0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl FS 461 C-EM krūmgriezis

1059.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: FS461CEM

Jaudīgajam un izturīgajam STIHL FS 461 C-EM benzīna krūmgriezim ir liels /span>300 mm pļaušanas diametrs ļoti ātram darbam. Jaudīgs un ekonomisks STIHL “2-MIX”  dzinējs nodrošina pietiekamu jaudu lielas platības un smagas zāles pļaušanai.
STIHL četrpunktuPretvibrācijas sistēmataupa strādnieka enerģiju un ļauj strādāt ilgāk bez noguruma. Ar ergonomisku divpusējo rokturi tiek atdarinātas dabiskās pļaušanas kustības. STIHL “ErgoStart” palaišanas sistēma atvieglo krūmgrieža STIHL FS 461 C-EM iedarbināšanu. STIHL “M-Tronic 3.0” nodrošina optimālu dzinēja darbību pie nemainīgiem maksimālajiem apgriezieniem.
Daudzfunkcionālais vadības rokturis kontrolei ar vienu roku atvieglo darbu, jo tas ļauj dzinēju kontrolēt ar vienu roku. “STOP” poga  nodrošina, ka pēc pārtraukuma varēsiet ātri turpināt savus darbus.
STIHL FS 461 C-EM benzīna krūmgriezi var aprīkot ar dažādām pļaušanas ierīcēm, piemēram, zāles pļaušanas asmeni, griešanas disku vai dažādām pļaušanas spolēm, kas ļauj optimāli pielāgot iekārtu dažādiem uzdevumiem. Krūmgriezis FS 461 C-EM ir aprīkots ar STIHL krūmu asmeni 300-3 (trīszaru). Lielais pļaušanas aizsargs pasargā jūs no lidojošām šķembām un sīkiem akmentiņiem. STIHL universālā siksna ADVANCE  palīdzēs optimāli sadalīt krūmgrieža svaru uz jūsu pleciem.

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpums
  45.6 сm³
 • Jauda
  2.2 kW
 • Svars
  8.7 kg
 • Uzkabe
  Divplecu
 • Trimmera spole
  Autocut 46-2
 • Zāles asmens
  300 mm 3 stari
 • Krūmu ripa
  Papildus aprīkojums
 • Labā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  2.3 m/s²
 • Kreisā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  2.4 m/s²
 • Apsildāmi rokturi

Vienkāršota startera sistēma

Vienkārši saregulējiet droseli, nospiediet startera kapseli, paraujiet startera auklu un aiziet! Ierīce iespējams nekavējoties apturēt ar vienu pogas spiedienu. Tiklīdz ierīce apturēta, aizdedze automātiski aktivizējas. Tas nozīmē, ka aizdedze vienmēr ir gatava ierīces iedarbināšanai.

Atbalsta rokturis

Savienots ar uzkabi, atbalsta rokturis nodrošina vienmērīgāku pļaušanu. Atbalsta rokturis ļauj viegli vadīt ierīci, padarot to ideāli piemērotu darbam lielās platībās un tādējādi mazinot nogurumu.

Stihl FS 460 C-EM

Daudzfunkcionāls kontroles rokturis

Viegli, ar pāris īkšķa kustībām lietojams slēdzis nozīmē, ka ierīces operatoram nav nepieciešms noņemt roku no roktura.

Stihl FS 460 C-EM

Kompensators

Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karboratoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

Stihl FS 460 C-EM

Roktura pielāgošana bez papildus instrumentiem

Centrālais spārnuzgrieznis ļauj viegli pielāgot rokturi, neizmantojot īpašus instrumentus. Vieglākai transportēšanai un lai ietuapītu vietu, rokturi iespējams pagriezt par 90°

Stihl FS 460 C-EM

STIHL ErgoStart (E)

"Viegla iedarbināšana. STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par dīvam trešdaļam lēnaku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustišanas iedarbināt dzinēju"

Stihl FS 460 C-EM

Universālas siksnas ADVANCE

Ergonomiskas, komfortablas un vieglas siksnas. Krūšu siksna un somiņa instrumentiem pasūtami atsevišķi. Der FS 50 - FS 550 modeļiem.

Stihl FS 460 C-EM

STIHL M-Tronic

Elektronisks dzinēja kontrolieris, ar atmiņas funkciju, regulē aizdedzes momentu un degvielas dozēšanu jebkura darba posmā, atpazīstot iesiluša / neiesiluša dzinēja iedarbināšanu, nodrošina optimālu dzinēja jaudu, pastāvīgu maksimālu apgriezienu skaitu un ļoti labu ieskriešanos. Tikai viena palaišanas pozīcija uz kombinētas vadības sviras. Vienkāršā iedarbināšana ari vairākas reizes pēc kārtas nepārslēdzoties.

Stihl FS 460 C-EM

Reduktora bloķēšana

Griezēja stiprinājuma maiņa ir īpaši vienkārša ar bloķēšanas tapu vai skrūvgriezi (līdzīgi kā attēlā).