0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Husqvarna 535iFR krūmgriezis

743.00Līzinga kalkulators

Husqvarna 535iFR ir izturīgs un daudzpusīgs, augstas veiktspējas akumulatora krūmgriezis, kas ir radīts regulārai lietošanai pļaujot zāli, biezu un pāraugušu veģetāciju, kā arī viegliem meža tīrīšanas darbiem. Tas ir viegls un labi izlīdzsvarots, jaudas ziņā līdzvērtīgs 35 cm3 produktam ar iekšdedzes dzinēju. Husqvarna E-TORQ motors un 45 cm pļaušanas diametrs, nodrošina darba paveikšanai nepieciešamo veiktspēju. Iekārtas reduktors un citas svarīgas konstrukcijas detaļas ir pārņemtas no benzīna iekārtām. Komplektā iekļauts zāles nazis, krūmgrieža ripa un trimmera spole.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai
Bez akumulatora un lādētāja!
Salīdzināt EAN kods: 7391736582797 SKU: 967850501

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpuma ekvivalents
  35 сm³ ekvivalents
 • Svars
  4.5 kg
 • Uzkabe
  Balance 55
 • Trimmera spole
  T35 M12
 • Zāles asmens
  Multi 300-3-1''
 • Krūmu ripa
  Scarlett 200-22-1''
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  1.4 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  1.7 m/s²
 • Bluetooth savienojums ar lietotni

Funkcijas

Husqvarna Connect

Ar viedo Husqvarna Connect lietotni, jūs viegli varat piekļūt noderīgiem padomiem, lietošanas pamācībām un rezerves daļu ieteikumiem. Jūsu, ar Bluetooth savienotajiem produktiem, lietotne nodrošina arī tādu papildus informāciju kā darbības laiks, uzlādes statusu un servisa nepieciešamību.(Pagaidām Latvijā nav pieejama.)

3-ātrumu režīms

3-ātrumu režīms ļauj jums pagarināt ierīces darbības laiku, pielāgojot izejošo jaudu pašreizējiem darba apstākļiem.

Intuitīvs un uzlabots taustiņu bloks

Taustiņu bloks ir vienkārši lietojams, un tas ir aprīkots ar LED indikatoru, kas norāda akumulatora pašreizējo statusu.

Ieslēgšanas procedūra ar drošības slēdzi

Husqvarna akumulatora produkti ir aprīkoti ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu*. Lai uzlabotu drošību, produktu nevarēs ieslēgt, ja pirms mēlītes nospiešanas netiek atbloķēta drošības svira. Ja operators mēģina iedarbināt ierīci, neievērojot drošas iedarbināšanas noteikumus, par to signalizēs drošības indikators - mirgojošas LED gaismas veidā. Modeļi bez LED indikatora var būt pieejami atsevišķos tirgos.

Ūdensdrošs

Šī Husqvarna akumulatora ierīce atbilst IPX4 klasifikācijai, tā ir ūdensdroša. Tāpēc ir ilgstoši lietojams un uzticams produkts, ko var izmantot visu gadu jebkuros laikapstākļos.

Neliela tehniskā apkalpe

Degvielas neuzpildīšana, mazāk detaļu apkalpošana un elektroniski kontrolēta piedziņas sistēma nozīmē mazāku dīkstāvi un zemākas lietošanas izmaksas.

Bezsuku E-TORQ dzinējs

Husqvarna izstrādātie E-TORQ dzinēji ir lieliski pielāgoti katram lietojumam. Bezsuku konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, un motori ir konstruēti tā, lai izturētu smagu un ilgstošu profesionālu izmantošanu. Tie ir pilnīgi bez tehniskās apkopes vajadzības un kalpos visu produkta ekspluatācijas laiku.

Viegls un labi izlīdzsvarots

Mūsu tehnikai ir kompakts un optimizēts dizains. Tāpēc tā ir viegla un labi izlīdzsvarota - nodrošinot ērtu darbu jebkurā situācijā.