0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Robotizētais zāles pļāvējs Husqvarna Automower 410XE NERA

2499.00Līzinga kalkulators

Husqvarna Automower 410XE NERA ir robotizēts zāles pļāvējs platībām līdz 1000 m². Tam ir EdgeCut funkcija, kas samazina nepieciešamību nopļaut zāliena malas, ietaupot laiku un pūles. 410XE NERA piedāvā iespēju izvēlēties uzstādīšanu ar fiziskām robežām vai instalāciju bez vadiem, izmantojot Husqvarna EPOS. EPOS ļauj izjust pilnīgu elastību ar virtuālajām robežām, ko nodrošina satelītu tehnoloģija ar 2–3 cm precizitāti. Tas arī nozīmē, ka nepastāv vadu pārrāvuma risks. Pateicoties integrētajai Zone Control funkcijai, varat pielāgot zālienu savām vajadzībām un izveidot vairākas darba zonas ar dažādiem iestatījumiem, izmantojot lietotni Automower Connect. Tikpat vienkārši var izveidot pagaidu uzturēšanās zonas, lai saglabātu sezonas savvaļas ziedus vai dārza projektu teritorijas. Pļāvējs atpazīst un izvairās no priekšmetiem, kas nodrošina precīzu griešanu, samazina trieciena un neplānotas apstāšanās risku. Izmantojot lietotni Automower® Connect, varat pārraudzīt pļāvēju no jebkuras vietas pasaulē un integrēt to savā viedajā mājā. Sūtiet komandas, skatiet un mainiet pļāvēja iestatījumus, kā arī saņemiet paziņojumus.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 7333377093126 SKU: 970654411

Specifikācija

 • Robežas noteikšana
  Ar vadu / Bez vada(papildus aprīkojums)
 • Veiktspēja pļaujot neregulāri
  1000 m² ±20%
 • Veiktspēja pļaujot regulāri
  -
 • Maksimālais slīpums teritorijā
  30% / 16.7°
 • Maksimālais slīpums pie robežas
  20% / 11.3°
 • Virzošie vadi
  3
 • Pļaušanas augstums, min-max mm
  20-55 mm
 • Vidējais enerģijas patēriņš mēnesī pie maks.noslodzes
  13 kWh
 • PIN kods
 • Signalizācija
 • GPS izsekošana zādzības gadījumā
 • Bezvadu savienojamība
  Bluetooth®, Wi-Fi, Mobilais savienojums
 • Pļaušanas mehānisms
  2 diski ar 3 grozāmiem asmeņiem
 • Zemsprieguma vads
  10 m

Funkcijas

Husqvarna Automower 410XE NERA

EdgeCut zālienu malām

EdgeCut samazina nepieciešamību nopļaut zāliena malas, ietaupot laiku un pūles. To nodrošina speciāls aizmugurējais EdgeCut disks, kas spēj griezt tuvu malām, atstājot nenopļautu tikai minimumu.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Pieejama bezvadu instalācija

Automower® NERA klāsts ar Husqvarna EPOS™ sniedz jums brīvību – pilnībā pielāgojamu zāliena kopšanu, izveidojot virtuālās robežas ar satelīta tehnoloģijas palīdzību, bez fiziskiem vadiem.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Automower® zonu kontrole ar AIM tehnoloģiju

Automower® Zone Control ļauj viegli izveidot darba zonas ar dažādiem iestatījumiem un pagaidu lieguma zonas. Tas jums sniedz lielāku kontroli pār zālienu, tāpēc varat izmantot dažādus grafikus un pļaušanas augstuma iestatījumus katrai zonai vai neļaut robotizētajam zāles pļāvējam pļaut atlasītajās zonās.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Objektu noteikšana & izvairīšanās

Iebūvētais radars palīdz zāles pļāvējam noteikt un izvairīties no šķēršļiem, samazinot neplānotas apturēšanas risku. Noteikšanas režīms samazina ātrumu un padara sadursmes maigākas, un izvairīšanās režīms liek zāles pļāvējam mainīt virzienu un izvairīties no trieciena.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Automower® Connect lietotne

Izbaudiet tālvadības sniegtās ērtības savā viedtālrunī, izmantojot Husqvarna lietotni Automower® Connect. Jūs varat pārvaldīt un uzraudzīt savu Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju, mainīt iestatījumus un viegli saņemt informāciju un padomus perfekti koptam zālienam. Atkarībā no modeļa ir pieejams savienojums ar mobilo tīklu, Wi-Fi un Bluetooth.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Elektroniski regulējams pļaušanas augstums

Elektriska pļaušanas augstuma regulēšana ļauj ērti iestatīt vēlamo augstumu, izmantojot lietotni Automower® Connect. Iestatījums ir arī pieejams zāles pļāvēja galvenajā izvēlnē.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Amazon Alexa un Google Home

Saderīgs ar Amazon Alexa, Google Home un IFTTT ērtai balss vadībai un statusa atjauninājumiem. Tas attiecas uz visiem Husqvarna Automower® modeļiem ar mobilā tīkla vai Wi-Fi savienojumu – tas ļauj jums izpildīt tādas balss komandas kā iedarbināšana, apturēšana un novietošana uzlādes stacijā, iegūt zāles pļāvēja statusa atjauninājumus, vienkārši pajautājot balss asistentam, izmantot to IFTTT un paveikt daudz ko citu. Ar Automower® Connect varat arī integrēt savu robotizēto zāles pļāvēju Gardena Smart System un veikt pļaušanu un laistīšanu kopā.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Viedie savienojumi ar IFTTT

Izmantojiet viedos savienojumus lietotnē Automower® Connect vai izveidojiet savus uzstādījumus ar IFTTT, lai vēl vairāk integrētu Automower® jūsu viedajā mājā. Varbūt vēlaties zāles pļāvēju novietot uzlādes stacijā, kad jūsu bērni pārnāk mājās no skolas vai laika prognozes uzrāda spēcīgu lietu? Vai pilnībā sinhronizēt atbilstoši laikapstākļiem? IFTTT (“If This, Then That”) ir bezmaksas un viegli izmantojams.

Husqvarna Automower 410XE NERA

GPS aizsardzība pret zādzībām

Aprīkots ar GPS izsekošanu, lai sekotu līdzi zāles pļāvēja pašreizējai atrašanās vietai un samazinātu zādzību risku. Paziņojumi uz jūsu ierīci tiks nosūtīti, izmantojot lietotni Automower Connect®, tādējādi jūs vienmēr zināsiet, kur atrodas jūsu zāles pļāvējs.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Automower® Access saskarne

Automower® Access nodrošina vienkāršas lietotāja mijiedarbības iespējas ar augstas izšķirtspējas krāsaino displeju, regulatoru un statusa indikatoriem un intuitīvu zāles pļāvēja vadības veidu. Uz ikonām balstītā dizaina valoda intuitīvi integrējas vienā sistēmā ar lietotni Automower® Connect, nodrošinot savstarpēji papildinošas lietošanas iespējas.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Automower® X-Line

Husqvarna Automower® X-Line sērijā ir vispilnīgāk aprīkotie modeļi , radīti tiem, kuri vēlas augstākās klases robotizēto zāles pļāvēju. Aprīkoti ar X-Line īpašību pakotni, ieskaitot Automower® Connect ar GPS izsekošanu, GPS atbalstītu dārza navigāciju, LED gaismām, gumijas bamperi priekšā un X-Line korpusa dizainu.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Ģeosēta

Ja zāles pļāvējs tiek pārvietots ārpus iepriekš noteiktās zonas, jūs saņemat paziņojumu lietotnē, tādējādi samazinot zādzību risku. Vienkārši izmantojiet lietotni Automower® Connect, lai definētu jūsu zāles pļāvēja GeoFence zonu, un jūs vienmēr zināsiet, kur tas atrodas.

Husqvarna Automower 410XE NERA

FOTA - programmatūra pa gaisu

Vienkārši atjauniniet programmatūru, izmantojot lietotni Automower® Connect, lai iespējotu jaunas funkcijas un atjauninājumus.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Sala sensors

Automātiski pārtrauc pļaušanas grafika iestatījumus salnu gadījumos, lai izvairītos no zāliena bojājumiem.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Rewilding Mode

Rewilding Mode režīms ir izveidots tā, lai daba atkal ienāktu jūsu dārzā. Ieslēdzot šo režīmu, tas automātiski piešķir 10% no zālāja atjaunošanas zonai. Automower® atstāj šo teritoriju neskartu tik ilgi, cik vien vēlaties un varat jebkurā laikā mainīt tās izmēru, formu, pārvietot vai noņemt dabas atjaunošanas zonu. Šī iespēja ir pieejama šādos modeļos: 405X, 415X, 430X NERA, 435X AWD un 450X NERA; lietotāji tiks informēti par atjauninājumu, izmantojot lietotni Automower® Connect. Lai izmantotu Rewilding Mode režīmu, 430X NERA un 450X NERA ir nepieciešama robežvada instalācija.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Automātiska eju izbraukšana - PATENTĒTA

Husqvarna Automower® automātiski nosaka šauras ejas un atrod ceļu pat caur šaurākajajām ejām. Tas izplānos maršrutu, lai izvairītos no iebraukātu sliežu rašanās.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Laikapstākļu taimeris

Pielāgo darbības laiku atbilstoši zāles augšanas tempam, kas nozīmē to, ka Husqvarna Automower® pļaus maksimāli tad, kad zāle strauji augs. Saulainā vai sausā periodā, vai vēlā sezonā, pļāvējs patērēs mazāk laika pļaušanai, kas samazinās gan zāliena, gan pļāvēja nolietošanos.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Spirālveida pļaušana

Punktveida un spirālveida pļaušanas režīmu var aktivizēt efektīvai pļaušanai zonās ar garu zāli. Kad ir aktivizēta spirālveida pļaušanas funkcija, nažu diska sensori nosaka apgabalu ar garāko zāli, un automātiski pārslēdzas uz sistemātisko spirālveida pļaušanu. Punktveida pļaušana ir režīms ātrai ierobežota apgabala pļaušanai, kur ir garāka zāle. Šī funkcija ir īpaši noderīga, piemēram, apgabaliem zem dārza mēbelēm, kuras ir pārvietotas. Novietojiet zāles pļāvēju vajadzīgajā vietā un izvēlieties punktveida pļaušanas režīmu. Zāles pļāvējs pārvietojas pa spirālveida trajektoriju un, kad tas ir pabeidzis laukuma pļaušanu, atsāk darbību automātiskajā režīmā.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Profili

Izveidojiet vairākus profilus ar individuāliem iestatījumiem, kas palīdzēs izmantot zāles pļāvēju dažādās vietās. Izmantojot nosaukumus katram profilam un uzstādījumam, var viegli pārslēgties starp dažādiem iestatījumiem, izmantojot zāles pļāvēja izvēlni.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Viegla tīrīšana

Robotizētā zāles pļāvēja ārpusi un apakšu var mazgāt ar dārza šļūteni. Augšējo pārsegu un korpusu var noņemt, lai atvieglotu tīrīšanu un aizsniegtu visas vietas.

Husqvarna Automower 410XE NERA

GPS navigācija

GPS navigācija nodrošina pilnīgu dārza karti, veicot vienmērīgu pļaušanu. Sākumā sistēma izveido zāliena karti, tai skaitā robežvada un virzošā vada atrašanās vietas. Pēc tam Husqvarna Automower® atbilstoši pielāgo pļaušanas shēmu, lai nodrošinātu izcilu pļaušanas rezultātu.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Sekundārā zona

Iestatiet sekundāro zonu, ja jūsu zālienam ir divas pļaušanas zonas, kas nav savienotas ar koridoru. Lai izveidotu sekundāro zonu, ir jāuzstāda robežvads un jāizveido sala ap šo zonu. Tiklīdz tā ir iestatīta, manuāli pārvietojiet zāles pļāvēju starp šīm divām zonām, un zāles pļāvējs veiks pļaušanu izvēlēto laiku vai līdz akumulatora izlādei.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Zems oglekļa emisiju līmenis

Izvēloties šo produktu, varat būt drošs, ka tas izmantošanas laikā rada mazāk izmešus, nekā tradicionālie ar degvielu darbināmie produkti. Šis akumulatora produkts izmantošanas laikā nerada CO2, bet tomēr nodrošina jaudu un kvalitāti, ko varat sagaidīt no Husqvarna produkta. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka CO2 emisijas veidojas citos produkta dzīves cikla posmos, piem., ražošanas, uzlādes laikā un utilizēšanas procesā darbmūža noslēgumā.

Husqvarna Automower 410XE NERA

Husqvarna AIM tehnoloģija (Automower® inteliģentā kartēšana)

Husqvarna AIM tehnoloģija izmanto iebūvēto GPS un sensorus, lai radītu virtuālu zāliena karti. Tas arī iespējo atsevišķas Automower® īpašības. Virtuālā karte, kā arī norobežojošie un virzošie vadi ir redzami Automower® Connect lietotnē. Ar AIM tehnoloģiju jūs varat veidot darba zonas ar atšķirīgiem pļaušanas augstumiem un darba grafikiem, vai lieguma zonas, personalizētai zonu kontrolei. Automower® ir redzams reālā laika darbībā, izmantojot Automower® Connect.