0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Akumulatora motorzāģis Husqvarna 435i 14″

426.50Līzinga kalkulators

Akumulatora motorzāģis Husqvarna 435i ir ar izcilu griešanas veiktspēju, pateicoties optimizētam griezes momentam, lielam ķēdes ātrumam un izturīgam bezsuku motoram. Tas nodrošina daudzpusīgu efektivitāti, veicot vieglus zemes īpašnieka uzdevumus, piemēram, mazāku koku gāšanu, tīrīšanu, atzarošanu vai malkas zāģēšanu. Pateicoties IPX4 klasifikācijai, elektronika ir aizsargāta pret laikapstākļiem, lai jūs varētu paveikt darbu visu gadu, pat lietus laikā. Lietotājam draudzīgā tastatūra ļauj ātri pārbaudīt akumulatora stāvokli un kļūdu ziņojumus, kā arī palaist un apturēt, tikai nospiežot pogu. Akumulators, pateicoties korpusa konstrukcijai, ir ērti izņemams, kad tas ir jāuzlādē. No sāna ieliekams un izņemams akumulators samazina koka skaidu un putekļu uzkrāšanās risku akumulatora nodalījumā. savE režīms, kas nodrošina maksimālu darbības laiku un ir ideāli piemērots uzdevumiem, kuriem nav nepieciešama pilna jauda. Un, kad citi dārza darbi prasa uzmanību, 36 V akumulatoru var izmantot daudziem citiem Husqvarna instrumentiem. Aprīkots ar ķēdes bez instrumentu spriegotāju.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai
Bez akumulatora un lādētāja
Salīdzināt EAN kods: 7333377468078 SKU: 970718214

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpuma ekvivalents
  35сm³ ekv.
 • Ķēdes ātrums
  21 m/s
 • Svars bez sliedes, ķēdes un akumulatora
  2.7 kg
 • Ķēdes solis
  .325" mini
 • Sliedes garums
  14 collas
 • Ieteicamais sliedes garums
  14 - 16 collas
 • Priekšējā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  21 m/s
 • Aizmugurējā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  2.7 m/s²
 • Korpusa materiāls
  Kompozīta
 • Bezsuku motors
 • IP aizsardzības klase
  IP X4
 • Bluetooth savienojums ar lietotni

Funkcijas

Husqvarna 435i 14

Ūdensdrošs (IPX4)

Ūdensdrošs (IPX4) - Izmantojams visos laikapstākļos Šī Husqvarna akumulatora ierīce atbilst IPX4 klasifikācijai, tā ir ūdensdroša. Tāpēc ir ilgstoši lietojams un uzticams produkts, ko var izmantot visu gadu jebkuros laikapstākļos.

Husqvarna 435i 14

Lietotājam draudzīga tastatūra

Pateicoties lietotājam draudzīgajam displejam, jūs varat optimizēt produkta veiktspēju, vienkārši nospiežot pogu. Pateicoties lietotājam draudzīgajam displejam, jūs varat optimizēt produkta veiktspēju, vienkārši nospiežot pogu. Aprīkots ar LED indikatoriem, kas parāda akumulatora statusu, izturīgām, cietām augšējām pogām uzlabotai vadībai un savE™ funkciju ilgākam darbības laikam.

Husqvarna 435i 14

Visiem viena akumulatoru sistēma

Husqvarna elastīgā 36 V sistēma BLi-X nodrošina akumulatora jaudu visam, sākot ar apgaismojumu un sarežģītiem uzdevumiem mājās, beidzot ar profesionālu lietojumu. Husqvarna elastīgā 36 V sistēma BLi-X nodrošina akumulatora jaudu visam, sākot ar viegliem un sarežģītiem piemājas darbiem un beidzot ar profesionālu lietojumu. Vienu akumulatoru var izmantot vairākiem darbarīkiem. Plašais izvēles iespēju klāsts – no viegliem, integrētiem akumulatoriem līdz mugursomas tipa akumulatoriem – ļauj viegli atrast pielāgotu, jaudīgu risinājumu, kas izcili atbilst veicamajam uzdevumam. Visiem akumulatoriem ir augsta veiktspēja, tie ir paredzēti ilgstošai lietošanai, un tos var atkārtoti uzlādēt un ātri apmainīt nepārtrauktai

Husqvarna 435i 14

Horizontāli novietojams akumulators

Akumulators tiek ievietots horizontāli ierīcē, lai mazinātu risku, ka akumulatora nodalījumā varētu iekļūt netīrumi un ūdens. Akumulators ir horizontāli ievietots ierīcē, lai mazinātu risku, ka akumulatora nodalījumā varētu iekļūt netīrumi, ūdens, skaidas un putekļi, kas izraisa problēmas ar savienotāju. Tas arī uzlabo svara sadalījumu un instrumenta līdzsvaru, padarot to lietotājam draudzīgāku un ērtāk manevrējamu. Korpusa konstrukcija ievietošanai no sāniem nodrošina arī augstu elastības pakāpi, jo tā ļauj izmantot dažādu izmēru akumulatora

Husqvarna 435i 14

Automātiska izslēgšanās

Produkts automātiski izslēdzas, ja netiek lietots, tādējādi pagarinot akumulatora darbības laiku un samazinot traumu risku. Produkts automātiski izslēdzas, ja netiek lietots, tādējādi pagarinot akumulatora darbības laiku un samazinot traumu risku.

Husqvarna 435i 14

Bezsuku dzinējs

Bezkontaktu motors augstākai efektivitātei, ilgākam darbmūžam un retākai apkopei salīdzinājumā ar kontaktu motoriem. Bezkontaktu motors augstākai efektivitātei, ilgākam darbmūžam un retākai apkopei salīdzinājumā ar kontaktu motoru. Tā kā tam nav suku, tiek novērsta berze, netiek zaudēta enerģija, un motors darbības laikā ir vēsāks. Tādējādi arī nav nepieciešams veikt apkopi vai nomainīt nodilušas sukas, un jūs varat izbaudīt uzlabotu veiktspēju un lielāku griezes momentu.

Husqvarna 435i 14

Inerces ķēdes bremze

Efektīvā, ar inerci aktivizējamā ķēdes bremze samazina traumu risku atsitiena dēļ. Atsitiena gadījumā efektīvā ar inerci aktivizējamā ķēdes bremze nekavējoties aptur ķēdi, lai samazinātu traumu risku.

Husqvarna 435i 14

Viegla un ergonomiska konstrukcija

Kompakta, viegla konstrukcija ērtai, ergonomiskai lietošanai un mazākai slodzei uz ķermeni. Kompakta, viegla konstrukcija ērtai, ergonomiskai lietošanai un mazākai slodzei uz ķermeni.

Husqvarna 435i 14

Paceļamais bākas vāciņš

Ķēdes eļļas uzpildi atvieglo paceļams tvertnes vāciņš, kuru ir viegli satvert un atvērt pat ar cimdiem. Ķēdes eļļas uzpildi atvieglo paceļams tvertnes vāciņš, kuru ir viegli satvert un atvērt pat ar cimdiem. Tas novērš vāciņa pazaudēšanas risku, jo tas vienmēr ir piestiprināts motorzāģim.

Husqvarna 435i 14

savE™ režīms

SavE™ režīms nodrošina maksimālu darbības laiku un ir ideāli piemērots uzdevumiem, kuriem nav nepieciešama pilna jauda. SavE™ režīms maksimāli pagarina darbības laiku, samazina trokšņa līmeni un saglabā produkta akumulatora darbības laiku, samazinot apgriezienus minūtē. Ideāli piemērots uzdevumiem, kuros nav nepieciešama pilna jauda. Vienkārši nospiediet pogu, lai ieslēgtu un izslēgtu savE™ režīmu.

Husqvarna 435i 14

Klusa darbība

Zemais trokšņa līmenis rada patīkamu darba vidi un minimālus traucējumus apkārtējiem. Zemais trokšņa līmenis rada patīkamu darba vidi un minimālus traucējumus apkārtējiem.

Husqvarna 435i 14

Ērta cilpa pakarināšanai

Ērta cilpa pakarināšanai un glabāšanai pie sienas šaurās vietās. Ērta cilpa pakarināšanai un glabāšanai pie sienas šaurās vietās.

Husqvarna 435i 14

Neliela tehniskā apkalpe

Mazāk apkalpojamo daļu un elektroniski vadāma piedziņas sistēma nozīmē īsāku dīkstāves laiku un zemas ekspluatācijas izmaksas. Degvielas neuzpildīšana, mazāk detaļu apkalpošana un elektroniski kontrolēta piedziņas sistēma nozīmē mazāku dīkstāvi un zemākas lietošanas izmaksas.

Zems oglekļa emisiju līmenis

Šis produkts ekspluatācijas laikā nerada CO2. Izvēloties šo produktu, varat būt drošs, ka tas izmantošanas laikā rada mazāk izmešus, nekā tradicionālie ar degvielu darbināmie produkti. Šis akumulatora produkts izmantošanas laikā nerada CO2, bet tomēr nodrošina jaudu un kvalitāti, ko varat sagaidīt no Husqvarna produkta. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka CO2 emisijas veidojas citos produkta dzīves cikla posmos, piem., ražošanas, uzlādes laikā un utilizēšanas procesā darbmūža noslēgumā.