0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Ecovacs OZMO T8 + putekļu sūcējs robots ar pašattīrīšanas staciju

720.00Līzinga kalkulators

 • Prece nav pieejama
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās

Nav noliktavā

Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 6943757614103 SKU: 304449

Ecovacs OZMO T8+ bezvadu putekļu sūcējs un robots paredzēts sūkšanai un mazgāšanai. Efektīva šķēršļu noteikšana ar TrueDetect 3D mākslīgo intelektu. Izvairās no sadursmēm, iestrēgšanas vai sajukuma. Mūsdienīgā TrueDetect 3D šķēršļu noteikšanas un novēršanas tehnoloģija nosaka pat vismazākos šķēršļus telpā, lai robots varētu atpazīt ļoti šauras vietas, plānas krēslu kājas, mazus priekšmetus un durvju sliekšņus, lai izvairieties no sadursmēm vai iestrēgšanas. Papildu Deebot Ozmo T8+ priekšrocība – šī ierīce tiek pārdota kopā ar pašattīrīšanās staciju. Tāpēc par putekļu sūcēju varēsiet aizmirst vismaz uz mēnesi, jo pēc mājokļa iztīrīšanas šis gudrais mājas palīgs pats atgriezīsies stacijā, lai uzlādētos un iztukšotu putekļu konteineru. Šāda stacija ir piemērota arī Deebot Ozmo T8 un Deebot Ozmo T8 Aivi” robotiem, tikai tā būtu jāiegādājas atsevišķi. TrueMapping ™ tehnoloģija ar D-ToF lāzera noteikšanu ir nākamās paaudzes lāzera vadības tehnoloģija. Tagad robots var noteikt 2x lielāku attālumu (līdz 10 m) ar daudz lielāku precizitāti. Integrēts ar nozarē vadošajiem algoritmiem, DEEBOT OZMO T8 AIVI skenē, kartē un plāno efektīvu tīrīšanas ceļu ātrāk un precīzāk. Īpaši no tā labumu gūst lielākas ģimenes mājas. Izmantojot jauno OZMO ™ Pro ProPowerful sūkšanu un tīrīšanu sistēmu, robots ne tikai sūc un mazgā vienā piegājienā – tajā ir arī mopēšanas plāksne, kas tiek darbināta ar elektrību un darbojas ar augstas frekvences vibrācijām, lai labāk tiktu galā ar spītīgiem traipiem. ECOVACS revolucionārā spiediena saglabāšanas sistēma uzlabo enerģijas patēriņu un nodrošina augstu vakuuma spiedienu, tādējādi tiek panākta labāka tīrīšanas efektivitāte. Galvenās birstes izvēle ir labākā izvēle dziļai tīrīšanai, izmantojot suku un spēcīgu sūkšanu. Tiešās iesūkšanas iespēja, kas tiek aktivizēta, noņemot suku, ir īpaši paredzēta mājdzīvnieku un cilvēku matu savākšanai bez aizķeršanās. Jūsu robots putekļsūcējs ar mitrā uzkošanas iespējām ir piemērots cietām grīdām un paklājiem. Tas nosaka paklājus un automātiski palielina jaudu rūpīgākai tīrīšanai. DEEBOT automātiski izvairās no paklājiem, kad veic mitro uzkopšanu, un mazgā tikai cietās grīdas. Deebot Ozmo T8+ putekļu sūcējs robots tiek vadīts ar viedtālruņu lietotnes starpniecību. Lietotnē var izveidot virtuālus norobežojumus konkrētās vietās, ja nevēlaties, lai robots tajās sūktu. Tā kā ierīcēi ir trīs kārtu putekļu filtrēšanas sistēma, varat būt mierīgi – pēc uzkopšanas varēsiet mājās ieelpot “tīru gaisu”.

Specifikācija

 • Putekļu sūcēja tips
  Sausā un mitrā uzkopšana
 • Ieteicamā tīrīšanas platība
  250 m3
 • Krāsa
  Balta
 • Darbības laiks ar pilnu uzlādi
  175 min
 • Uzlādes laiks
  6.5 h
 • Mazgāšanas funkcija
  OZMOTM Pro
 • Navigācija
  TrueMapping™
 • Objektu atpazīšana
  TrueDetect 3D
 • Interaktīva karte
  2 stāviem
 • Sūkšanas jaudas līmeņi
  3
 • Akumulatora jauda
  5200 mAh
 • Putekļu tvertnes apjoms
  0.42 / 2.5 l
 • Ūdens tvertnes apjoms
  0.18 l
 • Šķēršļu pārvarēšānas augstums
  2.0 cm
 • Darbības turpinājums pēc uzlādes
 • Skaļuma līmenis
  67 dBA
 • Putekļsūcēja filtra veids
  HEPA
 • Robota augstums
  9.3 cm
 • Robota platums
  35.3 cm

Izvairās no sadursmēm, iesprūšanas vai sapīšanās

Modernā TrueDetect ™ 3D šķēršļu noteikšanas un izvairīšanās tehnoloģija izmanto strukturizēta gaismas tehnoloģiju un 3D skenēšanas algoritmu, lai ļoti precīzi skenētu apkārtni un noteiktu pat vismazākos telpas šķēršļus. DEEBOT var atpazīt pat ļoti šauras vietas, ļoti tievas krēslu kājas, nelielus priekšmetus vai durvju sliekšņi, lai izvairītos no sadursmēm vai iesprūšanas. Turklāt tas uzlabo tumšo virsmu atpazīšanas spējas.

Ecovacs OZMO T8 + putekļu sūcējs robots ar pašattīrīšanas staciju

Precīzas tīrīšanas plānošana

TrueMapping ™ tehnoloģija ar D-ToF lāzera noteikšanu ir nākamās paaudzes lāzera vadības tehnoloģija. Tagad robots var noteikt dubultu attālumu (līdz 10 m) ar daudz lielāku precizitāti. Integrēts ar nozares vadošajiem algoritmiem, DEEBOT OZMO T8 AIVI ātrāk un precīzāk skenē, kartē un plāno efektīvu tīrīšanas ceļu. Īpaši no tā gūst labumu lielākas ģimenes mājas.

Ecovacs OZMO T8 + putekļu sūcējs robots ar pašattīrīšanas staciju

Jaudīga sūkšana and mitrās uzkopšanas funkcija

Izmantojot jauno OZMO ™ Pro sistēmu, robots veic ne tikai sūkšanu un mitro uzkopi vienā piegājienā, bet arī darbojas ar mitro uzkopšanas paliktni, kas darbojas ar elektrību un darbojas ar augstas frekvences vibrāciju, lai labāk tiktu galā ar spītīgiem traipiem. Atkarībā no individuālajām vajadzībām var iestatīt četrus dažādus ūdens plūsmas līmeņus. Ecovacs revolucionārā spiediena noturēšanas sistēma palielina enerģijas efektīgu izmantošanu un nodrošina augstu sūkšanas spiedienu; tādējādi uzlabo tīrīšanas efektivitāti.

Ecovacs OZMO T8 + putekļu sūcējs robots ar pašattīrīšanas staciju

Izcili tīrīšanas rezultāti

T8 AIVI izmanto ruļļveida birsti apvienojumā ar divpusējām birstēm, lai tiktu uzkopts viss no netīrumiem līdz putekļiem. Ar optimizēto konstrukciju un sūkšanas kanāla materiālu, jaudīgā spiediena uzturēšanas sistēma optimizē enerģijas efektivitāti un garantē augstu sūkšanas spiedienu ar pārsteidzoši zemu trokšņu līmeni.

Ecovacs OZMO T8 + putekļu sūcējs robots ar pašattīrīšanas staciju

Virtual Boundary™

Saglabājiet savu privātumu un apmieriniet tīrīšanas vajadzības, nosakot virtuālās robežas savās mājās. Ar lietotni ECOVACS Home varat izveidot virtuālas robežas, lai ierobežotu robota iekļūšanu noteiktās zonās.

Ecovacs OZMO T8 + putekļu sūcējs robots ar pašattīrīšanas staciju

Vairāku stāvu kartēšana

Robots skenē vairākas kartes un saglabā līdz divām. Robots pielāgos tīrīšanu, tiklīdz būs identificēts, kurā kartē tas atrodas. Varat arī pielāgot, kuru istabu vēlaties, lai robots tīrītu katrā stāvā.

Ecovacs OZMO T8 + putekļu sūcējs robots ar pašattīrīšanas staciju

Augsta akumulatora ietilpība

Viena uzlāde ilgst līdz trim stundām. Robots var iztīrīt mājas līdz 300 kv.m (* Saskaņā ar standarta sūkšanas jaudu un pārbaudot ECOVACS laboratorijas testā, faktiskā vērtība var būt atšķirīga, pamatojoties uz dažādām mājas vidēm.)

Ecovacs OZMO T8 + putekļu sūcējs robots ar pašattīrīšanas staciju

Automātiska uzlāde un nepārtraukta tīrīšana

Nekad neuztraucieties par sava robota uzlādi. Kad akumulators būs izlādējies, viedais robots automātiski atgriezīsies dokstacijā. Kad tas būs pilnībā uzlādēts, tas turpinās tīrīt no vietas, kur tas beidzis, nodrošinot jūsu mājām nevainojamu un izcilu tīrību.