0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Ecovacs WINBOT X logu tīrītājs robots

389.00Līzinga kalkulators

 • Prece nav pieejama
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās

Nav noliktavā

Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 6970135030446 SKU: 280125

Bezvadu logu tīrīšanas robots WINBOT X ir aprīkots ar bezrāmju logu noteikšanas sistēmu, lai Jūs varētu tīrīt stikla durvis, margas un dušas kabīnes bez liekiem apgrūtinājumiem. Loga tīrīšanas laikā tas nav jāpieslēdz elektroenerģijai. Piestiprinot WINBOT X pie loga, tas uzreiz aprēķina vislabākās tīrīšanas iespējas un automātiski izvēlas visgudrāko ceļu neatkarīgi no tā, vai tas ir N formas vai Z formas. Vienkārša vadība ar vienu roku Ilgs darbības un akumulatora darbības laiks. Četru līmeņu tīrīšana maksimālai efektivitātei! Viedā drošības sistēma. Logu tīrītājam Winbot X ir mūsdienīgs litija jonu akumulators – 3000mAH. Tas ļauj tīrītājam strādāt ar vienu uzlādi apmēram 50 minūtes. WINBOT X ir viegli lietot, Jums atliek vien uzsmidzināt tīrīšanas šķidrumu uz mīkstās virsmas, novietot robotu uz loga un nospiest sākuma pogu. Tas ir tik vienkārši! Tagad Jūs varat atpūsties un atslābināties, kamēr robotam tiek atļauts darīt darbu Jūsu vietā! Komplektā ietilpst arī tālvadības pults, kas ļauj likt robotam komandu, kad Jūs vēlaties.

Specifikācija

 • Pielietojums
  Bezrāmju logiem Visiem platību logiem > 3 mm
 • Robota tips
  Bez vada
 • Kontrole
  Tālvadības pults
 • Baterijas tips
  Li-Ion
 • Minimmālā tīrīšanas platība
  50 x 50 cm
 • Izmēri
  24.7 x 24.6 x 11.5 cm
 • Paziņo par darba pabeigšanu ar balsi
 • Darbības laiks ar pilnu uzlādi
  līdz 55 min
 • Uzlādes laiks
  180 min
 • Akumulatora tilpums
  3000 mAh
 • Vada garums
 • Skaļuma līmenis
  72 dBA
 • Svars
  2.9 kg
Ecovacs WINBOT X

Bezvadu robots lielākai elastībai

WINBOT X logu tīrīšanas robots ir bezvadu ierīce, kas nozīmē, ka tai nav nepieciešams kaitinošais strāvas vads un to var izmantot gandrīz jebkur. Tiklīdz piestiprināt drošības sistēmu ar gaisa vākuma sensoru, lai nodrošinātu, ka ierīce WINBOT X ir pareizi uzstādīta, ērtais, mazais palīgs automātiski uzsāk darbu.

Ecovacs WINBOT X

Vieds tīrīšanas ceļš — automātiski izvēlas viedāko tīrīšanas maršrutu

Izmantojot atjaunināto WIN-SLAM 2.0 tehnoloģiju, ierīce WINBOT X nodrošina efektīvu un pilnīgu tīrīšanu. Ierīce WINBOT X automātiski izvēlas tīrīšanas maršrutu, tiklīdz tā ir novietota uz loga. Neatkarīgi no tā, vai stikls ir ar rāmi vai bez tā, ierīce WINBOT X automātiski nosaka jebkuru malu un ērtībai un drošai noņemšanai, kad pabeidz darbu, atgriežas sākumpunktā.

Ecovacs WINBOT X

Gudra tīrīšanas sistēma lieliskiem tīrīšanas rezultātiem

Ierīce WINBOT X tīra logus precīzi un ātri. Jaunā, daudzslāņu tīrīšanas drāna nodrošina optimizētu, ar spiedienu noslēgtu tīrīšanu. Jaunā tīrīšanas drāna ir vēl labāka uz loga virsmas un pie malām. Tā efektīvāk notīra putekļus un citus netīrumus. Atkarībā no nepieciešamības ierīcē WINBOT X var iestatīt automātisko, dziļās tīrīšanas vai traipu tīrīšanas režīmu. (Dziļās tīrīšanas metode nodrošina labākus tīrīšanas rezultātus, atkārtoti tīrot noteiktas zonas. Traipu tīrīšanas režīmā intensīvi tīra noteiktos punktos.)

Ecovacs WINBOT X

Komplicēta tīrīšanas sistēma lieliskiem tīrīšanas rezultātiem

Pateicoties visaptverošajam tīrīšanas procesam, ierīce WINBOT X spēj precīzi un ātri tīrīt logus. Atkarībā no nepieciešamības ierīcē WINBOT X var iestatīt automātisko vai dziļās tīrīšanas režīmu. Dziļās tīrīšanas metode nodrošina labākus tīrīšanas rezultātus, atkārtoti tīrot noteiktas zonas.

Ecovacs WINBOT X

Dziļās tīrīšanas režīms, lai notīrītu spēcīgus netīrumus

Dziļās tīrīšanas režīmā ierīce WINBOT X abos tīrīšanas rakstos veic dubultus tīrīšanas ceļus, lai nodrošinātu netīrāko logu rūšu dziļo tīrīšanu.

Drošības sistēmas jūsu mierinājumam

Ierīce WINBOT X ir konstruēta ar drošību pirmajā vietā. Tai ir nozīmīgas drošības funkcijas, lai garantētu jums mieru, kad izmantojat to.

Ecovacs WINBOT X

Unikāla papildu drošās saites sistēma

Piesūceknis un drošās saites sistēma garantē, ka ierīce WINBOT X ārpus telpām kā arī telpās ir drošībā. Ar 2,4 GHz savienojumu ar galveno robotu sistēma nepārtraukti uzrauga drošības statusu. Robots aktivizē trauksmi, ja gaisa spiediens piesūceknī nokrītas zem 3,5 Kpa, kas ir nepieciešams tam, lai robots noturētos pie stikla. Ja rodas robota nokrišanas risks, saites sistēma velk to atpakaļ pie sevis, nodrošinot aktīvu aizsardzības sistēmu.

Ecovacs WINBOT X

Jaudīga sūkšanas sistēma nodrošina savienojuma stingrību

Jaudīgā sūkšanas sistēma nodrošina spēcīgu savienojumu.

Ecovacs WINBOT X

Malu noteikšanas sensori garantē drošas kustības

Ierīce WINBOT X, izmantojot tās precīzo malu noteikšanas tehnoloģiju, var pārvietoties pa parastu logu. Tehnoloģija reaģē, kad robots pieskaras rāmim vai tas ir blakus bezrāmja loga malai, liekot tam mainīt virzienu.

Garš kalpošanas laiks un izturīga jauda

Kad ierīce WINBOT X ir pilnībā uzlādēta, tā var uzsākt 50 minūšu tīrīšanas sesiju. Ja akumulators ir izlādēts, tā atgriežas sākumpunktā un aktivizē 30 minūšu trauksmi.

Lietotājam draudzīga labākai lietošanai un vadībai

Fiziskā korpusa konstrukcija, vienkāršā programmatūra un lieliskās drošības funkcijas ir izstrādātas, paturot prātā vienu mērķi: padarīt šo par lielisku automatizētu palīgu, kas izmantojams jebkur jūsu mājās.

Vienkārši lietojama ar vienu roku

Ierīcei WINBOT X ir stingrs un biezs rokturis, kā arī labi nobalansēta svara sadale. Tas padara to ļoti viegli paņemamu un darbināmu ar vienu roku.

Ērta tālvadības pults vieglai vadībai no jebkuras vietas

Ar tās ērto tālvadības pulti ierīci WINBOT X var vadīt gandrīz no jebkuras vietas. Atbilstoši savām vajadzībām sāciet, apturiet, pauzējiet vai mainiet virzienu, nospiežot pogu.

Ecovacs WINBOT X

Pabeidz sākumpunktā, lai būtu vieglāk noņemt

Ierīce WINBOT X zina, kur tā pabeidza tīrīšanu un automātiski atgriežas uz sākumpunktu.

Ecovacs WINBOT X

Nekad nepalaidiet garām ziņojumus ar audio un vizuāliem brīdinājumiem

Ikreiz, kad ierīcei WINBOT X ir jāsazinās, tā izmanto gan vizuālus, gan audio brīdinājumus, lai pievērstu jūsu uzmanību. Tātad, kamēr logi tiek tīrīti, jūs varat brīvi darīt citas lietas.