0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl FS 94 C-E trimmeris

569.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: FS94CE

Visvieglākājs Stihl sortimentā ir Stihl FS94 C-E trimmeris. STIHL viena punkta pretvibrācijas sistēma. “ErgoStart”. Daudzfunkcionāls ergonomisks rokturis ar “ECOSPEED” daļējas slodzes funkciju. “2-MIX” dzinējs. Taisns kāts, divplecu uzkabe un zāles pļaušanas asmenis 230-2 komplektā.

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpums
  24.1 сm³
 • Jauda
  0.9 kW
 • Svars
  4.9 kg
 • Uzkabe
  Divplecu
 • Trimmera spole
 • Zāles asmens
  Zāles pļaušanas asmenis 230-2
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  4.3 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  3.5 m/s²

Vienkāršota startera sistēma

Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

Stihl FS 94 C-E

Pret-vibrācijas sistēma

Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

Stihl FS 94 C-E

Atbalsta rokturis

Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

Stihl FS 94 C-E

Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešams noņemt roku no roktura.

Stihl FS 94 C-E

Plecu siksna / pārnēsāšanas sistēma

STIHL plecu siksna jeb pārnēsāšanas uzkabe ir mīksti polsterēta un, to lietojot, strādāt ir daudz ērtāk - it īpaši veicot ilgstošu darbu.

Stihl FS 94 C-E

STIHL ErgoStart (E)

"Viegla iedarbināšana. STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par dīvam trešdaļam lēnaku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustišanas iedarbināt dzinēju"

Stihl FS 94 C-E

"ECOSPEED"

Ar "ECOSPEED" funkciju motorizkapti lietosit vēl ekonomiskāk. Vienkārši pagrieziet regulatorā pogu mīnusā virzienā un samaziniet maksimālos dzinēja apgriezienus. Motorizkapts strādās ar daļējo slodzi, taču uzspiežot uz akseleratorā sviru dzinējs atkal darbosies ar maksimālo jaudu. Motorizkaptij strādājot ar daļējo slodzi samazinās degvielas patēriņš un ar vienu degvielas tvertni var strādāt daudz ilgāk. Pie tam strādājot ar daļeo slodzi instruments mazāk nolietojas, ne kā strādājot ar pilnu jaudu.