0.00 0

  Grozs ir tukšs

  Izpārdošana!

  Husqvarna 520iRX akumulatora trimmeris

  429.00Līzinga kalkulators

  Viegls, augstas veiktspējas trimmeris profesionāliem lietotājiem. Ideāli piemērots dārzniekiem, ainavu veidotājiem un darbuzņēmējiem. Lieliska ergonomika un balanss, aprīkots ar divvirzienu rotācijas trimmera spoli un ar bezsuku motoru ar lielu kalpošanas laiku. Komfortabla uzkabe ietilpst komplektācijā.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai
  Bez akumulatora un lādētāja
  Salīdzināt EAN kods: 7391883947593 SKU: 967916202

  Specifikācija

  • Svars
   3.8 kg
  • Pļaušanas platums
   40 cm
  • Trimmera aukla
  • Kustīgi asmeņi
  • Zāles asmens
   Multi 300
  • Akumulatora tips
   Litija jonu

  Funkcijas

  Husqvarna 520i RX

  Divos virzienos rotējoša trimera spole

  Trimmera spolei iespējams mainīt rotācijas virzienu, tādējādi mazinot nopļāutās zāles nonākšanu uz celiņiem.

  Husqvarna 520i RX

  Horizontāli novietots akumulators

  Vieda akumulatora pozīcija, kad akumulators ierīcē tiek ievietots horizontālā stāvoklī. Tādejādi samazinot netīrumu, putekļu un ūdens uzkrāšanās risku, kas varētu izraisīt kontaktsavienojumu un mikroshēmas bojājumus. Tas arī nozīmē to, ka akumulatora svaru var novietot tieši vēlamajā gravitācijas centrā vai tuvu tam, lai nodrošinātu maksimālu manevrējamību. Pateicoties viedajai konstrukcijai, ierīcē iespējams ievietot dažāda izmēra akumulatorus.

  Husqvarna 520i RX

  Efektīvs bezsuku dzinējs

  Mūsu modernais bezsuku dzinējs ir par 25% efektīvāks nekā standarta suku dzinējs. Tas nozīmē, ka dzinējs nodrošina augstu un pastāvīgu griezes momentu.

  Husqvarna 520i RX

  Augsts rokturis

  Augsts rokturis palielina kustību brīvību, kad strādājat nogāzēs.

  Husqvarna 520i RX

  Ūdensdrošs (IPX4)

  Šī Husqvarna akumulatora ierīce atbilst IPX4 klasifikācijai, tā ir ūdensdroša. Tāpēc ir ilgstoši lietojams un uzticams produkts, ko var izmantot visu gadu jebkuros laikapstākļos.

  Husqvarna 520i RX

  Intuitīvi taustiņi

  Akumulatoru iekārtas tiek darbinātas ar taustiņu palīdzību. Pirmais taustiņš paredzēts ierīces ieslēgšanai un izslēgšanai. savE izmanto, lai paildzinātu ierīces darbības laiku. Bet ar pēdējo taustiņu iespējams mainīt trimera spoles griešanās virzienu.

  savE™ režīms

  Izvēlieties normālo vai savE ™ režīmu atkarībā no apstākļiem maksimālajai jaudai vai maksimālajam darbības laikam. Katrā ziņā, jūs vienmēr iegūsiet ideālu rezultātu.

  Husqvarna 520i RX

  Neliela tehniskā apkalpe

  Degvielas neuzpildīšana, mazāk detaļu apkalpošana un elektroniski kontrolēta piedziņas sistēma nozīmē mazāku dīkstāvi un zemākas lietošanas izmaksas.

  Husqvarna 520i RX

  Komfortabla uzkabe

  Polsterēta uzkabe

  Husqvarna 520i RX

  Maksimāls darbības laiks

  Izvēlaties starp parastu vai savE™ režīmu, atkarībā no apstākļiem, maksimālai jaudai vai maksimāli ilgam darbības laikam. Neatkarīgi no izvēles, Jūs vienmēr iegūsiet perfektu rezultātu.

  Husqvarna 520i RX

  Klusa darbība

  Trokšņu līmenis mūsu akumulatoru ierīcēm līdz 13 dB(A) zemāks nekā produktiem ar degvielas dzinēju - tā ir liela starpība. 3 dB(A) mazāks troksnis parasti tiek uztvērts kā uz pusi mazāks. Tas padara darbu daudz patīkamāku un ļauj strādāt lielākajā daļā publisko vietu.

  Husqvarna 520i RX

  Viegls un labi izsvarots

  Pateicoties slaidajam un ergonomiskajam dizainam tās ir vieglas un labi izlīdzsvarotas - ērts darbs visās situācijās.

  Husqvarna 520i RX

  Visiem viena akumulatoru sistēma

  Akumulators ir paredzēts ilgstošai un profesionālai lietošanai mainīgos darba apstākļos. Piemērota visiem rokas produktiem, kas ļauj ātri pārslēgties no vienas ierīces uz citu. Piemēram, trimmeri, pūtēju, motorzāģi un dzīvžoga šķērēm, augstgriezi un netraucēti turpināt darbu. (BLi10/BLi20 akumulatori ir izmantojami tikai 100. sērijas produktos)

  Husqvarna 520i RX

  Tap 'n' Go funkcija

  Izturīga, dubultas auklas pusautomātiskā spole ar Tap 'n Go funkciju ātrai auklas padevei.

  Aprīkojums un Aksesuāri