0.00 0

Grozs ir tukšs.

Par mums

Specializēts dārza un meža tehnikas veikals

Uzņēmums dibināts 2013.gada ar mērķi sniegt kvalitatīvus pakalpojumus dārza, mājas un meža tehnikas tirdzniecības un tās apkalpošanas jomā. Par prioritāti esam izvirzījuši piedāvāt pilnu pakalpojumu klāstu augstā kvalitātē, sākot ar konsultāciju par piemērotāko tehnikas vai instrumentu izvēli, lietotāja apmācību, tehnikas pilnu pārbaudi tās pārdošanas brīdī un apkalpošanu visā tās kalpošanas laikā.
Mūsu dārza un meža tehnikas veikali „VASARA” piedāvā pasaules vadošo zīmolu motorzāģus, zāles pļāvējus, krūmgriežus un trimmerus, dzīvžoga šķēres, dārza traktorus un raiderus, robotizētos zāles pļāvējus, zaru smalcinātājus, augstspiediena mazgātājus, lapu pūtējus, sniega pūtējus, uzkopšanas tehniku mājai, celtniecības tehniku, darba un brīvā laika apģērbu, dažādus piederumus un aksesuārus meža un dārza tehnikai.
Dinamiski ritošajā laikmetā milzīga daļa visdažādāko lietu tiek atrisinātas internetā. Tādēļ lai taupītu mūsu visaizņemtāko klientu laiku piedāvājam iepazīties ar preci un iegādāties to mūsu specializētāja interneta veikala www.vasara.lv. Šeit mēs nodrošinām tikpat profesionālu apkalpošanu kā mūsu veikalos.
Turklāt arī internetā pirktā tehnika tiks sagatavota ekspluatācijai un pārbaudīta musu servisa. Mēs garantējam, ka pie mums pirktajai tehnikai būs pieejamas oriģinālās rezerves daļas, kā arī garantijas un pēc garantijas serviss. Viss iepriekš uzskaitītais nebūtu iespējams bez zinoša un atsaucīga personāla.
Mūsu interneta veikalā www.vasara.lv atradīsiet pasaulē populārākos dārza un meža tehnikas zīmolus: Husqvarna, Stihl, Jonsered, McCulloch, Stiga, Oleo-Mac, AL-KO, u.c. zīmolu produkciju.

Mēs esam pārliecināti par tehniku, kuru iesakām, jo paši esam ar to strādājuši. Jūtieties droši un uzticieties mūsu šajā jomā pieredzējušā personāla ieteikumiem.

Lai Jums veiksmīgi pirkumi!