0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Robotizētais zāles pļāvējs Husqvarna Automower Aspire R4

911.00Līzinga kalkulators

Kompakts robotizētais zāles pļāvējs, optimizēts mazāku zālienu un šauru vietu sakopšanai. Husqvarna Automower® Aspire™ R4 ir aizsardzība pret salu un laikapstākļu taimeris, kas atkarībā no laikapstākļiem pielāgo pļaušanu, nodrošinot uzticamu darbību un optimālu rezultātu. Izmantojot lietotni Automower® Connect, var pilnībā vadīt pļāvēju un pārraudzīt to mobilajā tālrunī. Pļāvēju var iekļaut arī viedās mājās sistēmā, lai izmantotu balss vadību ar Alexa vai Google Home, vai izmantot IFTTT dotās priekšrocības. Uzglabāšanu atvieglo kompaktā konstrukcija un komplektācijā iekļautie Aspire™ āķi.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 7392930884465 SKU: 970568511

Specifikācija

 • Robežas noteikšana
  Ar vadu
 • Veiktspēja pļaujot neregulāri
  400 m² ±20%
 • Veiktspēja pļaujot regulāri
  -
 • Maksimālais slīpums teritorijā
  25% / 14°
 • Maksimālais slīpums pie robežas
  10% / 5.7°
 • Virzošie vadi
  1
 • Pļaušanas augstums, min-max mm
  20-45 mm
 • Vidējais enerģijas patēriņš mēnesī pie maks.noslodzes
  3 kWh
 • PIN kods
 • Signalizācija
 • GPS izsekošana zādzības gadījumā
 • Bezvadu savienojamība
  Bluetooth®, Wi-Fi
 • Pļaušanas mehānisms
  3 grozāmi asi naži
 • Zemsprieguma vads
  5 m

Funkcijas

Husqvarna Automower Aspire R4

Kompakta veiktspēja

Kompakts izmērs, mazs svars un daudzas Husqvarna tehnoloģijas lielākai jaudai un efektivitātei, kā arī uzlabota manevrētspēja visiem Husqvarna Aspire™ produktiem.

Husqvarna Automower Aspire R4

Kompakta uzglabāšana

Izstrādāts vieglai uzglabāšanai, pateicoties tā pielāgotajam āķim un kompaktajai konstrukcijai. Aspire™ instrumentus ir vienkārši padarīt vēl kompaktākus, pateicoties to pielāgojamajām, salokāmajām vai noņemamajām daļām, kas atvieglo uzglabāšanu un transportēšanu šaurās vietās, piemēram, nelielos šķūnīšos vai automašīnās. Izmantojot katrā iepakojumā ietverto āķi, varat tos uzglabāt pie sienas vai iekārt uz mūsu pie sienas stiprināmās uzglabāšanas sliedes, kas ir daļa no Husqvarna Aspire™ uzglabāšanas sistēmas. Uzglabāšanas sliede iegādājama atsevišķi.

Husqvarna Automower Aspire R4

Automower® Connect lietotne

Izbaudiet tālvadības sniegtās ērtības savā viedtālrunī, izmantojot Husqvarna lietotni Automower® Connect. Jūs varat pārvaldīt un uzraudzīt savu Husqvarna robotizēto zāles pļāvēju, mainīt iestatījumus un viegli saņemt informāciju un padomus perfekti koptam zālienam. Atkarībā no modeļa ir pieejams savienojums ar mobilo tīklu, Wi-Fi un Bluetooth.

Husqvarna Automower Aspire R4

Amazon Alexa un Google Home

Saderīgs ar Amazon Alexa, Google Home un IFTTT ērtai balss vadībai un statusa atjauninājumiem. Tas attiecas uz visiem Husqvarna Automower® modeļiem ar mobilā tīkla vai Wi-Fi savienojumu – tas ļauj jums izpildīt tādas balss komandas kā iedarbināšana, apturēšana un novietošana uzlādes stacijā, iegūt zāles pļāvēja statusa atjauninājumus, vienkārši pajautājot balss asistentam, izmantot to IFTTT un paveikt daudz ko citu. Ar Automower® Connect varat arī integrēt savu robotizēto zāles pļāvēju Gardena Smart System un veikt pļaušanu un laistīšanu kopā.

Husqvarna Automower Aspire R4

Laikapstākļu taimeris

Pielāgo darbības laiku atbilstoši zāles augšanas tempam, kas nozīmē to, ka Husqvarna Automower® pļaus maksimāli tad, kad zāle strauji augs. Saulainā vai sausā periodā, vai vēlā sezonā, pļāvējs patērēs mazāk laika pļaušanai, kas samazinās gan zāliena, gan pļāvēja nolietošanos.

Husqvarna Automower Aspire R4

Sistemātisks darbības princips, pļaujot šauras ejas

Zāles pļāvēju var iestatīt šaurās ejās automātiski pārslēgt pļaušanas shēmu no brīvi izvēlēta režīma uz sistemātisku. Tas samazina pagriezienu un triecienu skaitu, kas parasti raksturīgi šaurām ejām, tādējādi samazinot riteņu nospiedumu un zāliena nodiluma risku.

Husqvarna Automower Aspire R4

Viedie savienojumi ar IFTTT

Izmantojiet viedos savienojumus lietotnē Automower® Connect vai izveidojiet savus uzstādījumus ar IFTTT, lai vēl vairāk integrētu Automower® jūsu viedajā mājā. Varbūt vēlaties zāles pļāvēju novietot uzlādes stacijā, kad jūsu bērni pārnāk mājās no skolas vai laika prognozes uzrāda spēcīgu lietu? Vai pilnībā sinhronizēt atbilstoši laikapstākļiem? IFTTT (“If This, Then That”) ir bezmaksas un viegli izmantojams.

Husqvarna Automower Aspire R4

FOTA - programmatūra pa gaisu

Vienkārši atjauniniet programmatūru, izmantojot lietotni Automower® Connect, lai iespējotu jaunas funkcijas un atjauninājumus.

Husqvarna Automower Aspire R4

Automātiska eju izbraukšana - PATENTĒTA

Husqvarna Automower® automātiski nosaka šauras ejas un atrod ceļu pat caur šaurākajajām ejām. Tas izplānos maršrutu, lai izvairītos no iebraukātu sliežu rašanās.

Husqvarna Automower Aspire R4

Sala sensors

Automātiski pārtrauc pļaušanas grafika iestatījumus salnu gadījumos, lai izvairītos no zāliena bojājumiem.

Husqvarna Automower Aspire R4

Viegla tīrīšana

Robotizētā zāles pļāvēja ārpusi un apakšu var mazgāt ar dārza šļūteni. Augšējo pārsegu un korpusu var noņemt, lai atvieglotu tīrīšanu un aizsniegtu visas vietas.

Husqvarna Automower Aspire R4

Zems oglekļa emisiju līmenis

Izvēloties šo produktu, varat būt drošs, ka tas izmantošanas laikā rada mazāk izmešus, nekā tradicionālie ar degvielu darbināmie produkti. Šis akumulatora produkts izmantošanas laikā nerada CO2, bet tomēr nodrošina jaudu un kvalitāti, ko varat sagaidīt no Husqvarna produkta. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka CO2 emisijas veidojas citos produkta dzīves cikla posmos, piem., ražošanas, uzlādes laikā un utilizēšanas procesā darbmūža noslēgumā.