0.00 0

  Grozs ir tukšs

  Izpārdošana!

  Husqvarna PW 235R augstspiediena mazgātājs

  239.00Līzinga kalkulators

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 7392930354074 SKU: 970457401

  Daudzpusīgs augstspiediena mazgātājs ar robustu un praktisku dizainu. Ar spiediena kontroli jūs varat regulēt ūdens plūsmu un darba spiedienu. Mazgāšanas pistole aprīkota ar dubulto šarnīru savienojumu un ātro savienojumu ērtākai šļūtenes, sprauslas un citu piederumu pievienošanai. Visi piederumi uzglabājami īpašā nodalījumā uz ierīces, tāpat aprīkots ar spoli šļūtenes uztīšanai un speciāliem āķiem strāvas kabeļa uzglabāšanai. Metāla sūknis ilgākam darbmūžam. Komplektā iekļautas divas sprauslas un putu smidzinātājs.

  Specifikācija

  • Ūdens plūsma
   350-520 l/h
  • Maks. spiediens
   135 bārs
  • Darba spiediens, maks.
   105 bārs
  • Maks. Ieejošā ūdens temperatūra
   40° C
  • Mazgāšanas līdzekļa ietilpība
   0.5 l
  • Šļūtenes garums
   8 m
  • Maks. uzsūkšanas augstums
   0.5 m
  • Nominālā strāva
   8.0 A
  • Jauda
   1800 W
  • Spriegums
   230 V
  • IP aizsardzības klase
   IPX5
  • Strāvas vada garums
   5 m
  • Garantētais skaņas līmenis (LWA)
   86 dB(A)
  • Svars
   10.4 kg

  Funkcijas

  Husqvarna PW 235R

  Attālināta spiediena kontrole

  Nepieciešamā darba spiediena bezvadu iestatīšana atvieglo lietošanu, jo nav nepieciešama regulēšana uz iekārtas vai sprauslas

  Husqvarna PW 235R

  Metāla sūknis

  Sūknis ir izgatavots no metāla, lai samazinātu salūšanas risku un nodrošinātu izstrādājumam ilgu darbmūžu

  Husqvarna PW 235R

  Šļūtenes rullis

  Ļoti ērtai un drošai šļūtenes uzglabāšanai

  Husqvarna PW 235R

  Elastīga augstspiediena šļūtene

  Papildu komforts un draudzīgums lietotājam, pateicoties elastīgai šļūtenei, kas nesapinas

  Husqvarna PW 235R

  Dubultie šarnīrveida un ātrie savienojumi

  Smidzināšanas pistolei ir dubultā šarnīrveida savienojuma funkcija un ātrie savienojumi šļūtenei, sprauslām un piederumiem — lielākai efektivitātei un komfortam

  Husqvarna PW 235R

  Piederumu uzglabāšana

  Augstspiediena mazgātāji veidoti tā, lai visus iekļautos piederumus varētu kārtīgi uzglabāt uz ierīces, atvieglojot piekļuvi un veicinot darba efektivitāti

  Husqvarna PW 235R

  Putu smidzinātājs

  Jūs varat viegli uzraudzīt tīrīšanas līdzekļa izmantojumu un redzēt tā atlikušo līmeni. Tas nodrošina jums ideālu kontroli — un jūs nekad neizlietosiet vairāk tīrīšanas līdzekļa nekā nepieciešams

  Husqvarna PW 235R

  Rotējoša sprausla

  Rotējoša sprausla nodrošina mērķtiecīgu augstu tīrīšanas veiktspēju un palīdz jums efektīvi atbrīvoties no pastāvīgiem netīrumiem

  Husqvarna PW 235R

  Flat Jet Nozzle

  A multi-purpose nozzle for use on remote controlled machines. Gives you increased versatility as it can be used for a wide range of cleaning tasks with perfect results

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Kurš augstspiediena mazgātāja modelis ir vispiemērotākais?

  Tīrīšanas veiktspēju nosaka ūdens spiediena un tā plūsmas lieluma kombinācija. Lai tīrītu lielākas virsmas un veiktu lielākus darbus, ir nepieciešama lielāka tīrīšanas veiktspēja, kas nodrošina to, ka darbs tiek paveikts efektīvi.
  100. sērija: radīta tādiem vienkāršiem tīrīšanas darbiem, kā dārza tehnikas, celiņu, velosipēdu, un tml. tīrīšanai.
  200. sērija: daudzpusīgi mazgātāji, ar izturīgu konstrukciju, ideāli lielākajai daļai tīrīšanas darbu mājsaimniecībā un dārzā.
  300. sērija: Augstas veiktspējas, izturīgi augstspiediena mazgātāji ar praktisku dizainu lieliskiem rezultātiem, mazgājot automašīnu vai bruģi.
  400. sērija: Lielāko modeļu klāsts, pilnībā aprīkoti augstspiediena mazgātāji nodrošina augstāko veiktspēju un darba mūžu. Radīti smagiem tīrīšanas darbiem, ieskaitot lielu transportu un fasādes. Lūdzu neaizmirstiet pārliecināties par savas elektroinstalācijas piemērotību šo iekārtu lietošanai!

  Vai ir iespējama ūdens padeve uz mazgātāju no ūdens rezervuāra?

  Visi Husqvarna augstspiediena mazgātāji ir aprīkoti ar pašuzsūkšanas funkciju, kura nodrošina to, ka ir iespējama ūdens padeve uz mazgātāju arī no alternatīviem avotiem, piemēram, lietus ūdens mucas vai tvertnes. Tam ir nepieciešama iesūkšanas caurule (papildu aprīkojums, artikula nr. 590 65 97-01).

  Cik daudz ūdens augstspiediena mazgātājs patērē?

  Augstspiediena mazgātājiem, atkarībā no modeļa, ūdens plūsma ir starp 320 l/h un 650 l/h. Lai paveiktu to pašu darbu, Husqvarna augstspiediena mazgātāji izmanto līdz pat 80% mazāk ūdens, nekā izmantojot dārza šļūteni. Automātiskā start/stop sistēma aptur motoru, kad tiek atlaista pistoles mēlīte, kas palīdz ietaupīt elektroenerģiju.

  Kādu uzgali man izmantot?

  Visiem Husqvarna augstspiediena mazgātājiem ir divu veidu sprauslas: viena plakana strūklas profila sprausla ar regulējamu spiedienu un rotējošā sprausla. Plakanā sprausla ir daudzpusīga pielietojuma sprausla, kura tiek lietota tādiem darbiem kā automašīnu, dārza tehnikas un celiņu tīrīšanai. Rotējošā sprausla ir augstas mazgāšanas intensitātes sprausla, kuru lieto, ja nepieciešams atbrīvoties no noturīgiem netīrumiem. Pirms rotējošās sprauslas lietošanas, izmēģiniet to uz nelielas virsmas, jo tā ir ļoti ``agresīva`` un dažas virsmas var tikt bojātas.

  Kā man rīkoties, ja mazgātāja dzinējs neieslēdzas?

  Pārbaudiet ienākošo strāvu un galvenos drošinātājus
  Pārbaudiet galveno slēdzi un iekārtas
  Ja tiek lietots pagarinātājs, pārliecinieties, ka tas atbilst jaudas specifikācijām, un ka tas ir pilnībā iztīts.
  Ko darīt, ja iekārta nerada spiedienu?
  Pārliecinieties, ka ūdens padeve ir kārtīgi pieslēgta un ūdens plūsmas daudzums ir pietiekams.
  Noņemiet ieplūdes ūdens filtru un iztīriet to.
  Nospiediet pistoles mēlīti pie noņemtas sprauslas un galvenā slēdža pozīcijā “0” – izslēgts. Tas palīdzēs likvidēt iespējamo gaisu sistēmā.
  Pārliecinieties, ka lietojat atbilstošos aksesuārus.