0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Gardena EVC 1000 skarifikators

197.99Līzinga kalkulators

Ar GARDENA Elektrisko zāles aeratoru EVC 1000 jūs varat intensīvi attīrīt mauriņu no sūnām, vecās zāles paliekām un nezālēm, līdz ar to, dodot iespēju gaisam, ūdenim un barības vielām piekļūt dziļi pie saknēm. Asie, robainie naži, kas izgatavoti no speciāli rūdīta, nerūsējošā tērauda ar cinkotu pārklājumu, dziļi un smalki ieziet cauri zālienam, notīrot no augsnes nevēlamās vecās zāles paliekas un sienu. Nažu darbības dziļumu iespējams regulēt ar ērtu vadības sviru. Pateicoties jaudīgajam PowerPlus dzinējam, jūs jebkurā laikā varēsiet bez problēmām un dīkstāves strādāt ar aeratoru. Lielie riteņi ar īpašo protektoru atvieglo vadāmību un tiem ir laba saķere ar zālienu. Rokturis aprīkots ar slēdzi ērtākai stumšanai un vadāmībai. Pieejama arī transportēšanas funkcija, kuras darbības laikā visi naži tiek ielocīti, tādējādi atvieglojot ierīces nogādāšanu uz apstrādājamo platību. Aprīkots ar nolokāmu rokturi vieglākai transportēšanai un uzglabāšanai.
Padoms: Aerācija ir intensīva zāliena kopšana un to ieteicams veikt vienu reizi pavasarī/rudenī.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai
Produkta Nr. 4068-20
Salīdzināt EAN kods: 4078500406802 SKU: 901060801

Specifikācija

 • Darba platums
  39 cm
 • Savācējgrozs
  Papildus aprīkojums
 • Jauda
  1 kW

Jaudīgs PowerPlus motors

Pateicoties jaudīgajam motoram PowerPlus, elektrisko zāliena aeratoru var palaist bez liekām problēmām un tiek garantēts efektīvs darbs bez pārtraukumiem. Tas kustas gandrīz pats, to tikai vajag vadīt.

Gardena EVC 1000

Efektīvs un produktīvs darbs

Asmeņi ar zemu nodiluma pakāpi ir izgatavoti no speciāli rūdīta, cinkota, nerūsējoša tērauda un milimetru pa milimetram iegriežas augsnē un efektīvi atbrīvo zālienu no siena, nezālēm un sūnām. Tā kā gaiss, ūdens un barības vielas var labi uzsūkties augsnē, zāliens iegūst acīmredzamu svaiga zāliena izskatu.

Vienkārša darbība

Pateicoties ergonomiskas formas rokturim, zāliena aeratoru ir viegli stumt.

Gardena EVC 1000

Droša stumšana

Lai bez problēmām to stumtu pa trotuāru vai āra flīzēm, šim nolūkam ir pieejama transportēšanas pozīcija, kas ļauj asmeņus viegli un ātri uzlocīt

Gardena EVC 1000

Kompakts

Kompaktais zāliena aerators ir ideāli piemērots, lai darbu padarītu viegli un bez piepūles, kas neprasa daudz vietas un ir ērts transportēšanai un glabāšanai.