0.00 0

  Grozs ir tukšs.

  Izpārdošana!

  Stihl FS 460 C-EM K meža krūmgriezis

  962.00Līzinga kalkulators

  • Prece nav pieejama
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās

  Nav noliktavā

  Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: FS460CEMK

  STIHL visu laiku modernākais krūmgriezis ar M-Tronic, pilnībā elektroniski kontrolētu aizdedzes un degvielas mērīšanas sistēmu. Ar ErgoStart un vienkāršotu palaišanu, 2-MIX dzinējs ar zemu izmešu līmeni un 4 punktu pret-vibrāciju sistēmu – šis klāstā labākais krūmgriezis ir ideāla izvēle jebkuram, kam jāapstrādā lielas platības. FS 460 C-EM K ir īsās vārpstas versija ar optimizētu 25° pārvadu sistēmu un kaltu zobu asmeni mežizstrādes darbiem.

  Specifikācija

  • Cilindra darba tilpums
   45.6 сm³
  • Jauda
   2.2 kW
  • Svars
   8.4 kg
  • Uzkabe
   Divplecu
  • Trimmera spole
   Papildus aprīkojums
  • Zāles asmens
   225 mm 24 zobi
  • Krūmu ripa
   Papildus aprīkojums
  • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
   2.4 m/s²
  • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
   2.0 m/s²
  • Apsildāmi rokturi
  Stihl FS 460 C-EM K

  Vienkāršota startera sistēma

  Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

  Stihl FS 460 C-EM K

  Pret-vibrācijas sistēma

  Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

  Stihl FS 460 C-EM K

  Atbalsta rokturis

  Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

  Stihl FS 460 C-EM K

  Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

  Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešms noņemt roku no roktura.

  Stihl FS 460 C-EM K

  Kompensators

  Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karboratoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

  Stihl FS 460 C-EM K

  Roktura pielāgošana bez papildus instrumentiem

  Centrālais spārnuzgrieznis ļauj viegli pielāgot rokturi, neizmantojot īpašus instrumentus. Vieglākai transportēšanai un lai ietuapītu vietu, rokturi iespējams pagriezt par 90°

  Stihl FS 460 C-EM K

  STIHL ErgoStart (E)

  "Viegla iedarbināšana. STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par dīvam trešdaļam lēnaku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustišanas iedarbināt dzinēju"

  Stihl FS 460 C-EM K

  Siksnas abiem pleciem

  Mīkst polsterējums ērts, kad jāstrada ilgaku laiku.

  Stihl FS 460 C-EM K

  Universālas siksnas ADVANCE

  Ergonomiskas, komfortablas un vieglas siksnas. Krūšu siksna un somiņa instrumentiem pasūtami atsevišķi. Der FS 50 - FS 550 modeļiem.

  Stihl FS 460 C-EM K

  STIHL M-Tronic

  Elektronisks dzinēja kontrolieris, ar atmiņas funkciju, regulē aizdedzes momentu un degvielas dozēšanu jebkura darba posmā, atpazīstot iesiluša / neiesiluša dzinēja iedarbināšanu, nodrošina optimālu dzinēja jaudu, pastāvīgu maksimālu apgriezienu skaitu un ļoti labu ieskriešanos. Tikai viena palaišanas pozīcija uz kombinētas vadības sviras. Vienkāršā iedarbināšana ari vairākas reizes pēc kārtas nepārslēdzoties.

  Stihl FS 460 C-EM K

  Reduktora bloķēšana

  Griezēja stiprinājuma maiņa ir īpaši vienkārša ar bloķēšanas tapu vai skrūvgriezi (līdzīgi kā attēlā).