0.00 0

  Grozs ir tukšs

  Izpārdošana!

  Krūmgriezis Husqvarna 525iRXT

  489.00Līzinga kalkulators

  Husqvarna 525iRXT ir izturīgs, augstas veiktspējas profesionālais akumulatoru krūmgriezis. Viegls, labi sabalansēts un jauda līdzvērtīga 25cc benzīna krūmgriezim. Šis bezvadu akumulatoru krūmgriezis, kas paredzēts pilnas slodzes lietošanai, nodrošina nepieciešamo veiktspēju ar bezsuku E-TORQ motoru. Izmantojot intuitīvo tastatūru un ErgoFeed trimera funkciju, jūs to varat viegli un efektīvi izmantot. No vibrācijām pasargāts, no kāta attālināts rokturis uzlabo jūsu darba komfortu arī nogāzēs. Integrēta savienojamība ērtai savienošanai ar digitālajiem pakalpojumiem.

  Akumulators un lādētājs nav iekļauti komplektā.

  Zemāk skatiet saderīgos piederumus, darbības un uzlādes laiku tabulu, piederumu gidu un to, kā lietot akumulatoru produktus aukstos laika apstākļos.

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai
  Bez akumulatora un lādētāja!
  Salīdzināt EAN kods: 7392930770157 SKU: 970551401

  Specifikācija

  • Cilindra darba tilpuma ekvivalents
   25 сm³ ekvivalents
  • Akumulatoru sistēma
   Husqvarna BLi-X 36V
  • Motora veids
   BLDC (bezsuku)
  • Uzkabe
   Balance XB
  • Trimmera spole
   E35B
  • Zāles asmens
   255-4-1''
  • Krūmu ripa
  • Bluetooth savienojums ar lietotni
  • Svars bez akumul.un pļaušanas aprīkojuma
   4.2 kg

  Funkcijas

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Nepārspējama griešanas kapacitāte

  Unikālie, Husqvarna izstrādātie, augsta griezes momenta motori, kombinācijā ar lielo griešanas diametru, nodrošina iespēju strādāt ar augstāko griešanas kapacitāti.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Integrēta savienojamība

  Iekārtas ar iebūvētu savienojamību ir viegli pieslēdzamas Husqvarna Fleet Services™ pakalpojumam. Tas ļauj redzēt iekārtas pēdējo atrašanās vietu, lietošanas statistiku, apkopju vēsturi, u.c. Tas arī nodrošina iekārtas programmatūras atjaunošanu, lai tā vienmēr ir savietojama ar jaunākajām Husqvarna Fleet Services™ funkcijām.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Elastīga BLi-X akumulatoru sistēma

  Augstas veiktspējas BLi-X 36V akumulatoru sistēma piedāvā plašu iespēju klāstu, sākot no viegliem integrētiem un beidzot ar mugursomas akumulatoriem. Mūsu 36 V sistēmas akumulatori ir paredzēti ilgstošai lietošanai, tie ir ātri uzlādējami un vēl ātrāk nomaināmi nepārtrauktai lietošanai. Mūsu BLi-X akumulatoru sistēma ļauj elastīgi izmantot dažādos Husqvarna instrumentos. Jūs vienmēr atradīsiet pielāgotu akumulatora risinājumu, kas lieliski atbilst jūsu uzdevumam.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  ActiveCool

  Husqvarna ActiveCool nodrošina efektīvu akumulatora dzesēšanu gan uzlādes, gan izlādes laikā. Pateicoties aktīvajai dzesēšanas sistēmai, jūsu ar baterijām darbināms produkts joprojām ir pilnībā produktīvs arī smagos apstākļos, kamēr jūsu akumulatoru kalpošanas laiks pagarinās.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Pilna laika profesionālai lietošanai

  Augstas kvalitātes materiāli un pārbaudītas sastāvdaļas, kas pārbaudītas atbilstoši augstākajiem standartiem, nodrošina augstu izturību un zemākas apkalpošanas izmaksas.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Laikapstākļu drošs (IPX4)

  Šī Husqvarna akumulatora ierīce atbilst IPX4 klasifikācijai, tā ir laikapstākļu droša. Tāpēc ir ilgstoši lietojams un uzticams produkts, ko var izmantot visu gadu jebkuros laikapstākļos.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Viegls un labi sabalansēts

  Mūsu mašīnām ir kompakts, optimizēts dizains. Tas padara tās vieglas un labi sabalansētas, ļaujot ērti strādāt visās situācijās.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Bez vada

  Ierīce piedāvā jums iespēju strādāt bez vada, ar iekšējo akumulatoru. Šo ierīci tāpat iespējams savienot ar mugursomas tipa akumulatoru, lai maksimāli apmierinātu jūsu vajadzības.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Klusa darbība

  Mūsu akumulatora tehnikas trokšņa līmenis ir par 13 dB(A) zemāks nekā benzīna tehnikai. Samazinājumu par 3 dB(A) parasti tiek uztverts kā trokšņa līmeņa pazeminājums uz pusi. Tas padara darbu patīkamāku, un ļauj droši strādāt arī publiskās teritorijās.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Horizontāli novietojams akumulators

  Vieda akumulatora pozīcija, kad akumulators ierīcē tiek ievietots horizontālā stāvoklī. Tas samazina netīrumu, putekļu un ūdens uzkrāšanās risku, kas varētu izraisīt kontaktsavienojumu un mikroshēmas bojājumus. Tas arī nozīmē to, ka akumulatora svaru var novietot tieši vēlamajā smaguma centrā vai tuvu tam, lai nodrošinātu maksimālu manevrējamību. Pateicoties viedajai konstrukcijai, ierīcē iespējams ievietot dažāda izmēra akumulatorus.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  ErgoFeed™ trimmera spole

  ErgoFeed™ funkcija nodrošina trimmera auklas padevi vienkārši, nospiežot pogu uz labā roktura. Tas samazina nejaušu auklas padeves risku un auklas patēriņu. ErgoFeed ™ trimmera spole ir konstruēta gandrīz bez kustīgām daļām, kas padara to īpaši izturīgu.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Augsts roktura stiprinājums

  Augsts roktura stiprinājums nodrošina vairāk vietas kājām strādājot slīpumos.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  LowVib™

  Efektīvi amortizatori absorbē vibrācijas, saudzējot lietotāja rokas un plaukstas.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Regulējams rokturis

  Regulējams un ergonomiski izstrādāts rokturis vislabākajam komfortam.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Ergonomiski gumijas rokturi

  Gumijas rokturis nodrošina labu satvērienu, un, pateicoties ergonomiskajam dizainam, darbs ir mazāk nogurdinošs jūsu rokām.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Bezsuku E-TORQ dzinējs

  Husqvarna izstrādātie E-TORQ dzinēji ir lieliski pielāgoti katram lietojumam. Bezsuku konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, un motori ir konstruēti tā, lai izturētu smagu un ilgstošu profesionālu izmantošanu. Tie ir pilnīgi bez tehniskās apkopes vajadzības un kalpos visu produkta ekspluatācijas laiku.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Intuitīvs un vieds taustiņu bloks

  Taustiņu bloku ir vienkārši lietojams, aprīkots ar LED indikatoru, kas norāda akumulatora pašreizējo statusu.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  3-ātrumu režīms

  3-ātrumu režīms ļauj jums pagarināt ierīces darbības laiku, pielāgojot izejošo jaudu pašreizējiem darba apstākļiem.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Automātiska izslēgšana

  Produkts automātiski izslēdzas pēc 3 dīkstāves minūtēm, kas samazina ievainojumu risku, ja tas tiek atstāts bez uzraudzības.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Optimāls kāta garums & reduktora leņķis

  Optimāls kāta garums un 35 grādu reduktora leņķis ļauj griešanas aprīkojumam darboties paralēli zemei.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Neliela tehniskā apkalpe

  Degvielas neuzpildīšana, mazāk detaļu apkalpošana un elektroniski kontrolēta piedziņas sistēma nozīmē mazāku dīkstāvi un zemākas lietošanas izmaksas.

  Krūmgriezis Husqvarna 325iR​

  Zems oglekļa emisiju līmenis

  Izvēloties šo produktu, varat būt drošs, ka tas izmantošanas laikā rada mazāk izmešus, nekā tradicionālie ar degvielu darbināmie produkti. Šis akumulatora produkts izmantošanas laikā nerada CO2, bet tomēr nodrošina jaudu un kvalitāti, ko varat sagaidīt no Husqvarna produkta. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka CO2 emisijas veidojas citos produkta dzīves cikla posmos, piem., ražošanas, uzlādes laikā un utilizēšanas procesā darbmūža noslēgumā.

  Aprīkojums un Aksesuāri