0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl FS 131 krūmgriezis

649.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: FS131

Īpaši jaudīgs Stihl FS131 krūmgriezis darbu veikšanai platībās ar cietu zāli. Vienkāršota palaišana ērtai iedarbināšanai, divi rokturi, vadības rokturis ar apturēšanas slēdzi, 4-MIX motors ar lielāku tvertni ilkākam darbam, stinga piedziņas vārpsta, dubulta plecu siksna.

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpums
  36.3 сm³
 • Jauda
  1.4 kW
 • Svars
  5.8 kg
 • Uzkabe
  Divplecu
 • Trimmera spole
  Papildus aprīkojums
 • Zāles asmens
  230 mm 2 stari
 • Krūmu ripa
  Papildus aprīkojums
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  4.9 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  4.9 m/s²
 • Apsildāmi rokturi

STIHL 4-MIX dzinējs

Jūs vienmēr varat paļauties, ka STIHL turpinās uzstādīt jaunus kvalitātes kritērijus - šoreiz ar 4 taktu jauktās eļļošanas tehnoloģijas palīdzību. STIHL 4-MIX dzinējs darbojas ar degvielas un eļļas maisījumu, gluži kā divtaktu dzinējs, taču nodrošina visus 4 taktu dzinējam raksturīgos ieguvumus bez jebkādiem kompromisiem. STIHL 4-MIX dzinēja tehnoloģija nodrošina ātru uzrāvienu, vairāk jaudas, labāku griezes momentu, zemāku trokšņa līmeni, mazāku izmešu daudzumu un lielāku degvielas ekonomiju, lai paveiktu darbu ātrāk, klusāk un vienkāršāk.

Stihl FS 131

Pret-vibrācijas sistēma

Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos

Stihl FS 131

Dekompresijas sistēma

Dekompresijas vārsts ļauj samazināt kompresijas radīto spiedienu cilindrā, tādēļ lai iedarbinētu dzinēju, nepieciešams pielikt mazāk spēka.

Stihl FS 131

Atbalsta rokturis

Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

Aizsargbrilles

Ir ļoti svarīgi pasargāt acis no lidojošiem gružiem un kaitīgā UV starojuma. Tādēļ drošības brilles ir iekļautas ierīces komplektācijā.

Manuālais degvielas sūknis

Ar vienu pogas spiedienu nelielais degvielas sūknis piegādā degvielu karburatoram Tādējādi tiek samazināts nepieciešamais rāvienu skaits, lie iedarbinātu dzinēju pēc ilgstošas darbības pauzes

Siksnas abiem pleciem

Mīkst polsterējums ērts, kad jāstrada ilgaku laiku.

Multifunkcionāls vadības rokturis

Viegla un ērta vadīšana ar īksti, nekad nevajadzēs atlaist rokturu satvērienu darbā laikā.

Ilgmūžīgs gaisa filtrs

Viegli pieejams filtrpapīrs nodrošina ilgu kalpošanas laiku.

Stihl FS 131

STOP poga

Pirms motora restartēšanas jums nav jākontrolē pogas STOP pozīcija. Dzinēju var iedarbināt tūlīt pēc dzēšanas.

Stihl FS 131

Ergonomiska roktura regulēšana

Centrālā skava ļauj noregulēt ergonomisko rokturi viegli un bez instrumentu izmantošanas atbilstoši lietotāja augumam. Rokturi var pagriezt par 90°, padarot to kompaktāku transportēšanai un uzglabāšanai.