0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Stiga ST300E sniega pūtējs

399.00Līzinga kalkulators

Sniega šķūrēšanai nevajadzētu būt nepatīkamam uzdevumam. Ērtā mūsu bezvadu sniega lāpsta notīra sniegu līdz 15 cm dziļumā no piebraucamiem ceļiem, iekšpagalmiem un pakāpieniem. Ievietojiet akumulatoru šļakatām drošajā akumulatora pūtējā, novietojiet vienu roku uz mīkstās satvēriena cilpas roktura, nospiediet IESLĒGŠANAS/IZSLĒGŠANAS slēdzi un sāciet. Teleskopiskais kāts ļauj pielāgot lāpstas augstumu atbilstoši jūsu vēlmēm, savukārt regulējamais svārpsts (asmeņi) nozīmē, ka varat mainīt mešanas virzienu, lai jūs varētu strādāt ļoti tuvu durvīm vai sienām, nejauši nesametot sniegu uz lieveņa vai kaimiņa pagalmā!
Stiga ST300E darbojas ar mūsu STIGA E-Power 48V akumulatoru, sasniedzot maksimālus rezultātus ar minimālu troksni, vibrācijām un apkopi – pat zemā temperatūrā (līdz -20°). Kad mainās gadalaiki, izmantojiet to pašu akumulatoru, lai darbinātu savus STIGA 500 un 700 sērijas dārza darbarīkus. Pēc tam viegli uzglabājiet savu bezvadu sniega lāpstu, pateicoties tās kompaktajam un vieglajam dizainam.

 • Ir noliktavā
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt EAN kods: 8008984850538 SKU: 2S1330108/ST1

Specifikācija

 • Tips
  Vienas pakāpes
 • Darba platums
  30 cm
 • Darba augstums
  20 cm
 • Šneka diametrs
  15 cm
 • Mešanas attālums
  5 m
 • Jauda
  0.45 kW
 • Svars
  7.45 kg

Funkcijas

Teleskopisks kāts

Atstājiet stresu un muguras sāpes aukstumā. Vienkārši noregulējiet teleskopisko vārpstu, lai tas atbilstu jūsu vēlamajam augstumam, lai nodrošinātu maksimālu komfortu darba laikā.

Maināms mešanas virziens

Kontrolējiet notīrītā sniega mešanas vietu, izmantojot regulējamo svārpstu – vienkārši pagrieziet rokturi, lai mainītu virzienu

Vienkārša un saprotama vadība

Vienkāršs un intuitīvs, nav sarežģītas lietotāja rokasgrāmatas vai vairākas pogas un iestatījumi, kas ļauj jums rīkoties — tikai viens IESLĒGŠANAS/IZSLĒGŠANAS slēdzis.

Kontrolējiet procesu

Notīriet sniegu ar pārliecību un kontroli, pateicoties ērtajam cilpas rokturim. Piestipriniet mūsu vienpleca siksnu uzkabes āķim, lai nodrošinātu papildu stabilitāti.

STIGA E 420 2Ah 48V akumulators

48 V akumulatori ir saderīgi arī ar mūsu 500. un 700. sēriju, lai jūs varētu izmantot vienu un to pašu akumulatoru, lai darbinātu savus pavasara, vasaras un rudens darbarīkus.

IP44 klases aizsardzība akumulatora vietai

Esiet drošs, ka akumulatora vietā neiekļūs ūdens un netīrumi