0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Husqvarna 535iRXT krūmgriezis

789.00Līzinga kalkulators

Husqvarna 535iRXT ir izturīgs, augstas veiktspējas akumulatora krūmgriezis, kas paredzēts pilna laika profesionālai lietošanai – viegls, labi sabalansēts un jaudas ziņā līdzvērtīgs 35 kubikcentrimetru benzīna krūmgriezim. E-TORQ motors un 45 cm griešanas diametrs nodrošina nepieciešamo veiktspēju, lai darbu vienmēr paveiktu laikā. Integrētā savienojamība ļauj ērti sekot lietošanas statistikai, servisa un tehniskās apkopes vēsturei un pēdējai zināmajai atrašanās vietai Husqvarna Fleet Services™ lietotnē. Reduktors un citas svarīgas ierīces detaļas ir tieši pārnestas no mūsu benzīna piedziņas produktiem, bet stingrais roktura balsts un motora piekare ir izgatavoti no magnija. Zāles asmens un ErgoFeed™ trimmera spole iekļauti komplektācijā. Darbam ar mugursomas aukumulatoru nepieciešams gurna balsts mugursomas akumulatoriem, lūdzu skatīt Aprīkojums un Aksesuāri.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai
Bez akumulatora un lādētāja!
Salīdzināt EAN kods: 7391736582810 SKU: 967850607

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpuma ekvivalents
  35 сm³ ekvivalents
 • Svars
  4.9 kg
 • Uzkabe
  Balance X
 • Trimmera spole
  E35B
 • Zāles asmens
  Multi 300-3
 • Krūmu ripa
  Papildus aprīkojums
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  1,2 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  1,4 m/s²
 • Bluetooth savienojums ar lietotni

Funkcijas

Izcila griešanas jauda

Unikālais Husqvarna izstrādātais augstas griezes momenta motors kombinācijā ar lielu griešanas diametru nodrošina jaudu, kas līdzvērtīga 35 cm3 benzīna krūmgriezim.

Integrēta savienojamība

Iekārtas ar iebūvētu savienojamību ir viegli pieslēdzamas Husqvarna Fleet Services™ pakalpojumam. Tas ļauj redzēt iekārtas pēdējo atrašanās vietu, lietošanas statistiku, apkopju vēsturi, u.c. Tas arī nodrošina iekārtas programmatūras atjaunošanu, lai tā vienmēr ir savietojama ar jaunākajām Husqvarna Fleet Services™ funkcijām.

ErgoFeed™ trimmera spole

ErgoFeed™ funkcija nodrošina trimmera auklas padevi vienkārši, nospiežot pogu uz labā roktura. Tas samazina nejaušu auklas padeves risku un auklas patēriņu. ErgoFeed ™ trimmera spole ir konstruēta gandrīz bez kustīgām daļām, kas padara to īpaši izturīgu.

Husqvarna 535iRXT

3-ātrumu režīms

3-ātrumu režīms ļauj jums pagarināt ierīces darbības laiku, pielāgojot izejošo jaudu pašreizējiem darba apstākļiem.

Intuitīvs un vieds taustiņu bloks

Taustiņu bloku ir vienkārši lietojams, aprīkots ar LED indikatoru, kas norāda akumulatora pašreizējo statusu.

Husqvarna 535iRXT

Augsts rokturis

Augsts rokturis palielina kustību brīvību, kad strādājat nogāzēs.

Husqvarna 535iRXT

Horizontāli novietots akumulators

Vieda akumulatora pozīcija, kad akumulators ierīcē tiek ievietots horizontālā stāvoklī. Tādejādi samazinot netīrumu, putekļu un ūdens uzkrāšanās risku, kas varētu izraisīt kontaktsavienojumu un mikroshēmas bojājumus. Tas arī nozīmē to, ka akumulatora svaru var novietot tieši vēlamajā gravitācijas centrā vai tuvu tam, lai nodrošinātu maksimālu manevrējamību. Pateicoties viedajai konstrukcijai, ierīcē iespējams ievietot dažāda izmēra akumulatorus.

Husqvarna 535iRXT

Neliela tehniskā apkalpe

Degvielas neuzpildīšana, mazāk detaļu apkalpošana un elektroniski kontrolēta piedziņas sistēma nozīmē mazāku dīkstāvi un zemākas lietošanas izmaksas.

Husqvarna 535iRXT

Optimāls rokturis un spārnuzgrieznis

Regulējams kāta garums un 35 grādu leņķa spārnuzgrieznis ļauj griešanas aprīkojumam darboties paralēli zemei.

Husqvarna 535iRXT

Ieslēgšanas procedūra ar drošības slēdzi

Husqvarna akumulatora produkti ir aprīkoti ar ieslēgšanas/izslēgšanas pogu*. Lai uzlabotu drošību, produktu nevarēs ieslēgt, ja pirms mēlītes nospiešanas netiek atbloķēta drošības svira. Ja operators mēģina iedarbināt ierīci, neievērojot drošas iedarbināšanas noteikumus, par to signalizēs drošības indikators - mirgojošas LED gaismas veidā.
*Modeļi bez LED indikatora var būt pieejami atsevišķos tirgos.

LowVib®

Effective anti-vibration dampeners absorb vibration, sparing the user's arms and hands.

Husqvarna 535iRXT

Visiem viena akumulatoru sistēma

Akumulators ir paredzēts ilgstošai un profesionālai lietošanai mainīgos darba apstākļos. Piemērota visiem rokas produktiem, kas ļauj ātri pārslēgties no vienas ierīces uz citu. Piemēram, trimmeri, pūtēju, motorzāģi un dzīvžoga šķērēm, augstgriezi un netraucēti turpināt darbu. (BLi10/BLi20 akumulatori ir izmantojami tikai 100. sērijas produktos)

Regulējams rokturis

Regulējams un ergonomiski veidots rokturis ērtākai lietošanai.

Truly cordless

The machine offers you the flexibility to work truly cordless with an internal battery. Alternatively, the machine can also be connected to a backpack battery. Whatever suits your preferences and needs.

Ūdensdrošs (IPX4)

Šī Husqvarna akumulatora ierīce atbilst IPX4 klasifikācijai, tā ir ūdensdroša. Tāpēc ir ilgstoši lietojams un uzticams produkts, ko var izmantot visu gadu jebkuros laikapstākļos.

Viegls un labi izlīdzsvarots

Mūsu tehnikai ir kompakts un optimizēts dizains. Tāpēc tā ir viegla un labi izlīdzsvarota - nodrošinot ērtu darbu jebkurā situācijā.

Husqvarna 535iRXT

Bezsuku E-TORQ dzinējs

Husqvarna izstrādātie E-TORQ dzinēji ir lieliski pielāgoti katram lietojumam. Bezsuku konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, un motori ir konstruēti tā, lai izturētu smagu un ilgstošu profesionālu izmantošanu. Tie ir pilnīgi bez tehniskās apkopes vajadzības un kalpos visu produkta ekspluatācijas laiku.

Husqvarna 535iRXT

Klusa darbība

Mūsu akumulatora tehnikas trokšņa līmenis ir par 13 dB(A) zemāks nekā benzīna tehnikai. Samazinājumu par 3 dB(A) parasti tiek uztverts kā trokšņa līmeņa pazeminājums uz pusi. Tas padara darbu patīkamāku, un ļauj droši strādāt arī publiskās teritorijās.

Husqvarna 535iRXT

Rokturi ar mīkstu satvēriena daļu

Rokturi ar mīkstu satvēriena daļu ērtai lietošanai