0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl FS 50 trimmeris

329.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: FS50

Jaunākās paaudzes Stihl FS50 viegls, ergonomisks benzīna trimmeris, ideāli piemērots zālainu laukumu apkopšanai dārzā vai mazdārziņā. Moderns izskats, uzticama darbība un ļoti vienkārša palaišanas procedūra ir labākās jaunās paaudzes STIHL benzīna trimmera klāsta īpašības. Darbību skaits, kas nepieciešams mašīnas palaišanai, ir ievērojami samazināts. Pārpludināta dzinēja draudi ir praktiski izslēgti. Divtaktu dzinējs ar dalītu ieplūdi nodrošina lielu paātrinājumu, zemu izmešu daudzumu un samazinātu degvielas patēriņu. Ar liekto vārpstu, apļveida rokturi un AutoCut pļaušanas uzgali tā ir ideāla mazu zāles laukumu trimmerēšanai un šķēršļu appļaušanai. Ideāla arī apmaļu pļaušanai maziem zāles laukumiem. Apaļais rokturis var tikt vienkārši regulēts ērtai darbībai, neizmantojot nekādus darbarīkus. Pieejama arī ar STIHL ErgoStart vienkāršās palaišanas sistēmu (FS 50 C-E).Aprikots ar vienkāršo plecu siksnu un zāles spoli AutoCut  C6-2.

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpums
  27.2 сm³
 • Jauda
  0.8 kW
 • Svars
  4.4 kg
 • Uzkabe
  Viena pleca
 • Trimmera spole
  AutoCut 6-2
 • Zāles asmens
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  6.0 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  5.7 m/s²
Stihl FS 50

Vienkāršota startera sistēma

Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

Stihl FS 50

Apaļš rokturis (R)

Trimmeri un krūmgrieži ar apaļu rokturi ir ideāli piemēroti darbam šaurās vietās, piem., veicot retināšanas darbus krūmainās vietās.

Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešms noņemt roku no roktura.

Kompensators

Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karboratoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

Stihl FS 50

Plecu siksna / pārnēsāšanas sistēma

STIHL plecu siksna jeb pārnēsāšanas uzkabe ir mīksti polsterēta un, to lietojot, strādāt ir daudz ērtāk - it īpaši veicot ilgstošu darbu.