0.00 0

  Grozs ir tukšs

  Izpārdošana!

  Husqvarna 535iRXT krūmgriezis

  749.00Līzinga kalkulators

  Husqvarna 535iRXT ir izturīgs, augstas veiktspējas akumulatora krūmgriezis, kas paredzēts pilna laika profesionālai lietošanai – viegls, labi sabalansēts un jaudas ziņā līdzvērtīgs 35 kubikcentrimetru benzīna krūmgriezim. E-TORQ motors un 45 cm griešanas diametrs nodrošina nepieciešamo veiktspēju, lai darbu vienmēr paveiktu laikā. Integrētā savienojamība ļauj ērti sekot lietošanas statistikai, servisa un tehniskās apkopes vēsturei un pēdējai zināmajai atrašanās vietai Husqvarna Fleet Services™ lietotnē. Reduktors un citas svarīgas ierīces detaļas ir tieši pārnestas no mūsu benzīna piedziņas produktiem, bet stingrais roktura balsts un motora piekare ir izgatavoti no magnija. Zāles asmens un ErgoFeed™ trimmera spole iekļauti komplektācijā. Darbam ar mugursomas aukumulatoru nepieciešams gurna balsts mugursomas akumulatoriem, lūdzu skatīt Aprīkojums un Aksesuāri.

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai
  Bez akumulatora un lādētāja!
  Salīdzināt EAN kods: 7391736582810 SKU: 967850601

  Specifikācija

  • Cilindra darba tilpuma ekvivalents
   35 сm³ ekvivalents
  • Svars
   4.9 kg
  • Uzkabe
   Balance X
  • Trimmera spole
   E35B
  • Zāles asmens
   Multi 300-3
  • Krūmu ripa
   Papildus aprīkojums
  • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
   1,2 m/s²
  • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
   1,4 m/s²
  • Bluetooth savienojums ar lietotni

  Funkcijas

  Izcila griešanas jauda

  Unikālais Husqvarna izstrādātais augstas griezes momenta motors kombinācijā ar lielu griešanas diametru nodrošina jaudu, kas līdzvērtīga 35 cm3 benzīna krūmgriezim.

  Integrēta savienojamība

  Iekārtas ar iebūvētu savienojamību ir viegli pieslēdzamas Husqvarna Fleet Services™ pakalpojumam. Tas ļauj redzēt iekārtas pēdējo atrašanās vietu, lietošanas statistiku, apkopju vēsturi, u.c. Tas arī nodrošina iekārtas programmatūras atjaunošanu, lai tā vienmēr ir savietojama ar jaunākajām Husqvarna Fleet Services™ funkcijām.

  ErgoFeed™ trimmera spole

  ErgoFeed™ funkcija nodrošina trimmera auklas padevi vienkārši, nospiežot pogu uz labā roktura. Tas samazina nejaušu auklas padeves risku un auklas patēriņu. ErgoFeed ™ trimmera spole ir konstruēta gandrīz bez kustīgām daļām, kas padara to īpaši izturīgu.

  Husqvarna 535iRXT

  3-ātrumu režīms

  3-ātrumu režīms ļauj jums pagarināt ierīces darbības laiku, pielāgojot izejošo jaudu pašreizējiem darba apstākļiem.

  Intuitīvs un vieds taustiņu bloks

  Taustiņu bloku ir vienkārši lietojams, aprīkots ar LED indikatoru, kas norāda akumulatora pašreizējo statusu.

  Husqvarna 535iRXT

  Augsts rokturis

  Augsts rokturis palielina kustību brīvību, kad strādājat nogāzēs.

  Husqvarna 535iRXT

  Horizontāli novietots akumulators

  Vieda akumulatora pozīcija, kad akumulators ierīcē tiek ievietots horizontālā stāvoklī. Tādejādi samazinot netīrumu, putekļu un ūdens uzkrāšanās risku, kas varētu izraisīt kontaktsavienojumu un mikroshēmas bojājumus. Tas arī nozīmē to, ka akumulatora svaru var novietot tieši vēlamajā gravitācijas centrā vai tuvu tam, lai nodrošinātu maksimālu manevrējamību. Pateicoties viedajai konstrukcijai, ierīcē iespējams ievietot dažāda izmēra akumulatorus.

  Husqvarna 535iRXT

  Neliela tehniskā apkalpe

  Degvielas neuzpildīšana, mazāk detaļu apkalpošana un elektroniski kontrolēta piedziņas sistēma nozīmē mazāku dīkstāvi un zemākas lietošanas izmaksas.

  Husqvarna 535iRXT

  Optimāls rokturis un spārnuzgrieznis

  Regulējams kāta garums un 35 grādu leņķa spārnuzgrieznis ļauj griešanas aprīkojumam darboties paralēli zemei.

  Husqvarna 535iRXT

  Ieslēgšanas procedūra ar drošības slēdzi

  Husqvarna akumulatora produkti ir aprīkoti ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu*. Lai uzlabotu drošību, produktu nevarēs ieslēgt, ja pirms mēlītes nospiešanas netiek atbloķēta drošības svira. Ja operators mēģina iedarbināt ierīci, neievērojot drošas iedarbināšanas noteikumus, par to signalizēs drošības indikators - mirgojošas LED gaismas veidā.
  *Modeļi bez LED indikatora var būt pieejami atsevišķos tirgos.

  LowVib®

  Effective anti-vibration dampeners absorb vibration, sparing the user's arms and hands.

  Husqvarna 535iRXT

  Visiem viena akumulatoru sistēma

  Akumulators ir paredzēts ilgstošai un profesionālai lietošanai mainīgos darba apstākļos. Piemērota visiem rokas produktiem, kas ļauj ātri pārslēgties no vienas ierīces uz citu. Piemēram, trimmeri, pūtēju, motorzāģi un dzīvžoga šķērēm, augstgriezi un netraucēti turpināt darbu. (BLi10/BLi20 akumulatori ir izmantojami tikai 100. sērijas produktos)

  Regulējams rokturis

  Regulējams un ergonomiski veidots rokturis ērtākai lietošanai.

  Truly cordless

  The machine offers you the flexibility to work truly cordless with an internal battery. Alternatively, the machine can also be connected to a backpack battery. Whatever suits your preferences and needs.

  Ūdensdrošs (IPX4)

  Šī Husqvarna akumulatora ierīce atbilst IPX4 klasifikācijai, tā ir ūdensdroša. Tāpēc ir ilgstoši lietojams un uzticams produkts, ko var izmantot visu gadu jebkuros laikapstākļos.

  Viegls un labi izlīdzsvarots

  Mūsu tehnikai ir kompakts un optimizēts dizains. Tāpēc tā ir viegla un labi izlīdzsvarota - nodrošinot ērtu darbu jebkurā situācijā.

  Husqvarna 535iRXT

  Bezsuku E-TORQ dzinējs

  Husqvarna izstrādātie E-TORQ dzinēji ir lieliski pielāgoti katram lietojumam. Bezsuku konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, un motori ir konstruēti tā, lai izturētu smagu un ilgstošu profesionālu izmantošanu. Tie ir pilnīgi bez tehniskās apkopes vajadzības un kalpos visu produkta ekspluatācijas laiku.

  Husqvarna 535iRXT

  Klusa darbība

  Mūsu akumulatora tehnikas trokšņa līmenis ir par 13 dB(A) zemāks nekā benzīna tehnikai. Samazinājumu par 3 dB(A) parasti tiek uztverts kā trokšņa līmeņa pazeminājums uz pusi. Tas padara darbu patīkamāku, un ļauj droši strādāt arī publiskās teritorijās.

  Husqvarna 535iRXT

  Rokturi ar mīkstu satvēriena daļu

  Rokturi ar mīkstu satvēriena daļu ērtai lietošanai