0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

385.00Līzinga kalkulators

 • Prece nav pieejama
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās

Nav noliktavā

Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 6943757612796 SKU: 263071

Ecovacs DEEBOT 950 bezvadu putekļsūcējs un robots paredzets sūkšanai un mazgāšanai. Ecovacs Deebot OZMO 950 ir ilgs akumulatora darbības laiks un tas var darboties līdz 200 minūtēm ar mazu enerģijas iestatījumu un līdz 150 minūtēm ar lielu enerģijas patēriņa iestatījumu. Ideāls, ja jūs dzīvojat lielā mājā, robots ar vienu uzlādi aptver aptuveni 350 kvadrātmetrus. Pateicoties akumulatora darbības laikam un iespējai saglabāt atmiņā līdz trim kartēm , robots vienā uzlādes reizē var iztīrīt visu māju. Deebot OZMO 950 ir aprīkots ar 240 ml ūdens tvertni. Ražotājs apgalvo, ka tas noņem līdz 99,26% baktēriju no grīdām (Higiēnas un mikrobioloģijas pētījumu centra pētījums) un var uzņemt 76% netīrumu uz vidēja paklāja (saskaņā ar Vacuum Wars testu). Salīdzinot ar citiem robotiem, tas ir ļoti labs rezultāts. Ecovacs Deebot OZMO 950 ir paklāju identifikācijas funkcija. Tas atpazīst paklāju un izvairās no tā grīdas mazgāšanas laikā. Jaunais Ecovacs Deebot OZMO 950 var vienlaikus sūkt un mazgāt. Galvenās birstes izvēle ir labākā izvēle dziļai tīrīšanai, izmantojot suku un spēcīgu sūkšanu. Tiešās iesūkšanas iespēja, kas tiek aktivizēta, noņemot suku, ir īpaši paredzēta mājdzīvnieku un cilvēku matu savākšanai bez aizķeršanās. Strādājot normālā režīmā, tas var ilgt līdz 200 minūtēm un līdz 350 kvadrātmetriem. Robots ir aprīkots ar LDS lāzeru, lai izplānotu interjeru, lai tīrīšana būtu efektīvāka, nepametot vietu. Kad Ecovacs Deebot OZMO 950 pārvietojas uz grīdas, tas izmanto Smart Navi tehnoloģiju un sensorus, kas ir integrēti visā tā korpusā. Tīrītājam ir trīs tīrīšanas režīmi: parastais, maksimālais un maksimālais plus. Max + režīmu var izmantot, ja jums nepieciešama intensīva dziļa tīrīšana uz paklāja. Tas nodrošina spēcīgu sūkšanu, un jūs varat to vadīt uz paklāja, lai atbrīvotos no putekļiem un netīrumiem, kas ir paslēpti. Piemērots Alexa un Google Assistant lietotājiem.

Specifikācija

 • Putekļu sūcēja tips
  Sausā un mitrā uzkopšana
 • Ieteicamā tīrīšanas platība
  250 m3
 • Krāsa
  Melna
 • Darbības laiks ar pilnu uzlādi
  200 min
 • Uzlādes laiks
  5.0 h
 • Mazgāšanas funkcija
  OZMOTM
 • Navigācija
  Lāzers
 • Objektu atpazīšana
 • Interaktīva karte
  2 stāviem
 • Sūkšanas jaudas līmeņi
  3
 • Akumulatora jauda
  5200 mAh
 • Putekļu tvertnes apjoms
  0.43 l
 • Ūdens tvertnes apjoms
  0.24 l
 • Šķēršļu pārvarēšānas augstums
  2.0 cm
 • Darbības turpinājums pēc uzlādes
 • Skaļuma līmenis
  66 dBA
 • Putekļsūcēja filtra veids
  HEPA
 • Robota augstums
  9.3 cm
 • Robota platums
  35.0 cm

Jauna konstrukcija

Ierīce OT OZMO 950 perfekti tīra pat grūti sasniedzamās vietās. Ar inovatīvā lāzera sensora palīdzību tā precīzāk izmēra attālumu un izveido detalizētu karti, lai nodrošinātu pilnīgākus tīrīšanas rezultātus. Jaunā un optimizētā konstrukcija uzlabo sūkšanu un efektīvi samazina trokšņu līmeni. Zemā konstrukcija nodrošina iespēju ierīcei DEEBOT pārvietoties arī zem zemām mēbelēm. Pateicoties uzlabotajam piedziņas mehānismam, tā bez piepūles var pārvarēt sliekšņus un mazākus šķēršļus.

Savstarpēji maināmi putekļsūcēja piederumi dažāda veida netīrumiem

Ierīce DEEBOT paveic tīrīšanu bez piepūles. Varat mainīt putekļsūcēja piederumus atkarībā no nepieciešamības. Tiešā iesūkšana ir lieliski piemērota apmatojuma sūkšanai bez mudžekļiem un aizsprostošanās. V formas galvenā suka ir piemērota paklāju dziļai tīrīšanai.

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

Ap savu asi griežamā suka dažāda veida grīdām

Neatkarīgi no tā, vai tā ir cieta grīda vai paklājs, ap savu asi griežamā birste pielāgojas dažādiem grīdas veidiem un garantē vislabākos iespējamos tīrīšanas rezultātus.

Automātiska paklāja noteikšana

Robotizētais putekļsūcējs un slaucītājs ir piemērots cietām grīdām un paklājiem. Tas nosaka un automātiski palielina jaudu, lai nodrošinātu pilnvērtīgu tīrīšanu. Ierīce DEEBOT automātiski izvairās no paklājiem, kad veic slaucīšanu, un slauka tikai cietos grīdas segumus.

Robots adaptējas mājai, nevis otrādi, pateicoties Smart Navi™ 3.0 kartēšanas un navigācijas tehnoloģijai

"Ar jaunāko Smart Navi™ 3.0 kartēšanas un navigācijas tehnoloģiju ierīce DEEBOT OZMO 950 var skenēt māju, izveidot tās karti un detalizēti parādīt to viedtālrunī, nodrošinot iespēju plānot efektīvāko tīrīšanas ceļu un noteikt, kuras telpas ir jātīra un kad. Ja ir jātīra vairāk par vienu stāvu, arī tā nav problēma! Uzlabotā navigācijas tehnoloģija ne tikai labāk kartē un skenē telpas, bet arī pirmo reizi nodrošina saglabāt vairāku stāvu informāciju.* * Salīdzinājumā ar ierīci DEEBOT OZMO 930"

Efektīvs tīrīšanas ceļš

Līdzko ierīce DEEBOT pilnībā noskenē māju un izveido tās karti, tā automātiski plāno efektīvāko ceļu, lai sistemātiski tīrītu no vienas telpas uz nākamo. Katru reizi iegūstiet perfektu tīrīšanas rezultātu.

Vairāku stāvu līmeņu inteliģenta kartēšana

Ierīce DEEBOT var skenēt vairākus mājas stāvu līmeņus un saglabāt to interaktīvās kartes. Varat izmantot inteliģento kartēšanu, lai vadītu ierīci DEEBOT, kur un kad tai tīrīt regulāri vai kad nepieciešams.

Izveidojiet noteiktu zonu virtuālās robežas

Virtuālās robežas funkcija nodrošina iespēju iestatīt, kad nav jātīra noteiktas mājas zonas. Izmantojiet lietotni ECOVACS Home un atsevišķi nosakiet, kad ierīcei DEEBOT OZMO 950 jāsūc un jāslauka un kad tas nav jādara.

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

Izmantojot zonu režīmu, iestatiet tīrīšanas biežumu

Lietojiet zonu režīmu, lai noteiktu, kad ierīcei DEEBOT OZMO 950 ir jāsūc un jāslauka noteiktas telpas. Tas nodrošina iespēju vienmēr kontrolēt un varat noteikt, kuras zonas ir jātīra vairāk.

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

OZMO™ slaucīšanas tehnoloģija

Ar OZMO™ slaucīšanas sistēmu robots var sūkt un veikt mitro uzkopšanu vienlaicīgi. Inovatīvā tehnoloģija nodrošina iespēju pielāgot mitruma līmeni atbilstoši grīdas veidam — ērti lietotnē.

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

Lietotāja definēts režīms mērķa zonu tīrīšanai

Tīriet māju tieši tā, kā vēlaties. Lietotāja definētajā režīmā lietotnes ECOVACS kartē varat vilkt savas zonas. Ierīce DEEBOT tīra tikai šīs zonas — lieliski piemērota augstas noslodzes zonām.

Ļoti veikla

Ierīce DEEBOT OZMO 950 var viegli pārvarēt šķēršļus, piemēram, līdz 20 mm augstus sliekšņus. Vēl jo vairāk, ar nelielu, tikai 93 mm augstumu ierīce bez pūlēm var pārvietoties zem kumodes, gultām un citām grūti pieejamām vietām.

Kontrolējama ar lietotni, neatrodoties mājās

Kontrolējiet ierīci DEEBOT jebkurā laikā un jebkurā vietā. Ar lietotni ECOVACS Home vienmēr varat kontrolēt. Varat pārbaudīt pašreizējo statusu, iestatīt vēlamo tīrīšanas laiku vai atlasīt optimālu tīrīšanas režīmu — ērti ar viedtālruni.

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

Automātiska uzlāde

Vairs neuztraucieties par robotizētā putekļsūcēja uzlādi. Ierīce DEEBOT uzrauga, lai akumulators netiktu izlādēts. Līdzko akumulators sāk izlādēties, tā automātiski atgriežas uzlādes stacijā, lai veiktu uzlādi.

Tīrīšanas uzdevumi tiek atsākti automātiski

Līdzko ierīce DEEBOT ir uzlādēta, tā atkal atgriežas pie darba un atsāk no tās vietas, kur pārtrauca, lai nodrošinātu perfektus tīrīšanas rezultātus!

Praktiskais taimeris

Ar praktisko taimeri varat vienmēr nodrošināt, ka māja tiek iztīrīta. Vienkārši iestatiet regulāru tīrīšanas laiku un ļaujiet robotam parūpēties par pārējo.

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

Kāpņu drošība

Kad ierīce DEEBOT tuvojas kāpnēm, nav nepieciešams uztraukties par nokrišanu no kāpnēm. Kāpņu sensors nodrošina iespēju ierīcei DEEBOT laikus mainīt virzienu un efektīvi paveikt uzdevumu.

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

Varat koncentrēties uz citām lietām, kamēr ierīce DEEBOT veic tīrīšanu. Tās sadursmes novēršanas sensori un mīkstie triecienu absorbētāji nodrošina, ka tā tīrīšanas laikā automātiski izvairās no šķēršļiem un aizsargā mēbeles.

Ecovacs OZMO 950 putekļu sūcējs robots

Balss ziņojumi

Saņemiet jaunākos atjauninājumus: ierīce DEEBOT regulāri atjauninās un informē jūs par tās darbības statusu.

Vienmēr jaunākie OTA atjauninājumi

Ar OTA tehnoloģiju (signāls pa gaisu) svarīgi aparātprogrammatūras atjauninājumi un jaunas funkcijas automātiski tiek ielādētas robotā, izmantojot Wi-Fi, un tūlītēji ir pieejamas.

Augstas efektivitātes filtrs

Lai vienmēr nodrošinātu iespēju viegli elpot, ierīces DEEBOT augstas efektivitātes filtrs samazina alergēnus un astmas izraisītājus gaisā, kamēr tas tīra grīdu.