0.00 0

Grozs ir tukšs.

Aerators Stihl RLE240

209.00Līzinga kalkulators

Kompaktais elektriskais aerators STIHL RLE 240 ir ideāla izvēle klusam darbam mazos zālājos līdz 500 m2. Jauda 1500W. Aeratora lāpstiņu darba platums ir 34 cm, un lāpstiņas darba dziļums ir 15 mm , 20 naži. Iekļauts aeratora veltnis un savācējgrozs. Aerācijas asmeņus var aizstāt ar aerācijas vārpstu, kas ar cinkotajām atsperēm noņem sūnas un kūdru, to nesagriežot. Viegls aerators ar jaudīgu elektromotoru nodrošina efektīvu darbību, ātri un viegli noņem nevēlamo zāli un kūdru. Iekļauts aeratora veltnis un savācējgrozs.

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: RLE240

Specifikācija

  • Darba platums
    34 cm
  • Savācējgrozs
  • Jauda
    1,5 kW

Funkcijas

Aerators Stihl RLE 240

Viegli ritoši riteņi

Lieli, viegli vadāmi riteņi ar augstas kvalitātes gultņiem. Protektors nodrošina labāku saķeri un vieglu tīrīšanu.

Aerators Stihl RLE 240

Polimēra korpuss

STIHL pļāvēja korpusi ir izgatavoti no augstas kvalitātes, triecienizturīga un ultravioleto staru aizsargājoša polimēra.

Aerators Stihl RLE 240

Vertikāla aerācijas iekārta

STIHL zāliena aeratora skarificējošā iekārta ir aprīkota ar izturīgiem, nekustīgiem nažiem. Pateicoties asiem asmeņiem, zāliens tiek efektīvi apstrādāts.

Aerators Stihl RLE 240

Darba dziļums

Izmantojot ergonomisko rokturi uz korpusa, asmeņu darba dziļumu var noregulēt sešos līmeņos. Šī poga pielāgo aeratora vārpstu zemei, ērti nolaižot vai paceļot.

Aerators Stihl RLE 240

Kabeļa spraudņa aizbīdnis

Kabeļa spraudņa aizbīdnis stingri piestiprina pagarinājuma kabeli pie STIHL elektriskā skarifikatora, tādējādi novēršot kabeļa bojājumus.

Aerators Stihl RLE 240

Pārnēsāšanas rokturis

Iebūvēts priekšējais rokturis ērtai pārvadāšanai. Tajā pašā laikā tas kalpo kā aizsardzība pret triecieniem un aizsargā korpusu no citiem šķēršļiem.

Aerators Stihl RLE 240

Salokāms rokturis

Salokāmi rokturi padara STIHL aeratorus viegli transportējamus un uzglabājamus.