0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Robotizētais zāles pļāvējs Husqvarna Automower 520 EPOS

3799.00Līzinga kalkulators

Husqvarna Automower® 520 EPOS™ is a robotic mower designed for commercial fleet use and a sibling model to the well-established Automower® 550 EPOS. It features Husqvarna EPOS™ with virtual boundaries instead of physical wires, allowing you to define several work areas with different settings and set temporary stay-out zones. Thanks to the systematic mowing pattern, Automower® 520 EPOS™ can handle green areas of up to 5000 m². The mower also navigates easily in narrow passages and manages slopes up to 45% (24°) with perfect cutting results – even in rainy conditions. EPOS™ RS5 Reference Station required.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 7333377487352 SKU: 970717811

Specifikācija

 • Robežas noteikšana
  Bez vada
 • Veiktspēja pļaujot neregulāri
  5000 m² ±20%
 • Veiktspēja pļaujot regulāri
  5000 m² max
 • Maksimālais slīpums teritorijā
  45% / 22°
 • Maksimālais slīpums pie robežas
  15% / 8.5°
 • Virzošie vadi
  Virtuāls transporta ceļš
 • Pļaušanas augstums, min-max mm
  20-60mm
 • Vidējais enerģijas patēriņš mēnesī pie maks.noslodzes
  14 kWh
 • PIN kods
 • Signalizācija
 • GPS izsekošana zādzības gadījumā
 • Bezvadu savienojamība
  Bluetooth®, Mobilais savienojums
 • Pļaušanas mehānisms
  5 grozāmi asi naži
 • Zemsprieguma vads
  10 m

Funkcijas

Husqvarna Automower 520 EPOS

Husqvarna EPOS tehnoloģija

Uz satelītu balstītā Husqvarna EPOS™ (precīzas pozīcijas noteikšanas operētājsistēma) tehnoloģija nodrošina precizitāti centimetru līmenī un ļauj izveidot virtuālās robežas. Revolucionāra tehnoloģija Automower® robotizētajiem zāles pļāvējiem, kas nodrošina vienkāršu, elastīgu zāliena kopšanu bez fiziskiem vadiem. Līdz ar to nepastāv vadu bojājumu risks.

Husqvarna Automower 520 EPOS

EPOS pārvietošanās vadība

Automātiski aprēķina visefektīvāko pārvietošanās ceļu uz un no uzlādes stacijas dokošanās punkta. Pļāvējs mainīs savu ceļu pa zālienu, lai izvairītos no iebrauktām sliedēm.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Husqvarna Fleet Services™

Husqvarna Fleet Services™ sniedz jums pilnīgu pļāvēja kontroli ar iespēju pārraudzīt, kontrolēt un analizēt visu jūsu tehnikas parku no viedtālruņa, planšetdatora vai klēpjdatora. Varat pārbaudīt statusu un noteikt precīzu atrašanās vietu, jūs varat to palaist/ apturēt vai novietot uzlādes stacijā negaisa vai pērkona gadījumā. Iestatījumi un pļaušanas augstums ir viegli regulējami. Saņemiet trauksmes signālu un izsekojiet pļāvēja atrašanās vietu zādzības gadījumā – no jebkuras vietas pasaulē. Nepieciešams atbalsts no Automower Connect uzstādīšanas laikā un, rediģējot EPOS norobežojošo vadu instalācijas.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Profesionāla lietotāja saskarne

Saskarne pielāgota profesionālam lietotājam, kas nozīmē, ka visi iestatījumi un vadība tiek kontrolēti attālināti, izmantojot Husqvarna Fleet Services lietotni uz viedtālruņa, datora vai planšetes. Vadība uz iekārtas: statusa LED indikators un START / STOP pogas. Tas atvieglo produkta lietošanu nepieredzējušiem lietotājiem un samazina nopietnu bojājumu iespējamību vandālisma gadījumos.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Brīdinājuma gaismas - apkārtējās vides drošībai

Brīdinājuma gaismas ar pulsējošu vai fiksētu gaismu, lai varētu sekot darbībai arī nakts laikā. Samazina negadījumu risku strādājot publiskās darba teritorijās.

Husqvarna Automower 520 EPOS

FOTA – programmatūra pa gaisu

FOTA – tehnoloģija, kas ļauj operatoriem veikt programmaparatūras atjaunināšanu, izmantojot lietotni Fleet Services. Lejupielāde tiek veikta attālināti, bez fiziskas iejaukšanās produktā, un tā nodrošina jaunas funkcijas un atjauninājumus.

Husqvarna Automower 520 EPOS

appDrive - attālināta robotizētā pļāvēja braukšanas vadība

Padariet produktu viegli vadāmu, izmantojot viedtālruni. Izmantojiet appDrive, definējot EPOS karti vai braucot ar produktu starp darba zonām bez nepieciešamības to pārnēsāt.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Pļaušanas režīma veidi

Uzlabojiet zāliena vizuālo iespaidu, mainot pļaušanas režīma veidus. Izmantojot EPOS™ tehnoloģiju, pļāvējs var pļaut paralēlās līnijās un izveidot dažādas pļaušanas formas, piemēram, dimantus, trīsstūrus un šaha lauciņus.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Elektroniski regulējams pļaušanas augstums

Elektriska pļaušanas augstuma regulēšana ļauj ērti iestatīt vēlamo augstumu, izmantojot lietotni Automower® Connect. Iestatījums ir arī pieejams zāles pļāvēja galvenajā izvēlnē.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Laikapstākļu taimeris

Pielāgo darbības laiku atbilstoši zāles augšanas tempam, kas nozīmē to, ka Husqvarna Automower® pļaus maksimāli tad, kad zāle strauji augs. Saulainā vai sausā periodā, vai vēlā sezonā, pļāvējs patērēs mazāk laika pļaušanai, kas samazinās gan zāliena, gan pļāvēja nolietošanos.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Pārvar sarežģītas virsmas

Lieli gaitas riteņi nodrošina izcilu saķeri, pat ja virsma ir slidena. Pļāvējs tiek galā ar nogāzēm, pat līdz 45% slīpām.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Elastīgas uzlādes stacijas novietošanas iespējas

Elastīgas uzlādes stacijas novietošanas iespējas dārzā atvieglo instalāciju un nodrošina uzticamu pļāvēja novietošanos uzlādes stacijā katru reizi.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Unikāla pļaušanas sistēma

Husqvarna Automower® nopļauj nelielu zāles garumu, taču dara to bieži, kas nodrošina skaista un veselīga zāliena veidošanos. Tas ir aprīkots ar žilešu asiem nažiem, kas ir izgatavoti no izturīga oglekļa tērauda, un ir pieskrūvēti izturīgai pļaušanas diska sistēmai. Kopā tas nodrošina efektīvu un drošu darbību, kā arī ļoti zemu enerģijas patēriņu.

Husqvarna Automower 520 EPOS

5 asmeņu griešanas disks

Komerciālo modeļu - Automower 500 sērijas un CEORA - griešanas diski ir aprīkoti ar 5 Enhance HSS asmeņiem, kas nodrošina augstāku griešanas veiktspēju. Vairāk asmeņu uz diska nodrošina smalkāku griezumu un paildzina asmeņu maiņas intervālu.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Balansa kontrole

Automātiski nosaka un informē par pļaušanas sistēmas disbalansu, lai nodrošinātu raitu un klusu darbību. Disbalansu var izraisīt trūkstoši, dubulti vai bojāti naži.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Priekšējais bamperis

No gumijas izgatavotais priekšējais amortizators uzlabo pļāvēja izturību, tam atkārtoti saduroties ar kokiem, krūmiem un citiem priekšmetiem.

Husqvarna Automower 520 EPOS

GPS izsekošana zādzības gadījumā

Ar Automower Connect® / Husqvarna Fleet Services ™ aprīkoto tehniku, nekavējoties iespējams izsekot pēc to GPS, nosūtot paziņojumu uz jūsu viedierīci. Automower® instalācija ir īpaši droša un samazina zādzības risku.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Uzticams

Robotizētajā zāles pļaušanā viss ir saistīts ar uzticamību. Husqvarna, jau 25 izstrādes gadus, nodrošina savu pļāvēju augstāko uzticamību, kvalitāti un pļaušanas rezultātus, ar minimālu lietotāja iejaukšanos.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Kluss

Pateicoties Automower® unikālajai pļaušanas sistēmai, tas darbojas ļoti diskrēti, klusi un tikai tad, kad jūs to vēlaties.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Aprīkots ar signalizāciju/PIN kodu

Aprīkots ar skaļu trauksmes signālu un PIN koda bloķētāju, lai samazinātu zādzību risku. Ja zāles pļāvējs tiek nests prom, atskan trauksmes signāls, ko var deaktivizēt tikai ar zāles pļāvēja unikālo PIN kodu.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Automātiskā uzlāde

Kad robotizētajam zāles pļāvējam nepieciešama uzlāde, tas pats atrod ceļu uz uzlādes staciju.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Taimeris

Ar viegli programmējamo taimera funkciju, ir iespējams precīzi ieplānot Automower® darbības laika intervālus.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Pacelšanas un sasvēršanas sensori

Ja Automower® tiek pacelts no zemes vai apgāžas, tas automātiski izslēdz nažu motoru.

Husqvarna Automower 520 EPOS

Drošs jebkuriem laikapstākļiem

Automower® laukā var atrasties 24 stundas diennaktī, jo tas ir veidots tā, lai bez problēmām darbotos jebkuros laikapstākļos.