0.00 0

Grozs ir tukšs

Piegāde

Ātra piegāde visā Latvijā

1-3 darba dienu laikā

Bezmaksas piegāde visā Latvijā

Pirkumiem virs 150 EUR

Piegādes maksa un laiks

Interneta veikals www.vasara.lv padara iepirkšanos vienkāršu un ērtu – izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo apmaksas un piegādes veidu un saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Zemāk Tu vari iepazīties ar preču piegādes veidiem un redzēt cik tas Tev maksās. Ja gribi zināt, kad Tu saņemsi savu preci – atver jebkuru no noskatītajām precēm un Tev būs redzams plānotais saņemšanas laiks. Kad pasūtījumu būsi veicis – mēs Tevi informēsim e-pastā par tālāko Tava pasūtījuma gaitu līdz pat brīdim, kad būsi to saņēmis.

 MaksaPiegādes ilgums
Omniva Pakomāts€ 3,001-3 darba dienas
DPD Paku Skapis€ 3,001-3 darba dienas
DPD Kurjers pirkumiem līdz €150€ 4,501-3 darba dienas
DPD Kurjers pirkumiem virs €150€ 0,001-3 darba dienas

Piegāde uz norādīto adresi ar kurjeru

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz norādīto adresi (mājām), Jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien ir veikta apmaksa par preci un tā atrodas noliktavā Latvijā un ja vien izvēlētajai precei nav norādīts cits piegādes laiks. Ja prece atrodas ražotāja noliktavā tad preces piegādes termiņš ir no 4 līdz 5 darba dienām no pasūtījuma samaksas saņemšanas brīža.

Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš plānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Dažām lielgabarīta precēm ir nestandarta piegādes laiks.

Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 08:00 līdz 22:00. Citās pilsētās – 08:00 līdz 18:00.

  • Visiem pirkumiem par summu līdz 150 EUR, visas Latvijas teritorijā piegādes maksa ir 4,50 EUR.
  • Visiem pirkumiem par summu no 150 EUR,  piegāde Latvijas teritorijā bez maksas.

Piegādes dienā Jūs saņemsiet īsziņu ar apstiprinājumu par piegādi. Kurjers sazināsies ar Jums pirms piegādes.

Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers to izkraus un ienesīs pirmajā drošajā vietā (dzīvokli, mājas vai garāža, bet nenesīs sūtījumu pa istabām vai pagalmu)

Ja kaut viens no sūtījuma iepakojumiem sver vairāk nekā 30 kg , kurjers tikai palīdzēs Jums šo sūtījumu izkraut no automašīnas, taču nepalīdzēs to aiznest līdz vēlamajai vietai.

Ja pasūtītā prece ir lielgabarīta, kā arī gadījumā, ja preces tiek novietotas uz paletes, neskatoties uz svaru līdz 30 kg, preces netiek aiznestas līdz vēlamajai vietai. Lielgabarīta sūtījumu piegāde un izkraušana tiek veikta tikai ar kravas transporta līdzekļiem uz Jūsu norādīto adresi. Jums jāgarantē nosacījumi, lai kravas automašīna varētu piebraukt līdz vēlamajai izkraušanas vietai, pretējā gadījumā kravu neizdosies piegādāt vai izkraut vēlamaja vieta. Piegāde tiek veikta tikai darba dienās un tikai līdz pkst.16:00. Pēc plkst.16:00  šis pakalpojums netiek sniegts. Pasūtot šo pakalpojumu, nav iespējams izvēleties vēlamo piegādes laika intervālu un laiku.

Piegāde uz DPD Pickup un OMNIVA pakomātu punktiem

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz Omniva un DPD pakomāta piegādes punktiem, tās tiks piegādātas 1-3 darba dienu laikā, ja vien ir veikta apmaksa par preci un tā atrodas noliktavā Latvijā un ja vien izvēlētajai precei nav norādīts cits piegādes laiks.

  • Visiem DPD Paku Skapis sūtījuma izmēriem līdz (61x44x37cm) un svaru 20 kg – 3 EUR
  • Visiem Omniva sūtījuma izmēriem līdz (39 x 38 x 64cm) un svaru 30 kg – 3  EUR

Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādātā norādītajā Omniva vai DPD pakomāta saņemšanas punktā, Jūs saņemsiet īsziņu ar kodu pakas izņemšanai, kas jāievada pakomātā.

 Preču saņemšana SIA Vasara.lv  veikalos bezmaksas

Ja esat izvēlējies preču saņemšana SIA Vasara.lv veikalos, tās ir 1-3 darba dienu laikā, ja vien ir veikta apmaksa par preci un ja vien izvēlētajai precei nav norādīts cits piegādes laiks. SIA Vasara.lv veikali atrodas:

  • Liepāja, Zemnieku iela 32, LV-3401
  • Jēkabpils, Zaļa iela 22e, LV-5201

Visa tehnika ar iekšdedzes dzinēju kuru iegādājaties pie mums, neatkarīgi no tā vai preci saņemsiet ar kurjeru vai veikalā – tehnika tiek iedarbināta un pārbaudīta mūsu specializētā servisa, lai pārliecinātos, ka tā ir tehniska kartība.

Ja neesat atraduši atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem, lūdzu sazinieties ar mums, zvanot uz +371 20770077, vai rakstot [email protected] un mēs ar prieku Jums atbildēsim.