0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl FS 561 C-EM krūmgriezis

1399.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: FS561CEM

Jaudīgākais STIHL krūmgriezis FS 561 C-EM vissmagākajiem tīrīšanas darbiem. Lieliski piemērots darbam mežā, krūmu vai ērkšķu likvidēšanai. FS 561 C-EM griešanas diametrs ir 560 mm, jauda 2,8 kW un 38 mm pastiprināta vārpsta, kas padara to ideāli piemērotu lielu platību ātrai un efektīvai tīrīšanai. M-Tronic un spēcīgāks sajūga korpuss ar 2 MIX motoriem, lai tiktu galā pat ar vissmagākajiem darbiem.Krūmgriezei ir arī STIHL 4 punktu pretvibrācijas sistēma, STIHL ErgoStart, divu roku daudzfunkcionāls rokturis, roktura regulēšana bez instrumentiem, viegla palaišana un apturēšanas poga , standartā ar trīszaru nazi.

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpums
  57.1 сm³
 • Jauda
  2.8 kW
 • Svars
  10.2 kg
 • Uzkabe
  Divplecu
 • Trimmera spole
  Papildus aprīkojums
 • Zāles asmens
  225 mm 24 zobi
 • Krūmu ripa
  Papildus aprīkojums
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  3.3 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  3.3 m/s²
 • Apsildāmi rokturi
Stihl FS 560 C-EM

Vienkāršota startera sistēma

Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

Stihl FS 560 C-EM

Pret-vibrācijas sistēma

Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

Atbalsta rokturis

Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

Stihl FS 560 C-EM

Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešms noņemt roku no roktura.

Stihl FS 560 C-EM

Kompensators

Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karboratoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

Stihl FS 560 C-EM

Roktura pielāgošana bez papildus instrumentiem

Centrālais spārnuzgrieznis ļauj viegli pielāgot rokturi, neizmantojot īpašus instrumentus. Vieglākai transportēšanai un lai ietuapītu vietu, rokturi iespējams pagriezt par 90°

Stihl FS 560 C-EM

STIHL ErgoStart (E)

"Viegla iedarbināšana. STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par dīvam trešdaļam lēnaku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustišanas iedarbināt dzinēju"

Stihl FS 560 C-EM

Universālas siksnas ADVANCE

Ergonomiskas, komfortablas un vieglas siksnas. Krūšu siksna un somiņa instrumentiem pasūtami atsevišķi. Der FS 50 - FS 550 modeļiem.

Stihl FS 560 C-EM

STIHL M-Tronic

Elektronisks dzinēja kontrolieris, ar atmiņas funkciju, regulē aizdedzes momentu un degvielas dozēšanu jebkura darba posmā, atpazīstot iesiluša / neiesiluša dzinēja iedarbināšanu, nodrošina optimālu dzinēja jaudu, pastāvīgu maksimālu apgriezienu skaitu un ļoti labu ieskriešanos. Tikai viena palaišanas pozīcija uz kombinētas vadības sviras. Vienkāršā iedarbināšana ari vairākas reizes pēc kārtas nepārslēdzoties.

Stihl FS 560 C-EM

Reduktora bloķēšana

Griezēja stiprinājuma maiņa ir īpaši vienkārša ar bloķēšanas tapu vai skrūvgriezi (līdzīgi kā attēlā).