0.00 0

  Grozs ir tukšs

  Izpārdošana!

  Husqvarna Automower 450X robotizētais zāles pļāvējs

  4299.00Līzinga kalkulators

  Husqvarna X-line sērijas modelis no pasaules līdera robotizētajā pļaušanā. Pietiekami gudrs, lai strādātu lielu un sarežģītu zālāju radītajos izaicinājumos – kā vairākas šauras ejas, šķēršļi, nevienmērīgs reljefs un slīpumi līdz 45%. GPS atbalstīta navigācija un citu lielisku īpašību apkopojums, ieskaitot Automower® Connect, padara to par inteliģentāko veidu, kā uzturēt jūsu zālāju zaļu, veselīgu un lieliski nopļautu. Attālināta šķēršļu noteikšana nodrošina lielāku pļaušanas ātrumu un teritorijas pārklājumu. Automower® Connect ļauj jums uzturēt kontroli: sekojiet, mijiedarbojieties un esiet informēts par pļāvēja darbību, izmantojot viedtālruni, neatkarīgi no vietas pasaulē, kurā atrodaties.
  SIA VASARA.LV veic robotizēto zāles pļāvēju Automower uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī ziemas apkopi.

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 7392930521025 SKU: 967853011

  Specifikācija

  • Pļaušanas platība
   5000 m² max ±20%
  • Maksimālais slīpums darbības teritorijā
   45% / 24°
  • Maksimālais slīpums pie ierobežojošā vada
   15% / 8.5°
  • Virzošie vadi
   3
  • Attālinātas startēšanas punkti
   5
  • Garantētais trokšņa līmenis
   59 dB(A)
  • Pļaušanas augstums, min-max
   20-60 mm
  • Vidējais enerģijas patēriņš mēnesī pie maks.noslodzes
   23 kWh
  • Pļaušanas mehānisms
   3 brīvi naži
  • Nažu aizsargdisks
  • Taimeris
  • Laika apstākļu taimeris
  • PIN kods
  • Signalizācija
  • GPS izsekošana zādzības gadījumā
  • GPS asistēta pļaušana
  • Automower® Connect Home
  • Automower® Connect
  • Amazon Alexa un Google Home
  • Ultraklusi piedziņas motori
  • Gumijas bampers priekšā
  • LED lukturi
  • Ultraskaņas sensori
  • Pilnpiedziņa
  • Apvidus riteņi un birstītes
   Papildus aprīkojums
  • Husqvarna Fleet services

  Funkcijas

  Husqvarna Automower® 450X

  Automower® Connect

  Automower® Connect sniegs jums pilnīgas kontroles iespējas. Jūs varat likt tam uzsākt darbu, apturēt to, atgriezties uzlādes stacijā, kā arī pārbaudīt un mainīt iestatījumus. Robotizētā zāles pļāvēja zādzības gadījumā jūs saņemsiet trauksmes paziņojumu un varēsiet izsekot tā atrašanās vietu, lai kur arī jūs atrastos.

  Husqvarna Automower® 450X

  GPS navigācija

  Iebūvēta GPS sistēma nosaka dārza karti, ieskaitot robežvada un vadošā vada atrašanas vietu. Husqvarna Automower® reģistrēs, kuras dārza daļas tas pļaus un noteiks kustības virzienu. Tas nodrošina optimizētu dārza pārklājumu un izcilus pļaušanas rezultātus.

  LED priekšējie gaismas lukturi

  Efektīvi LED lukturi labākai redzamībai un kontrolei arī diennakts tumšajā laikā. Gaismas sāk mirgot arī tad, ja tiek traucēta darbība.

  Amazon Alexa un Google Home

  Visi ar Automower® Connect aprīkotie robotizētie zāles pļāvēji ir savienojami ar Amazon Alexa un Google Home. Nepieciešams tikai dot balss komandu viedajam skaļrunim, un Husqvarna Automower® steigs to izpildīt. Jūs varat lietot tādas biežākās komandas kā START, STOP, PARK un statusa ziņojumus vienkārši pajautājot savam balss asistentam.

  Husqvarna Automower® 450X

  Iebūvēti priekšmetu noteikšanas sensori

  Iebūvēti sensori ar ultraskaņas tehnoloģiju palīdz pļāvējam savlaicīgi uztvert objektus, samazināt ātrumu un izvairīties no sadursmes.

  Elektroniski regulējams pļaušanas augstums

  Pļaušanas augstumu iespējams ātri pārslēgt ar elektronisku augstuma iestatīšanu, viegli atrodama galvenajā izvēlnē.

  Pārvar sarežģītas virsmas

  Lieli gaitas riteņi nodrošina izcilu saķeri, pat ja virsma ir slidena. Pļāvējs tiek galā ar nogāzēm, pat līdz 45% slīpām.

  Balansa kontrole

  Klusai un drošai darbībai, kura automātiski nosaka disbalansu pļaušanas sistēmā. Disbalansu var radīt trūkstoši, sabojāti vai dubultā uzlikti naži.

  Profili

  Vairāku profilu iestatīšana atvieglo pļāvēja izmantošanu vairākos, atsevišķos zālājos. Ar katra profila un instalācijas individuālu nosaukumu pļāvēju ir viegli uzstādīt atsevišķos zālienos.

  Priekšējais bampers

  Gumijas priekšējais bamperis padara pļāvēja korpusu izturīgu pret sadursmēm ar kokiem, krūmiem un citiem priekšmetiem.

  Izcili pļaušanas rezultāti

  Pateicoties Husqvarna Automower® neregulārajam kustības principam, zāliens tiek nopļauts perfekti, sniedzot skaistu, paklājam līdzīgu izskatu. Žilešu asie naži maigi nopļauj zāli no dažādiem virzieniem, palīdzot tai izaugt spēcīgai. Tas palīdz arī izvairīties no sūnas rašanās.

  Nav izmešu

  Tā kā Automower® tiek lādēts ar elektrības palīdzību, tas nerada kaitīgos izmešus.

  Zems enerģijas patēriņš

  Efektīva enerģijas pārvaldība nozīmē zemu enerģijas patēriņu, kas ļauj Automower® strādāt ar niecīgām izmaksām, salīdzinājumā ar benzīna zāles pļāvējiem.

  Drošs jebkuriem laikapstākļiem

  Automower® laukā var atrasties 24 stundas diennaktī, jo tas ir veidots tā, lai bez problēmām darbotos jebkuros laikapstākļos.

  Ultraklusi piedziņas motori

  Riteņu motori ar divpakāpju reduktoru. Tā ir jauna tehnoloģija, kas nodrošina ultra klusu piedziņu. Nodrošina lielisku rezultātu uztveramā trokšņa līmeņa robežās un pieļauj 24/7 darbību vai pļaušanu nakts laikā neatkarīgi no apkaimes, kur tas strādā.

  Laikapstākļu taimeris

  Pielāgo darbības laiku atbilstoši zāles augšanas tempam, kas nozīmē to, ka Husqvarna Automower® pļaus maksimāli tad, kad zāle strauji augs. Saulainā vai sausā periodā, vai vēlā sezonā, pļāvējs patērēs mazāk laika pļaušanai, kas samazinās gan zāliena, gan pļāvēja nolietošanos.

  Attālinātās startēšanās punkti x5

  Vienmērīgs pļaušanas rezultāts visās zāliena daļās, pateicoties iespējai sākt pļaušanu piecos atšķirīgos, attālinātos punktos gar patentēto virzošo vadu, virzienā prom no uzlādes stacijas. Jo lielāks ir zālājs, jo svarīgāki ir vairāki startēšanās punkti. Ar aktīvo, GPS atbalstīto navigāciju (atsevišķiem modeļiem), attālinātās startēšanās punkti ir automātiski un nav nepieciešama manuāla to iestatīšana.

  Spirālveida pļaušana

  Automātiska pļaušanas funkcija, lai izlīdzinātu zāles augstuma atšķirības. Griešanas diska sensori nosaka, kad pļāvējs iebrauc zonā ar garāku zāli, kur tas sāk strādāt koncentrētā, sistemātiskā spirāles kustībā.

  Nomaināms augšējais vāks

  Piešķiriet savam robotizētajam zāles pļāvējam unikālu un individuālu dizainu, nomainot augšējā vāka krāsu. Pieejami polārbaltā un Husqvarna oranžā krāsā.

  GPS izsekošana zādzības gadījumā

  Ar Automower Connect® / Husqvarna Fleet Services ™ aprīkoto tehniku, nekavējoties iespējams izsekot pēc to GPS, nosūtot paziņojumu uz jūsu viedierīci. Automower® instalācija ir īpaši droša un samazina zādzības risku.

  Kluss

  Pateicoties Automower® unikālajai pļaušanas sistēmai, tas darbojas ļoti diskrēti, klusi un tikai tad, kad jūs to vēlaties.

  Aprīkots ar signalizāciju un PIN kodu

  Dažādi pretnozagšanas aizsardzības līmeņi lielākai drošībai. Ja pļāvējs tiek pārvietots, atskan skaļa signalizācija, kas atslēdzama tikai ar pļāvēja individuālo PIN kodu.

  Taimeris

  Jūs varat iestatīt, lai Automower® pļauj tad, kad, Jūs to vēlaties.

  Trīs virzošie vadi

  Trīs virzošie vadi saīsina meklēšanas laiku arī gadījumos, ja mauriņš ir patiešām liels, sarežģīts vai sadalīts vairākās zonās.

  Automātiska ceļa atrašana

  Husqvarna Automower® automātiski nosaka šauras ejas un atrod ceļu pat caur šaurākajajām ejām. Tas izplānos maršrutu, lai izvairītos no iebraukātu sliežu rašanās.

  Elastīgas uzlādes stacijas novietošanas iespējas

  Elastīgas uzlādes stacijas novietošanas iespējas dārzā atvieglo instalāciju un nodrošina uzticamu pļāvēja novietošanos uzlādes stacijā katru reizi.

  Punktveida pļaušana

  Īpašs režīms, kas ātri nopļauj garāku zāli mazākā laukumā. Šī funkcija ir īpaši noderīga laukumos, kas atrodas zem, piemēram, dārza mēbelēm, kad tās ir pārvietotas. Novietojiet pļāvēju vēlamajā vietā un iestatiet "Punkta pļaušanu". Pļāvējs pļaus ciešā spirālveida kustībā līdz garākā zāle būs nopļauta, pēc tam tas pārslēgsies uz automātisko režīmu.

  Grafiskas izvēlnes displejs, liela izmēra

  Augstas izšķirtspējas, liela izmēra displejs ar grafisko izvēlņu struktūru. Viegli lietojams. Pašizskaidrojoši iestatījumi ērtai individuālo iestatījumu programmēšanai.

  Uzticams

  Robotizētajā zāles pļaušanā viss ir saistīts ar uzticamību. Husqvarna, jau 25 izstrādes gadus, nodrošina savu pļāvēju augstāko uzticamību, kvalitāti un pļaušanas rezultātus, ar minimālu lietotāja iejaukšanos.

  Unikāla pļaušanas sistēma

  Husqvarna Automower® nopļauj nelielu zāles garumu, taču dara to bieži, kas nodrošina skaista un veselīga zāliena veidošanos. Tas ir aprīkots ar žilešu asiem nažiem, kas ir izgatavoti no izturīga oglekļa tērauda, un ir pieskrūvēti izturīgai pļaušanas diska sistēmai. Kopā tas nodrošina efektīvu un drošu darbību, kā arī ļoti zemu enerģijas patēriņu.

  Automātiskā uzlāde

  Kad robotizētajam zāles pļāvējam nepieciešama uzlāde, tas pats atrod ceļu uz uzlādes staciju.

  Pacelšanas un sasvēršanas sensori

  Ja Automower® tiek pacelts no zemes vai apgāžas, tas automātiski izslēdz nažu motoru. Turklāt naži rotē pietiekami tālu no ierīces ārējās malas. Saskaroties ar šķērsli, zāles pļāvējs apstājas un pats maina virzienu, neradot nekādus bojājumus.