0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl FS 240 C-E krūmgriezis

759.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: FS240CE

Stihl FS 240 C-E krūmgriezis ilgkalpojošs, izturīgs un ergonomisks 1,7 kW krūmgriezis ar degvielas dzinēju. ErgoStart vienkāršotā palaišanas procedūra lielākam komfortam. Darbojas ar zemu izmešu dauduzmu, degvielu ekonomējošs STIHL 2-MIX dzinēju. Ideāls lauksaimniecības un dārzniecības pļaušanas darbiem.

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpums
  37.7 сm³
 • Jauda
  1.7 kW
 • Svars
  7.1 kg
 • Uzkabe
  Divplecu
 • Trimmera spole
  AutoCut C 6-2
 • Zāles asmens
  Papildus aprīkojums
 • Krūmu ripa
  Papildus aprīkojums
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  5.2 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  4.9 m/s²
 • Apsildāmi rokturi

Vienkāršota startera sistēma

Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

Stihl FS 240 C-E

Pret-vibrācijas sistēma

Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

Atbalsta rokturis

Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

Stihl FS 240 C-E

Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešms noņemt roku no roktura.

Stihl FS 240 C-E

Kompensators

Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karboratoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

Stihl FS 240 C-E

Roktura pielāgošana bez papildus instrumentiem

Centrālais spārnuzgrieznis ļauj viegli pielāgot rokturi, neizmantojot īpašus instrumentus. Vieglākai transportēšanai un lai ietuapītu vietu, rokturi iespējams pagriezt par 90°

Stihl FS 240 C-E

STIHL ErgoStart (E)

"Viegla iedarbināšana. STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par dīvam trešdaļam lēnaku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustišanas iedarbināt dzinēju"

Stihl FS 240 C-E

Siksnas abiem pleciem

Mīkst polsterējums ērts, kad jāstrada ilgaku laiku.

Stihl FS 240 C-E

Ergonomiska roktura regulēšana

Centrālā skava ļauj noregulēt ergonomisko rokturi viegli un bez instrumentu izmantošanas atbilstoši lietotāja augumam. Rokturi var pagriezt par 90°, padarot to kompaktāku transportēšanai un uzglabāšanai.

Stihl FS 240 C-E

Siksnas darbam meža ADVANCE PLUS

Tagad ar jaunu, komfortablu piestiprināšanas gredzenu - ātrai iekārtas piestiprināšanai un noņemšanai.