0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl FS 460 C-EM KW meža krūmgriezis

1129.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: FS460CEMKW

Ļoti jaudīgs, ērts, izturīgs, spēcīgs, 2.2kW-krūmgriezis ar ripzāģi un rokturu sildītājiem. Ergonomiski uzlabots. Sērijveida modelis ar elektronisku motora vadību N-Tronic, Ar ErgoStart funkciju, zāģa piedziņas sviru, optimizētu 25° pārvadu zāģa lietošanai sala laikā un īsu kātu.

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpums
  45.8 сm³
 • Jauda
  2.2 kW
 • Svars
  8.5 kg
 • Uzkabe
  Divplecu
 • Trimmera spole
  Papildus aprīkojums
 • Zāles asmens
  225 mm 24 zobi
 • Krūmu ripa
  Papildus aprīkojums
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  2.4 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  2.0 m/s²
 • Apsildāmi rokturi
Stihl FS 460 C-EM KW

STIHL „ErgoStart“ (E)

STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par divam trešdaļam lēnāku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustīšanas iedarbināt dzinēju.

Stihl FS 460 C-EM KW

Ergonomiskais rokturis

Lietojot kopā ar siksnām, ergonomiskais rokturis ļauj vienmērīgu pļaušanas darbību. Ergonomiskais rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot par ideālu strādāšanu lielās platībās un, tādējādi mazinot nogurumu.

Stihl FS 460 C-EM KW

STIHL "M-Tronic"

Šāda pilnībā elektroniska dzinēja vadības sistēma regulē aizdedzes ilgumu un degvielas mērīšanu visos operēšanas režīmos. Tā arī ņem vērā ārējos apstākļus- temperatūru, augstumu un degvielas kvalitāti. Tā garantē konsekventu dzinēja sniegumu, patstāvīgu maksimālo ātrumu un lielisku ātruma uzturēšanu. M-Tronic padara manuāla karburatora regulēšanu nevajadzīgu. Pateicoties elektroniskajai auksta/silta starta identifikācijai tagad apvienotajai svirai ir tikai viena starta pozīcija. Dzinējs iedarbojas pēc dažiem uzraujieniem un nemainot pozīciju , spējot nekavējoties uzņemt nepieciešamo ātrumu pat pēc auksta starta. M-Tronic arī atceras iepriekšējās lietošanas uzstādījumus. Tā, ka ārējiem apstākļiem nemainoties optimāls dzinēja sniegums ir atkal sasniedzams katru reizi.

Stihl FS 460 C-EM KW

Apsildāms rokturis (W)

Vairāk komforta aukstā laikā. Vajadzības gadījumā psildāmais rokturis (W) var tikt iesaistīts ar slēdzi kreisajā rokturī.

STIHL 4 punktu anti vibrācijas sistēma

STIHL krūmgriežos tērauda atsperes darbojas kā pretvibrācijas elementi, lai mazinātu vibrāciju pārraidi, ko izraisa motors un rotācijas pļaujmašīna. Tāpēc rokturiem ir ļoti maza vibrācija un ierīces ir viegli vadīt .

Stihl FS 460 C-EM KW

ADVANCE universālā uzkabe

Lielāka kustību brīvība, pateicoties brīvi iekarinātai kāju aizsardzībai. Ļoti ergonomiska darbiem mežā, kur ir nepieciešams izmantot ripzāģa diskus. Ļoti viegla. Pieejama arī darbarīku soma.

Stihl FS 460 C-EM KW

Vienkāršota iedarbināšanas sistēma

Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

Stihl FS 460 C-EM KW

Daudzfunkcionāls vadības rokturis

Vienkārša un ērta ar īkšķi darbināma vadība nozīmē, operatora roka nekad nepamet rokturi.

Stihl FS 460 C-EM KW

Ilgtermiņa apkalpošanas gaisa filtrs

Viegli aizsniedzamais ilgi kalpojošais papīra filtrs nozīmē, ka var darboties ilgus laika periodus to nenomainot. (līdzīgi kā ilustrācijā).

Stihl FS 460 C-EM KW

Degvielas padeves vārsta svira (M-Tronic)

Ar M-Tronic, jums nav jāuztraucas par auksto vai silto palaišanu. Ar M-Tronic ir tikai viens palaišanas stāvoklis uz startera atloka sviras. Sistēma automātiski atpazīst auksto vai silto palaišanu un elektroniski aprēķina precīzu degvielas daudzumu. Jūs varat sākt ar nelielu palaišanas gājienu skaitu un uzreiz ar pilnu gāzi. Ja nospiežat droseļvārsta sprūdu, starta rotācijas slēdzis automātiski atgriežas darba stāvoklī (līdzīgi kā attēlā).

Stihl FS 460 C-EM KW

Manuāls degvielas sūknis

Neliels degvielas sūknis piegādā degvielu karburatoram ar pogas palīdzību, nodrošinot pietiekami daudz degvielas, lai iedarbināšanas brīdī izveidotu gaisa-degvielas maisījumu, līdz ar to ir nepieciešams daudz mazāks rāvienu skaits.

Bloķēšanas spraudnis

Nomainīt instrumentu tagad ir ļoti vienkārši vien nostiprinot vietā kontaktdakšas bultu . (līdzīgi kā ilustrācijā)

Stihl FS 460 C-EM KW

Pārvada leņķis 25°

Jaunie STIHL krūmgrieži ar īsu vārpstu nodrošina jaunu 25° pārvada leņķi un vēl lielāku komfortu..

Stihl FS 460 C-EM KW

Liela degvielas tvertne

Caurspīdīgā degvielas tvertne ar tilpumu 0,75 litri nodrošina ilgu darbības laiku ar nepieciešamību retāk uzpildīt degvielu. Līmenis ir viegli redzams no ārpuses. Ērti pieejama tvertnes atvere vieglai degvielas uzpildei. (līdzīgi kā attēlā)

Stihl FS 460 C-EM KW

Ziemas režīma pārslēgšanas noregulēšana

Izmantojot slīdes kontroli, var ātri un viegli pārslēgt iestatījumus no ziemas uz vasaras. Ziemas iestatījuma izmantošana pasargās gaisa filtru un karburatoru no sasalšanas (līdzīgi kā attēlā).

Stihl FS 460 C-EM KW

Brilles

Ir svarīgi pasargāt savas acis no lidojošām daļiņām un kaitīgajiem UV stariem. Tādēļ aizsargbrilles ir komplektā ar ierīci. Piezīme: Papildus sejas aizsargs ir jāvelk strādājot ar krūmgriežiem.

Stihl FS 460 C-EM KW

Kompensators

Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karboratoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt līdz brīdim, kad tiek konstatēts ievērojams jaudas zudums.

Stihl FS 460 C-EM KW

Daudzfunkcionalais rokturis

Centrālais uzgrieznis ļauj vieglu regulēšanu bez instrumentu palīdzības. Transportēšanas un mazāk vietas izmantošanai glabājot, rokturis ir rotējams par 90°.