0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Ecovacs U2 PRO putekļu sūcējs robots

222.00Līzinga kalkulators

 • Prece nav pieejama
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās

Nav noliktavā

Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 6943757600090 SKU: 304454

Ecovacs DEEBOT U2 Pro bezvadu putekļu sūcējs un robots paredzēts sūkšanai un mazgāšanai. Putekļu sūcējs- robots piemērots cietām grīdām. Ecovacs DEEBOT U2 Pro nodrošina maksimālu tīrīšanas veiktspēju. Sistemātisks tīrīšanas veids – cietās grīdas režīmā ar piestiprinātu slīpēšanas plāksni DEEBOT U2 Pro pārvietojas efektīvā virzienā uz priekšu un atpakaļ, lai noklātu izlaistās vietas. Izmantojot OZMO™ mitrās uzkopšanas sistēmu, robots var sūkt un noslaucīt vienā piegājienā. Atkarībā no individuālajām vajadzībām var iestatīt dažādus ūdens plūsmas līmeņus.DEEBOT U2 PRO komplektā ietilpst tīrīšanas komplekts mājas dzīvniekiem Pet Kit. Komplekts Pet Kit (D-KT00-2018) nokomplektēts ar bezsaru birsti un 0.8 l putekļu konteineru kas piemērots mājdzīvnieku vilnas savākšanai. Kritiena nоvēršаnas sensоri Ecovаcs DEEBOT U2 Pro рutеkļu sūсējаm robotаm nоdеrēs, jа Jums mājās ir pаkāрieni, sliеkšņi vаi kāрnes. Īpаšiе sensоri nеļаus рutеkļu sūсējаm nokrist, jо tiе nosаka tuvоjоšоs “bīstаmību”. Ar Ecovаcs DEEBOT U2 PRO рutеkļu sūсēju Jūs vаrat iztīrīt māju, nесеļоties nо dīvānа! Viеnkārši iеkārtоjieties ērtāk un sniеdziet komаndas рutеkļu sūсējаm аr viedtālruņu lietotnes starpniecību, kurā var iestatīt sūkšanas laiku, kā arī redzēt tīrīšanas platības karti. lietotnes starpniecību, kurā var iestatīt sūkšanas laiku, kā arī redzēt tīrīšanas platības karti. Turklāt taja ir integrēti “Google Home” un “Amazon Alexa” viedie skaļruņi.

Specifikācija

 • Putekļu sūcēja tips
  Sausā un mitrā uzkopšana
 • Ieteicamā tīrīšanas platība
  120 m3
 • Krāsa
  Melna
 • Darbības laiks ar pilnu uzlādi
  150 min
 • Uzlādes laiks
  4.5 h
 • Mazgāšanas funkcija
  OZMOTM
 • Navigācija
  Sistemātiska tīrīšana
 • Objektu atpazīšana
 • Interaktīva karte
 • Sūkšanas jaudas līmeņi
  3
 • Akumulatora jauda
  3200 mAh
 • Putekļu tvertnes apjoms
  0.4 / 0.8 l
 • Ūdens tvertnes apjoms
  0.3 l
 • Šķēršļu pārvarēšānas augstums
  1.8 cm
 • Darbības turpinājums pēc uzlādes
 • Skaļuma līmenis
  66 dBA
 • Putekļsūcēja filtra veids
  HEPA
 • Robota augstums
  7.9 cm
 • Robota platums
  33.7 cm

Sūkšana un slaucīšana vienā piegājienā

DEEBOT U2 PRO, kam piedāvājumā ir sūkšanas un mitrās uzkopšanas kombinācija, var efektīvi vienlaikus savākt netīrumus un traipus. Putekļu tvertnes (400 ml) un ūdens rezervuāra (300 ml) sistēma ir perfekti līdzsvarota tā, lai visa māja vienā reizē tiktu iztīrīta, izmantojot tikai vienu akumulatora uzlādes reizi un vienu ūdens uzpildes reizi.* (* Pie standarta ūdens līmeņa un standarta sūkšanas jaudas DEEBOT var izsūkt un izslaucīt 250 kvadrātmetru grīdas platību.)

Ecovacs U2 PRO

OZMO™ slaucīšanas tehnoloģija

Vienkārši pievienojiet vai atvienojiet tīrīšanas drānas plāksni, lai pārslēgtu starp sūkšanu un mitro uzkopšanu. Elektroniski kontrolēts ūdens sūknis pastāvīgi izsūc ūdeni no rezervuāra.

Ecovacs U2 PRO

Dzīvnieku komplekts

DEEBOT U2 PRO komplektācijā ietilpst novatorisks mājdzīvnieku aprūpes komplekts, kas ietver maināmu XL putekļu tvertni (800 ml)* un pilnībā no jauna projektētu suku bez mudžekļiem**, kas ir īpaši izstrādāta mājdzīvnieku īpašniekiem, kas savāktu lielu spalvu daudzumu. (** Pārbaudīts ECOVAC laboratorijā Šeņdžeņā uz grīdas, kas pārklāta ar trīs gramu biezu mājdzīvnieku spalvu slāni. Suka bez mudžekļiem nesamudžinās ar spalvām.)

Ecovacs U2 PRO

Mājdzīvnieku īpašnieku īpašām prasībām

Savāciet mājdzīvnieku spalvas efektīvi un bez piepūles. DEEBOT U2 PRO suka bez mudžekļiem novērš samudžināšanos*, lai tā varētu vienmērīgi un bez traucējumiem darboties.

Ecovacs U2 PRO

Viedās pārvietošanās navigācija

DEEBOT U2 PRO var sekot modernizētam tīrīšanas modeļiem atpakaļ un uz priekšu rūpīgākai, ātrākai un sistemātiskākai tīrīšanai. Tā kā robots atceras tīrīšanas ceļus, to var pauzēt darba izpildes vidusdaļā, un pēc restartēšanas tas atkal var sekot ceļam.

Ecovacs U2 PRO

Uzlabota sūkšanas jauda ar Max+ režīmu*

Max+ sūkšanas līmenis palielina sūkšanas jaudu par aptuveni 2,5 reizēm salīdzinājumā ar standarta režīmu visprasīgākajiem uzdevumiem. Papildus varat izvēlēties no dažādiem tīrīšanas režīmiem (automātiskā, malu un punktu) pielāgotai tīrīšanai. (* Salīdzinājumā ar D500 sēriju)

Ecovacs U2 PRO

150 minūšu tīrīšanas laiks*, lai vairāk padarītu vienas sesijas laikā

Iztīriet visu māju vienā piegājienā. Ar optimizētu jaudas patēriņa tehnoloģiju un iebūvēto 3200 mAH akumulatora jaudu DEEBOT U2 PRO var tīrīt 150 minūtes ar vienu pilnu akumulatora uzlādi, aptverot 250 kvadrātmetrus.* (* Ar standarta sūkšanas jaudu un pārbaudi ECOVAC laboratorijā faktiskais tīrīšanas laiks var atšķirties atkarībā no dažādām mājas vidēm.)

Ecovacs U2 PRO

Dažādi tīrīšanas režīmi dažādām vajadzībām

Definējiet tīrīšanas režīmu: automātiskais režīms vispārīgai tīrīšanai, malu režīms īpašu malu tīrīšanai un punktu tīrīšana intensīvai tīrīšanai vienā vietā.

Ecovacs U2 PRO

Īpaši konstruēta gaisa izplūde

Gaisa izplūde ir vērsta augšup, lai izvairītos no putekļu izmešanas gaisā.

Ecovacs U2 PRO

Kopējā kontrole jūsu rokās / kontrole ar lietotni

Ar ECOVAC lietotni jūsu rokās varat bez piepūles plānot tīrīšanas laikus, iestatīt tīrīšanas režīmus, uzraudzīt tīrīšanas statusu un baudīt visus automatizēto mājas darbu ērtumu.

Pēc izvēles pieejamās magnētiskās robežsvītras*

Bloķē mājas zonas, kur DEEBOT U2 PRO nevajadzētu atrasties. Saglabājiet savu privātumu un apmieriniet tīrīšanas vajadzības, nosakot magnētisko robežsvītru. Vienkārši novietojiet svītru, kur nevēlaties, lai DEEBOT U2 PRO atrastos. (* Izvēles piederums nav robota komplektācijā.)

Automātiska uzlāde

Nekad neuztraucieties par sava robota uzlādi. Kad akumulators būs izlādējies, viedais robots automātiski atgriezīsies dokstacijā.

Ecovacs U2 PRO

Kāpņu drošības tehnoloģija

Jums nav jāuztraucas par to, ka DEEBOT var nokrist pa kāpnēm. Tas var pilnīgi droši pārvietoties pa jūsu mājām, pateicoties tā anti-kritiena sensoriem un ļauj izvairīties no pakāpieniem un kāpnēm.

Ecovacs U2 PRO

Šķēršļu noteikšanas tehnoloģija

Jūs varat justies droši, zinot, ka jūsu robots tīrīšanas laikā aizsargās jūsu vērtīgās mēbeles mājās. Ar saviem pret sadursmes sensoriem un mīkstajiem spilvenu buferiem jūsu robots izvairīsies no šķēršļiem un aizsargās jūsu mēbeles.