0.00 0

  Grozs ir tukšs.

  Izpārdošana!

  Husqvarna 535iFR krūmgriezis

  740.00Līzinga kalkulators

  Husqvarna 535iFR ir izturīgs un daudzpusīgs, augstas veiktspējas akumulatora krūmgriezis, kas ir radīts regulārai lietošanai pļaujot zāli, biezu un pāraugušu veģetāciju, kā arī viegliem meža tīrīšanas darbiem. Tas ir viegls un labi izlīdzsvarots, jaudas ziņā līdzvērtīgs 35 cm3 produktam ar iekšdedzes dzinēju. Husqvarna E-TORQ motors un 45 cm pļaušanas diametrs, nodrošina darba paveikšanai nepieciešamo veiktspēju. Iekārtas reduktors un citas svarīgas konstrukcijas detaļas ir pārņemtas no benzīna iekārtām. Komplektā iekļauts zāles nazis, krūmgrieža ripa un trimmera spole.

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai
  Bez akumulatora un lādētāja!
  Salīdzināt EAN kods: 7391736582797 SKU: 967850501

  Specifikācija

  • Cilindra darba tilpuma ekvivalents
   35 сm³ ekvivalents
  • Svars
   4.5 kg
  • Uzkabe
   Balance 55
  • Trimmera spole
   T35 M12
  • Zāles asmens
   Multi 300-3-1''
  • Krūmu ripa
   Scarlett 200-22-1''
  • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
   1.4 m/s²
  • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
   1.7 m/s²
  • Bluetooth savienojums ar lietotni

  Funkcijas

  Husqvarna Connect

  Ar viedo Husqvarna Connect lietotni, jūs viegli varat piekļūt noderīgiem padomiem, lietošanas pamācībām un rezerves daļu ieteikumiem. Jūsu, ar Bluetooth savienotajiem produktiem, lietotne nodrošina arī tādu papildus informāciju kā darbības laiks, uzlādes statusu un servisa nepieciešamību.(Pagaidām Latvijā nav pieejama.)

  3-ātrumu režīms

  3-ātrumu režīms ļauj jums pagarināt ierīces darbības laiku, pielāgojot izejošo jaudu pašreizējiem darba apstākļiem.

  Intuitīvs un uzlabots taustiņu bloks

  Taustiņu bloks ir vienkārši lietojams, un tas ir aprīkots ar LED indikatoru, kas norāda akumulatora pašreizējo statusu.

  Ieslēgšanas procedūra ar drošības slēdzi

  Husqvarna akumulatora produkti ir aprīkoti ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu*. Lai uzlabotu drošību, produktu nevarēs ieslēgt, ja pirms mēlītes nospiešanas netiek atbloķēta drošības svira. Ja operators mēģina iedarbināt ierīci, neievērojot drošas iedarbināšanas noteikumus, par to signalizēs drošības indikators - mirgojošas LED gaismas veidā. Modeļi bez LED indikatora var būt pieejami atsevišķos tirgos.

  Ūdensdrošs

  Šī Husqvarna akumulatora ierīce atbilst IPX4 klasifikācijai, tā ir ūdensdroša. Tāpēc ir ilgstoši lietojams un uzticams produkts, ko var izmantot visu gadu jebkuros laikapstākļos.

  Neliela tehniskā apkalpe

  Degvielas neuzpildīšana, mazāk detaļu apkalpošana un elektroniski kontrolēta piedziņas sistēma nozīmē mazāku dīkstāvi un zemākas lietošanas izmaksas.

  Bezsuku E-TORQ dzinējs

  Husqvarna izstrādātie E-TORQ dzinēji ir lieliski pielāgoti katram lietojumam. Bezsuku konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, un motori ir konstruēti tā, lai izturētu smagu un ilgstošu profesionālu izmantošanu. Tie ir pilnīgi bez tehniskās apkopes vajadzības un kalpos visu produkta ekspluatācijas laiku.

  Viegls un labi izlīdzsvarots

  Mūsu tehnikai ir kompakts un optimizēts dizains. Tāpēc tā ir viegla un labi izlīdzsvarota - nodrošinot ērtu darbu jebkurā situācijā.