīnu nodrošina ērtu darba pozu.

Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

Visiem viena akumulatoru sistēma

Augstās veiktspējas Husqvarna akumulatoru sistēma sniedz plašu iespēju klāstu, sākot ar vieglajiem integrētajiem akumulatoriem un beidzot ar mugursomas akumulatoriem. Mūsu akumulatori ir būvēti, lai tos varētu ilgstoši lietot, lai tie būtu ātri uzlādējami, un tos varētu ātri ievietot nākamajā instrumentā, lai darbs neapstātos. Mūsu akumulatoru sistēma ļauj elastīgi lietot dažādus Husqvarna instrumentus un jūs vienmēr atradīsiet sev pielāgojamu akumulatoru produktu risinājumu, kurš lieliski derēs jūsu darbiem.

Aprīkojums un Aksesuāri