0.00 0

Grozs ir tukšs.

Par mums

Specializēts dārza un meža tehnikas veikals

Laipni lūgti „VASARA” interneta veikalā!

Vairāk nekā desmit gadu garumā esam kļuvuši par uzticamu sadarbības partneri, kas sniedz kvalitātes garantiju un profesionālu apkalpošanu.

Mūsu uzņēmums dibināts 2013. gadā, ar mērķi sniegt kvalitatīvus pakalpojumus dārza, mājas un meža tehnikas tirdzniecības un tās apkalpošanas jomā. Par prioritāti esam izvirzījuši piedāvāt pilnu pakalpojumu klāstu augstā kvalitātē, sākot ar konsultāciju par piemērotāko tehnikas vai instrumentu izvēli, lietotāja apmācību, tehnikas pilnu pārbaudi tās pārdošanas brīdī un apkalpošanu visā tās kalpošanas laikā. Piedāvājam ne tikai plašu tehnikas un instrumentu klāstu darbam dārzā un mežā, bet arī profesionālu darba apģērbu un darba aizsardzības līdzekļus, kas nodrošina drošību un ergonomiku jums un jūsu darbiniekiem.

Interneta veikalā jūs atradīsiet plašu pasaules vadošo zīmolu tehnikas un instrumentu klāstu

Mēs saprotam, ka mūsu klientu laiks ir ļoti svarīgs, tāpēc piedāvājam ērtu un vienkāršu iepirkšanās procesu tiešsaistē. Šeit mēs nodrošinām tikpat profesionālu apkalpošanu kā mūsu veikalos. Turklāt, arī internetā pirktā tehnika tiks sagatavota ekspluatācijai un pārbaudīta mūsu servisā. Mēs garantējam, ka pie mums pirktajai tehnikai būs pieejamas oriģinālās rezerves daļas, kā arī garantijas un pēc garantijas serviss.

Tomēr, ja vēlaties personīgu pieeju un iespēju aplūkot produktus klātienē, mūsu komanda ar prieku sagaidīs jūs mūsu veikalos Liepājā un Jēkabpilī.

Mūsu interneta veikalā www.vasara.lv atradīsiet pasaulē populārākos dārza un meža tehnikas zīmolus: Husqvarna, Stihl, Jonsered, McCulloch, Stiga, Oleo-Mac, AL-KO, u.c. zīmolu produkciju.

Viss iepriekš uzskaitītais nebūtu iespējams bez zinoša un atsaucīga personāla, tāpēc uzticiet rūpes par tehnikas izvēli un apkopi mums – vasara.lv darbinieki ir savas jomas speciālisti, kas ar prieku dalīsies zināšanās. Mēs esam pārliecināti par tehniku, kuru iesakām, jo paši esam ar to strādājuši.

Jūtieties droši un uzticieties mūsu pieredzējušo nozares speciālistu ieteikumiem!

Lai Jums veiksmīgi pirkumi!