0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl MS 462 C-M benzīna motorzāģis

1299.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: MS462CM

Vieglākais jaudīgais 70cm³ darba tilpuma klases zāģis. Ļoti parocīgs ar izcilu paātrinājumu. Koku gāšanai un atzarošanai vidēja blīvuma un blīvās audzēs. Standarta komplektācijā ar M-Tronic, HD2 filtrs ar ļoti labu filtrēšanas efektivitāti. Pret pazušanu droši uzgriežņi pie ķēdes rata vāciņa vienkāršo ķēdes nomaiņu, bez papildu instrumentiem atverami tvertņu vāciņi vienkāršai un drošai degvielas un eļļas iepildei, ekonomisks 2-MIX motors.

Specifikācija

 • Cilindra darba tilpums
  72.2 сm³
 • Jauda
  4.4 kW
 • Svars bez sliedes un ķēdes
  6 kg
 • Ķēdes solis
  3/8"
 • Sliedes garums
  20 collas
 • Ieteicamais sliedes garums
  collas
 • Regulējams eļļas sūknis
 • Priekšējā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  4.8 m/s²
 • Aizmugurējā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
  3.6 m/s²
 • Korpusa materiāls
  Magnēzijs Kompozītu
 • Ķēdes spriegotājs no sāniem
 • Apsildāmi rokturi
 • Apsildāms karburators
Stihl MS 462 C-M

STIHL "M-Tronic" (M)

Elektronisks dzinēja kontrolieris, ar atmiņas funkciju, regulē aizdedzes momentu un degvielas dozēšanu jebkura darba posmā, atpazīstot iesiluša / neiesiluša dzinēja iedarbināšanu, nodrošina optimālu dzinēja jaudu, pastāvīgu maksimālu apgriezienu skaitu un ļoti labu paātrinājumu. Tikai viena palaišanas pozīcija uz kombinētas vadības sviras. Vienkāršā iedarbināšana arī vairākas reizes pēc kārtas nepārslēdzoties.

Stihl MS 462 C-M

HD2 filtrs

HD2 filtrs sastāv no polietilēna filtra materiāla un tam ir līdz 70% smalkākas poras kā flīsa un poliamīda filtriem. Tādējādi tas aiztur pat ļoti smalkus putekļus. Bez tam tas ir eļļas un ūdens necaurlaidīgs un viegli tīrāms. Apaļais filtra kārtridžs ar vāciņu ātrai atvēršanai un aizvēršanai vienā mirklī ļauj veikt tā uzstādīšanu un noņemšanu bez papildus instrumentiem.

STIHL "ElastoStart"

STIHL ElastoStart samazina dzinēja kompresijas radīto sitienu, iedarbinot dzinēju. Ierīces lietotāja locītavas un muskuļi nesaņem kompresijas radīto sitienu, pateicoties atsperu vai gumijas elementam startera rokturī.

Sānos uzstādīts ķēdes spriegotājs

Spriegošanas skrūve atrodas motorzāģa sānā zem ķēdesrata pārsega. Tas samazina kontaktu ar aso zāģa ķēdi.

Stihl MS 462 C-M

Degvielas un eļļas tvertņu vāciņi

Paredzēti degvielas un eļļas tvertnēm to atvēršanai un aiztaisīšanai bez pūlēm un instrumentu nepieciešamības.

Stihl MS 462 C-M

Gaisa filtrācijas sistēma ar iepriekšēju tīrīšanu

STIHL ilgdarbīgās gaisa filtrācijas sistēmas ar iepriekšējās attīrīšanas sistēmu nodrošina ievērojami ilgāku filtra kalpošanu salīdzinājumā ar tradicionālajām filtru sistēmām. Ieplūdes gaiss tiek sajaukts. Lielākās, smagākās daļiņas tiek izvadītas. Attīrītais gaiss nonāk gaisa filtrā pa seperatora caurulīti.

Pret-vibrācijas sistēma

Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

Stop pogas funkcija

Kad zāģis ir izslēgts, svira atgriežas darba stāvoklī. Tādēļ ar zāģi viegli var atsākt darbību.

Kompensators

Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karburatoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

Stihl MS 462 C-M

Sliedes aizsargvāka uzgriežņi

Nomainot sliedi , tu neriskē pazaudēt uzgriežņus, jo uzgriežņi ir nostiprināti sliedes aizsargvākā.

Stihl MS 462 C-M

Regulējams eļļas sūknis

Jaunā eļļas sūkņu sistēma ļauj palielināt eļļas plūsmu. Tas ir īpaši noderīgi putekļainos apstākļos vai izmantojot garu zāģa sliedi.

Stihl MS 462 C-M

Dziļuma vadīkla

Labākai virziena kontrolei dziļiem zāģēšanas darbiem uz startera vāka ir izveidoti pacēlumi, kas darbojas kā dziļuma vadīklas.

Ērta kalibrēšanas funkcija

STIHL M-Tronic sistēma ir tikusi modernizēta. Tai nav nepieciešami manuāli pielāgojumi pat tādās vietās kā kalnos.Kalibrēšana tiek veikta apmēram 72 sekundes pēc ķēdes zāģa iedarbināšanas.

Kaut kāds nosaukums

Akumulatora zāles pļāvējs ar lielāku pļaušanas platumu un diviem akumulatoriemlielāku ērtību, rentabilitāti un darbības laiku.

Kaut kāds nosaukums

Akumulatora zāles pļāvējs ar lielāku pļaušanas platumu un diviem akumulatoriemlielāku ērtību, rentabilitāti un darbības laiku.