0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Husqvarna PW 125 augstspiediena mazgātājs

149.00Līzinga kalkulators

Mūsu kompaktākais augstspiediena mazgātājs ir izturīgs un radīts, lai nodrošinātu augstu tīrīšanas veiktspēju. Lieliski piemērots transportlīdzekļu, dārza mēbeļu, ēku sienu, akmens flīžu vai terases mazgāšanai un atsvaidzināšanai.Mazgāšanas pistole aprīkota ar dubulto šarnīru savienojumu un ātro savienojumu ērtākai šļūtenes, sprauslas un citu piederumu pievienošanai. Visi piederumi uzglabājami īpašā nodalījumā uz ierīces, tāpat aprīkots ar spoli šļūtenes uztīšanai un speciāliem āķiem strāvas kabeļa uglabāšanai. Metāla sūknis ilgākam darbmūžam. Komplektā iekļautas divas sprauslas un putu smidzinātājs.

 • Ir noliktavā
 • Piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 7391736366526 SKU: 967676401

Specifikācija

 • Ūdens plūsma
  320-460 l/h
 • Maks. spiediens
  125 bārs
 • Darba spiediens, maks.
  95 bārs
 • Maks. Ieejošā ūdens temperatūra
  40° C
 • Mazgāšanas līdzekļa ietilpība
  0.5 l
 • Šļūtenes garums
  7 m
 • Maks. uzsūkšanas augstums
  0.5 m
 • Nominālā strāva
  7.4 A
 • Jauda
  1500 W
 • Spriegums
  230 V
 • IP aizsardzības klase
  IPX5
 • Strāvas vada garums
  5 m
 • Garantētais skaņas līmenis (LWA)
  87 dB(A)
 • Svars
  7.1 kg

Funkcijas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kurš augstspiediena mazgātāja modelis ir vispiemērotākais?

Tīrīšanas veiktspēju nosaka ūdens spiediena un tā plūsmas lieluma kombinācija. Lai tīrītu lielākas virsmas un veiktu lielākus darbus, ir nepieciešama lielāka tīrīšanas veiktspēja, kas nodrošina to, ka darbs tiek paveikts efektīvi.
100. sērija: radīta tādiem vienkāršiem tīrīšanas darbiem, kā dārza tehnikas, celiņu, velosipēdu, un tml. tīrīšanai.
200. sērija: daudzpusīgi mazgātāji, ar izturīgu konstrukciju, ideāli lielākajai daļai tīrīšanas darbu mājsaimniecībā un dārzā.
300. sērija: Augstas veiktspējas, izturīgi augstspiediena mazgātāji ar praktisku dizainu lieliskiem rezultātiem, mazgājot automašīnu vai bruģi.
400. sērija: Lielāko modeļu klāsts, pilnībā aprīkoti augstspiediena mazgātāji nodrošina augstāko veiktspēju un darba mūžu. Radīti smagiem tīrīšanas darbiem, ieskaitot lielu transportu un fasādes. Lūdzu neaizmirstiet pārliecināties par savas elektroinstalācijas piemērotību šo iekārtu lietošanai!

Vai ir iespējama ūdens padeve uz mazgātāju no ūdens rezervuāra?

Visi Husqvarna augstspiediena mazgātāji ir aprīkoti ar pašuzsūkšanas funkciju, kura nodrošina to, ka ir iespējama ūdens padeve uz mazgātāju arī no alternatīviem avotiem, piemēram, lietus ūdens mucas vai tvertnes. Tam ir nepieciešama iesūkšanas caurule (papildu aprīkojums, artikula nr. 590 65 97-01).

Cik daudz ūdens augstspiediena mazgātājs patērē?

Augstspiediena mazgātājiem, atkarībā no modeļa, ūdens plūsma ir starp 320 l/h un 650 l/h. Lai paveiktu to pašu darbu, Husqvarna augstspiediena mazgātāji izmanto līdz pat 80% mazāk ūdens, nekā izmantojot dārza šļūteni. Automātiskā start/stop sistēma aptur motoru, kad tiek atlaista pistoles mēlīte, kas palīdz ietaupīt elektroenerģiju.

Kādu uzgali man izmantot?

Visiem Husqvarna augstspiediena mazgātājiem ir divu veidu sprauslas: viena plakana strūklas profila sprausla ar regulējamu spiedienu un rotējošā sprausla. Plakanā sprausla ir daudzpusīga pielietojuma sprausla, kura tiek lietota tādiem darbiem kā automašīnu, dārza tehnikas un celiņu tīrīšanai. Rotējošā sprausla ir augstas mazgāšanas intensitātes sprausla, kuru lieto, ja nepieciešams atbrīvoties no noturīgiem netīrumiem. Pirms rotējošās sprauslas lietošanas, izmēģiniet to uz nelielas virsmas, jo tā ir ļoti ``agresīva`` un dažas virsmas var tikt bojātas.

Kā man rīkoties, ja mazgātāja dzinējs neieslēdzas?

Pārbaudiet ienākošo strāvu un galvenos drošinātājus
Pārbaudiet galveno slēdzi un iekārtas
Ja tiek lietots pagarinātājs, pārliecinieties, ka tas atbilst jaudas specifikācijām, un ka tas ir pilnībā iztīts.
Ko darīt, ja iekārta nerada spiedienu?
Pārliecinieties, ka ūdens padeve ir kārtīgi pieslēgta un ūdens plūsmas daudzums ir pietiekams.
Noņemiet ieplūdes ūdens filtru un iztīriet to.
Nospiediet pistoles mēlīti pie noņemtas sprauslas un galvenā slēdža pozīcijā “0” – izslēgts. Tas palīdzēs likvidēt iespējamo gaisu sistēmā.
Pārliecinieties, ka lietojat atbilstošos aksesuārus.