0.00 0

  Grozs ir tukšs.

  Izpārdošana!

  Ecovacs U2 PRO putekļu sūcējs robots

  222.00Līzinga kalkulators

  • Prece nav pieejama
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās

  Nav noliktavā

  Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 6943757600090 SKU: 304454

  Ecovacs DEEBOT U2 Pro bezvadu putekļu sūcējs un robots paredzēts sūkšanai un mazgāšanai. Putekļu sūcējs- robots piemērots cietām grīdām. Ecovacs DEEBOT U2 Pro nodrošina maksimālu tīrīšanas veiktspēju. Sistemātisks tīrīšanas veids – cietās grīdas režīmā ar piestiprinātu slīpēšanas plāksni DEEBOT U2 Pro pārvietojas efektīvā virzienā uz priekšu un atpakaļ, lai noklātu izlaistās vietas. Izmantojot OZMO™ mitrās uzkopšanas sistēmu, robots var sūkt un noslaucīt vienā piegājienā. Atkarībā no individuālajām vajadzībām var iestatīt dažādus ūdens plūsmas līmeņus.DEEBOT U2 PRO komplektā ietilpst tīrīšanas komplekts mājas dzīvniekiem Pet Kit. Komplekts Pet Kit (D-KT00-2018) nokomplektēts ar bezsaru birsti un 0.8 l putekļu konteineru kas piemērots mājdzīvnieku vilnas savākšanai. Kritiena nоvēršаnas sensоri Ecovаcs DEEBOT U2 Pro рutеkļu sūсējаm robotаm nоdеrēs, jа Jums mājās ir pаkāрieni, sliеkšņi vаi kāрnes. Īpаšiе sensоri nеļаus рutеkļu sūсējаm nokrist, jо tiе nosаka tuvоjоšоs “bīstаmību”. Ar Ecovаcs DEEBOT U2 PRO рutеkļu sūсēju Jūs vаrat iztīrīt māju, nесеļоties nо dīvānа! Viеnkārši iеkārtоjieties ērtāk un sniеdziet komаndas рutеkļu sūсējаm аr viedtālruņu lietotnes starpniecību, kurā var iestatīt sūkšanas laiku, kā arī redzēt tīrīšanas platības karti. lietotnes starpniecību, kurā var iestatīt sūkšanas laiku, kā arī redzēt tīrīšanas platības karti. Turklāt taja ir integrēti “Google Home” un “Amazon Alexa” viedie skaļruņi.

  Specifikācija

  • Putekļu sūcēja tips
   Sausā un mitrā uzkopšana
  • Ieteicamā tīrīšanas platība
   120 m3
  • Krāsa
   Melna
  • Darbības laiks ar pilnu uzlādi
   150 min
  • Uzlādes laiks
   4.5 h
  • Mazgāšanas funkcija
   OZMOTM
  • Navigācija
   Sistemātiska tīrīšana
  • Objektu atpazīšana
  • Interaktīva karte
  • Sūkšanas jaudas līmeņi
   3
  • Akumulatora jauda
   3200 mAh
  • Putekļu tvertnes apjoms
   0.4 / 0.8 l
  • Ūdens tvertnes apjoms
   0.3 l
  • Šķēršļu pārvarēšānas augstums
   1.8 cm
  • Darbības turpinājums pēc uzlādes
  • Skaļuma līmenis
   66 dBA
  • Putekļsūcēja filtra veids
   HEPA
  • Robota augstums
   7.9 cm
  • Robota platums
   33.7 cm

  Sūkšana un slaucīšana vienā piegājienā

  DEEBOT U2 PRO, kam piedāvājumā ir sūkšanas un mitrās uzkopšanas kombinācija, var efektīvi vienlaikus savākt netīrumus un traipus. Putekļu tvertnes (400 ml) un ūdens rezervuāra (300 ml) sistēma ir perfekti līdzsvarota tā, lai visa māja vienā reizē tiktu iztīrīta, izmantojot tikai vienu akumulatora uzlādes reizi un vienu ūdens uzpildes reizi.* (* Pie standarta ūdens līmeņa un standarta sūkšanas jaudas DEEBOT var izsūkt un izslaucīt 250 kvadrātmetru grīdas platību.)

  Ecovacs U2 PRO

  OZMO™ slaucīšanas tehnoloģija

  Vienkārši pievienojiet vai atvienojiet tīrīšanas drānas plāksni, lai pārslēgtu starp sūkšanu un mitro uzkopšanu. Elektroniski kontrolēts ūdens sūknis pastāvīgi izsūc ūdeni no rezervuāra.

  Ecovacs U2 PRO

  Dzīvnieku komplekts

  DEEBOT U2 PRO komplektācijā ietilpst novatorisks mājdzīvnieku aprūpes komplekts, kas ietver maināmu XL putekļu tvertni (800 ml)* un pilnībā no jauna projektētu suku bez mudžekļiem**, kas ir īpaši izstrādāta mājdzīvnieku īpašniekiem, kas savāktu lielu spalvu daudzumu. (** Pārbaudīts ECOVAC laboratorijā Šeņdžeņā uz grīdas, kas pārklāta ar trīs gramu biezu mājdzīvnieku spalvu slāni. Suka bez mudžekļiem nesamudžinās ar spalvām.)

  Ecovacs U2 PRO

  Mājdzīvnieku īpašnieku īpašām prasībām

  Savāciet mājdzīvnieku spalvas efektīvi un bez piepūles. DEEBOT U2 PRO suka bez mudžekļiem novērš samudžināšanos*, lai tā varētu vienmērīgi un bez traucējumiem darboties.

  Ecovacs U2 PRO

  Viedās pārvietošanās navigācija

  DEEBOT U2 PRO var sekot modernizētam tīrīšanas modeļiem atpakaļ un uz priekšu rūpīgākai, ātrākai un sistemātiskākai tīrīšanai. Tā kā robots atceras tīrīšanas ceļus, to var pauzēt darba izpildes vidusdaļā, un pēc restartēšanas tas atkal var sekot ceļam.

  Ecovacs U2 PRO

  Uzlabota sūkšanas jauda ar Max+ režīmu*

  Max+ sūkšanas līmenis palielina sūkšanas jaudu par aptuveni 2,5 reizēm salīdzinājumā ar standarta režīmu visprasīgākajiem uzdevumiem. Papildus varat izvēlēties no dažādiem tīrīšanas režīmiem (automātiskā, malu un punktu) pielāgotai tīrīšanai. (* Salīdzinājumā ar D500 sēriju)

  Ecovacs U2 PRO

  150 minūšu tīrīšanas laiks*, lai vairāk padarītu vienas sesijas laikā

  Iztīriet visu māju vienā piegājienā. Ar optimizētu jaudas patēriņa tehnoloģiju un iebūvēto 3200 mAH akumulatora jaudu DEEBOT U2 PRO var tīrīt 150 minūtes ar vienu pilnu akumulatora uzlādi, aptverot 250 kvadrātmetrus.* (* Ar standarta sūkšanas jaudu un pārbaudi ECOVAC laboratorijā faktiskais tīrīšanas laiks var atšķirties atkarībā no dažādām mājas vidēm.)

  Ecovacs U2 PRO

  Dažādi tīrīšanas režīmi dažādām vajadzībām

  Definējiet tīrīšanas režīmu: automātiskais režīms vispārīgai tīrīšanai, malu režīms īpašu malu tīrīšanai un punktu tīrīšana intensīvai tīrīšanai vienā vietā.

  Ecovacs U2 PRO

  Īpaši konstruēta gaisa izplūde

  Gaisa izplūde ir vērsta augšup, lai izvairītos no putekļu izmešanas gaisā.

  Ecovacs U2 PRO

  Kopējā kontrole jūsu rokās / kontrole ar lietotni

  Ar ECOVAC lietotni jūsu rokās varat bez piepūles plānot tīrīšanas laikus, iestatīt tīrīšanas režīmus, uzraudzīt tīrīšanas statusu un baudīt visus automatizēto mājas darbu ērtumu.

  Pēc izvēles pieejamās magnētiskās robežsvītras*

  Bloķē mājas zonas, kur DEEBOT U2 PRO nevajadzētu atrasties. Saglabājiet savu privātumu un apmieriniet tīrīšanas vajadzības, nosakot magnētisko robežsvītru. Vienkārši novietojiet svītru, kur nevēlaties, lai DEEBOT U2 PRO atrastos. (* Izvēles piederums nav robota komplektācijā.)

  Automātiska uzlāde

  Nekad neuztraucieties par sava robota uzlādi. Kad akumulators būs izlādējies, viedais robots automātiski atgriezīsies dokstacijā.

  Ecovacs U2 PRO

  Kāpņu drošības tehnoloģija

  Jums nav jāuztraucas par to, ka DEEBOT var nokrist pa kāpnēm. Tas var pilnīgi droši pārvietoties pa jūsu mājām, pateicoties tā anti-kritiena sensoriem un ļauj izvairīties no pakāpieniem un kāpnēm.

  Ecovacs U2 PRO

  Šķēršļu noteikšanas tehnoloģija

  Jūs varat justies droši, zinot, ka jūsu robots tīrīšanas laikā aizsargās jūsu vērtīgās mēbeles mājās. Ar saviem pret sadursmes sensoriem un mīkstajiem spilvenu buferiem jūsu robots izvairīsies no šķēršļiem un aizsargās jūsu mēbeles.