0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Robotizētais zāles pļāvējs Husqvarna Automower 320 NERA

2654.00Līzinga kalkulators

Robotizēts zāles pļāvējs, kas sakopj nelīdzenu apvidu un līdz 2200 m² zālienu. Husqvarna Automower 320 NERA nodrošina uzticamu darbību, izturīgu konstrukciju un precīzu pļaušanu ar virtuālām robežām, izmantojot lietotni Automower Connect un papildu Husqvarna EPOS spraudņu komplektu, nepieļaujot vadu pārrāvumus. Navigācija ar GPS ļauj pielāgot pļaušanas shēmu, lai panāktu apmierinošu rezultātu visā zālienā. Tā patentētā nefiksētā priekšējā ass uzlabo manevrētspēju un paaugstina veiktspēju nelīdzenā apvidū, līdz 50% slīpumā. Pļāvēju var iekļaut arī viedās mājās sistēmā, lai izmantotu balss vadību ar Alexa vai Google Home, vai izmantot IFTTT dotās priekšrocības.

 • Ir noliktavā
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 7333377033252 SKU: 970535111

Specifikācija

 • Robežas noteikšana
  Ar vadu / Bez vada(papildus aprīkojums)
 • Veiktspēja pļaujot neregulāri
  2200 m² ±20%
 • Veiktspēja pļaujot regulāri
  3300 m² max
 • Maksimālais slīpums teritorijā
  50% / 26.5°
 • Maksimālais slīpums pie robežas
  25% / 14°
 • Virzošie vadi
  2
 • Pļaušanas augstums, min-max mm
  20-60mm
 • Vidējais enerģijas patēriņš mēnesī pie maks.noslodzes
  7 kWh
 • PIN kods
 • Signalizācija
 • GPS izsekošana zādzības gadījumā
 • Bezvadu savienojamība
  Bluetooth®, Wi-Fi
 • Pļaušanas mehānisms
  3 grozāmi asi naži
 • Zemsprieguma vads
  10 m

Funkcijas

Husqvarna Automower 320 NERA

Pieejama bezvadu instalācija

Automower® NERA klāsts ar Husqvarna EPOS™ sniedz jums brīvību – pilnībā pielāgojamu zāliena kopšanu, izveidojot virtuālās robežas ar satelīta tehnoloģijas palīdzību, bez fiziskiem vadiem.

Husqvarna Automower 320 NERA

Automower® Connect lietotne

Izbaudiet tālvadības sniegtās ērtības savā viedtālrunī, izmantojot Husqvarna lietotni Automower® Connect. Jūs varat pārvaldīt un uzraudzīt savu Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju, mainīt iestatījumus un viegli saņemt informāciju un padomus perfekti koptam zālienam. Atkarībā no modeļa ir pieejams savienojums ar mobilo tīklu, Wi-Fi un Bluetooth.

Husqvarna Automower 320 NERA

GPS navigācija

GPS navigācija nodrošina pilnīgu dārza karti, veicot vienmērīgu pļaušanu. Sākumā sistēma izveido zāliena karti, tai skaitā robežvada un virzošā vada atrašanās vietas. Pēc tam Husqvarna Automower® atbilstoši pielāgo pļaušanas shēmu, lai nodrošinātu izcilu pļaušanas rezultātu.

Husqvarna Automower 320 NERA

Atbalsts ar vadu

Ierobežojošo vadu var uzstādīt zonās, kur ir vājš satelīta pārklājums, lai atbalstītu virtuālās robežas un novērstu pļaušanas pārtraukumus. Pļāvējs parasti atsāk pļaušanu šajās vietās, tiklīdz tas atkal uztver signālu, taču atbalsts ar vadu ir iespēja nodrošināt vienmērīgu pļaušanu bez īslaicīgiem pārtraukumiem. Piemēram, šaurās ejās un vietās, kas atrodas tuvu blīvi grupētiem kokiem, kur var tikt ietekmēts pārklājums.

Husqvarna Automower 320 NERA

Amazon Alexa un Google Home

Saderīgs ar Amazon Alexa, Google Home un IFTTT ērtai balss vadībai un statusa atjauninājumiem. Tas attiecas uz visiem Husqvarna Automower® modeļiem ar mobilā tīkla vai Wi-Fi savienojumu – tas ļauj jums izpildīt tādas balss komandas kā iedarbināšana, apturēšana un novietošana uzlādes stacijā, iegūt zāles pļāvēja statusa atjauninājumus, vienkārši pajautājot balss asistentam, izmantot to IFTTT un paveikt daudz ko citu. Ar Automower® Connect varat arī integrēt savu robotizēto zāles pļāvēju Gardena Smart System un veikt pļaušanu un laistīšanu kopā.

Husqvarna Automower 320 NERA

Viedie savienojumi ar IFTTT

Izmantojiet viedos savienojumus lietotnē Automower® Connect vai izveidojiet savus uzstādījumus ar IFTTT, lai vēl vairāk integrētu Automower® jūsu viedajā mājā. Varbūt vēlaties zāles pļāvēju novietot uzlādes stacijā, kad jūsu bērni pārnāk mājās no skolas vai laika prognozes uzrāda spēcīgu lietu? Vai pilnībā sinhronizēt atbilstoši laikapstākļiem? IFTTT (“If This, Then That”) ir bezmaksas un viegli izmantojams.

Husqvarna Automower 320 NERA

Automower® Access saskarne

Automower® Access nodrošina vienkāršas lietotāja mijiedarbības iespējas ar augstas izšķirtspējas krāsaino displeju, regulatoru un statusa indikatoriem un intuitīvu zāles pļāvēja vadības veidu. Uz ikonām balstītā dizaina valoda intuitīvi integrējas vienā sistēmā ar lietotni Automower® Connect, nodrošinot savstarpēji papildinošas lietošanas iespējas.

Husqvarna Automower 320 NERA

FOTA - programmatūra pa gaisu

Vienkārši atjauniniet programmatūru, izmantojot lietotni Automower® Connect, lai iespējotu jaunas funkcijas un atjauninājumus.

Husqvarna Automower 320 NERA

Sala sensors

Automātiski pārtrauc pļaušanas grafika iestatījumus salnu gadījumos, lai izvairītos no zāliena bojājumiem.

Husqvarna Automower 320 NERA

Laikapstākļu taimeris

Pielāgo darbības laiku atbilstoši zāles augšanas tempam, kas nozīmē to, ka Husqvarna Automower® pļaus maksimāli tad, kad zāle strauji augs. Saulainā vai sausā periodā, vai vēlā sezonā, pļāvējs patērēs mazāk laika pļaušanai, kas samazinās gan zāliena, gan pļāvēja nolietošanos.

Husqvarna Automower 320 NERA

Automātiska eju izbraukšana - PATENTĒTA

Husqvarna Automower® automātiski nosaka šauras ejas un atrod ceļu pat caur šaurākajajām ejām. Tas izplānos maršrutu, lai izvairītos no iebraukātu sliežu rašanās.

Husqvarna Automower 320 NERA

TargetHeight - vēlamā zāles garuma funkcija

Lai uzlabotu zāliena un pļāvuma kvalitāti,10 dienu laikā tiek automātiski regulēts pļaušanas augstums no MAX līdz vēlamajam garumam (TargetHeight).

Husqvarna Automower 320 NERA

Punktveida pļaušana

Īpašs režīms, kas ātri nopļauj garāku zāli mazākā laukumā. Šī funkcija ir īpaši noderīga laukumos, kas atrodas zem, piemēram, dārza mēbelēm, kad tās ir pārvietotas. Novietojiet pļāvēju vēlamajā vietā un iestatiet "Punkta pļaušanu". Pļāvējs pļaus ciešā spirālveida kustībā līdz garākā zāle būs nopļauta, pēc tam tas pārslēgsies uz automātisko režīmu.

Husqvarna Automower 320 NERA

Spirālveida pļaušana

Punktveida un spirālveida pļaušanas režīmu var aktivizēt efektīvai pļaušanai zonās ar garu zāli. Kad ir aktivizēta spirālveida pļaušanas funkcija, nažu diska sensori nosaka apgabalu ar garāko zāli, un automātiski pārslēdzas uz sistemātisko spirālveida pļaušanu. Punktveida pļaušana ir režīms ātrai ierobežota apgabala pļaušanai, kur ir garāka zāle. Šī funkcija ir īpaši noderīga, piemēram, apgabaliem zem dārza mēbelēm, kuras ir pārvietotas. Novietojiet zāles pļāvēju vajadzīgajā vietā un izvēlieties punktveida pļaušanas režīmu. Zāles pļāvējs pārvietojas pa spirālveida trajektoriju un, kad tas ir pabeidzis laukuma pļaušanu, atsāk darbību automātiskajā režīmā.

Husqvarna Automower 320 NERA

Profili

Izveidojiet vairākus profilus ar individuāliem iestatījumiem, kas palīdzēs izmantot zāles pļāvēju dažādās vietās. Izmantojot nosaukumus katram profilam un uzstādījumam, var viegli pārslēgties starp dažādiem iestatījumiem, izmantojot zāles pļāvēja izvēlni.

Husqvarna Automower 320 NERA

Elektroniski regulējams pļaušanas augstums

Elektriska pļaušanas augstuma regulēšana ļauj ērti iestatīt vēlamo augstumu, izmantojot lietotni Automower® Connect. Iestatījums ir arī pieejams zāles pļāvēja galvenajā izvēlnē.

Husqvarna Automower 320 NERA

Viegla tīrīšana

Robotizētā zāles pļāvēja ārpusi un apakšu var mazgāt ar dārza šļūteni. Augšējo pārsegu un korpusu var noņemt, lai atvieglotu tīrīšanu un aizsniegtu visas vietas.

Husqvarna Automower 320 NERA

Zems oglekļa emisiju līmenis

Izvēloties šo produktu, varat būt drošs, ka tas izmantošanas laikā rada mazāk izmešus, nekā tradicionālie ar degvielu darbināmie produkti. Šis akumulatora produkts izmantošanas laikā nerada CO2, bet tomēr nodrošina jaudu un kvalitāti, ko varat sagaidīt no Husqvarna produkta. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka CO2 emisijas veidojas citos produkta dzīves cikla posmos, piem., ražošanas, uzlādes laikā un utilizēšanas procesā darbmūža noslēgumā.