0.00 0

Grozs ir tukšs.

Līzings

SIA Vasara.lv ir parūpējušies par to, lai preču iegāde mūsu interneta veikalā www.vasara.lv būtu vienkārša, ātra un pieejama katram. Tādēļ sadarbojoties ar līzinga kompānijām, piedāvājam Tev iegadāties preces uz nomaksu, kas ir ātrs un viegls process.

  • Preces www.vasara.lv uz līzinga var saņemt jebkurš Latvijas iedzīvotājs (t.sk. citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā)
  • Jums jābūt pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem
  • Kredīta ņēmēja vecums: no 18 līdz 73 gadiem
  • Aizdevuma summa: no 70 EUR līdz 10000 EUR
  • Aizdevuma termiņš: no 3 līdz 36 mēnešiem
  • Pirmā iemaksa no 0%
  • Kreditēšana bez pirmās iemaksas (summām virs 1400,- eur avansa maksājums 10%).

Pirms līzinga izmantošanas, ir iespējams noskaidrot arī aptuvenās izmaksas ar līzinga kalkulatora palīdzību, taču ņem vērā, ka veiktajiem aprēķiniem ir tikai informatīva nozīme un kalkulatorā norādītie dati var atšķirties no gala aprēķiniem.

Izvēlies preci no mūsu produktu klāsta, ievieto grozā un pie norēķiniem izvēlies apmaksas veidu “Līzings”  un pabeidz pasūtījumu. Pēc pasūtījuma iesniegšanas paradās līzinga pieteikuma forma. Aizpildot līzinga pieteikuma anketu ir jānorāda informācija par pieteicēju (vārds, uzvārds, personas kods, adrese, darba vieta, tālrunis, e-pasts, atsevišķā gadījumā kontaktpersona prombūtnes laikā, kā arī ienākumi un izdevumi, kur jānorāda neto darba alga un ikmēneša kredīta maksājumi, ja tādi ir. Tādēļ, lai noformētu līzingu, Tev ir jābūt regulāriem ienākumiem, neskaitot pabalstus, un patstāvīgai darba vietai (ja Tev ir bezdarbnieka statuss, preci iegādāties uz nomaksu nevarēsi). Aizpildot līzinga pieteikumu norādot  savus personas datus, Jūs aplieciniet ka dati ir patiesi, tos aizpildījāt pašrocīgi. Lai pārliecinātos, ka pieteikums ir nosūtīts un viss ir izdarīts pareizi, aizpildot pieteikuma formu, Tu vari sazināties ar mums, sūtot ziņas uz e-pasta adresi, rakstot online čatā vai zvanot pa tālruni 20770077.

Klienti,  kas lieto internetu banku, Smart-ID vai e-Paraksts var pabeigt savu pieteikumu elektroniski. Aizpildot līzinga pieteikumu,  klients saņem  savā e-pastā hipersaiti ar lūgumu pabeigt savu kredīta pieteikumu tiešsaistē. Tiešsaistē Klientam ir iespējā pabeigtu pieteikuma aizpildīšanu, pārbaudītu jau ievadīto informāciju un iepazītos ar aizdevuma nosacījumiem.  Klients atver hipersaiti ar pogu “Pabeigt noformēšanu ONLINE”. Pēc pieteikuma aizpildīšanas Klients aizsuta pieteikumu ar pogu ” Aizsūtīt pieteikumu”  un pāriet uz idenfikācijas lapu, kur izvēlas vienu no pieteikuma apstiprināšanas veidiem:

  • 0,01 € pārskaitījums;
  • Smart-ID;
  • eParaksts.

Pēc Klienta bankas pārskaitījuma 0,01 € saņemšanas , InCredit izskata Klienta pieteikumu un pieņem lēmumu par aizdevuma piešķiršanu.

Gadījumā, ja Klients izvēlēsies pieteikumu apstiprināšanai Smart-ID vai eParaksts- pieteikums uzreiz nokļūst InCredit izskatīšanai.

Par pārējo parūpēsies www.vasara.lv  Klientu apkalpošanas centrs.

Pozitīvas atbildes gadījumā mēs ar Jums sazināsimies visīsākajā laikā, lai noprecizētu, kādi dokumenti Jums būs jāsagatavo saņemot preci. Pirmo iemaksu varēsiet veikt ar pārskaitījumu pēc piestādīta rēķina no SIA Vasara.lv. Līgumu izveidosim tikai pēc avansa saņemšana mūsu bankas konta, no šī brīža aizdevuma līgums stājas spēkā un tiek nosūtīts Klientam uz e-pastu. Pēc aizdevuma līguma stāšanās spēkā, Pārdevējs nosuta preci pilnā komplektācija un garantijas talonu , par ko nosuta paziņojumu uz e-pasta.

Klienti kas saņēma kredītu bez interneta bankas/Smart-ID/eParaksts palīdzības,  kurjers Jums piegādās dokumentus papīrā veida divos eksemplāros, viens eksemplārs paliks pie Jums, bet otrs dokumentu eksemplārs būs jānodod parakstīts atpakaļ kurjeram. Kā arī kurjeram Jums kopā ar dokumentiem būs jānodod pases vai identifikācijas kartes kopijas. Pases kopijām, vai identifikācijas kartēm jābūt kopētām. Obligāti, neaizmirsti uz kopijas pašrocīgi veikt uzrakstu “Kopēts manā klātbūtnē iesniegšanai InCredit Group SIA”, datums, vieta un Jūsu paraksts”. Pēc dokumenta parakstīšanas uzreiz saņemsiet preci pilnā komplektācija un garantijas talonu.

Saņemt savu preci var tā persona, uz kuras vārda tika sūtīts pieteikums, jo dokumentus (līgumu, maksājuma grafiku u.tml.) paraksta persona, kurai ir piešķirts līzings. Neviens cits nav tiesīgs parakstīt līzinga dokumentus, kā arī saņemt preci interneta veikalā. Ikmēneša maksājumus vari veikt caur savu internetbanku (visi rekvizīti ir norādīti līzinga līgumā) vai arī Latvijas Pasta filiālēs, taču naudas pārskaitījums var ilgt līdz pat 5 darba dienām. Šis faktors ir jāņem vērā, lai līzinga maksājumi tiktu veikti laicīgi.

SIA Vasara.lv sadarbības partneris SIA InCredit Group ,Reģ.Nr.40103307404, Kr.Barona iela 130 k4, Rīga, LV-1012.