0.00 0

  Grozs ir tukšs.

  Stihl MS 151 C-E benzīna motorzāģis

  549.00Līzinga kalkulators

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: MS151CE

  Very lightweight STIHL chainsaw for cutting firewood to length, as well as for tree maintenance and lopping work. Ergonomic working without strain or tiredness. Effortless starting thanks to a manual fuel pump and STIHL ErgoStart. Easy-guidance 1/4″ PM3 saw chain for a very precise cutting pattern. New 2-MIX engine for improved cutting performance.

  Specifikācija

  • Cilindra darba tilpums
   23.6 сm³
  • Jauda
   1.1 kW
  • Svars bez sliedes un ķēdes
   2.8 kg
  • Ķēdes solis
   1/4"P
  • Sliedes garums
   collas
  • Ieteicamais sliedes garums
   collas
  • Regulējams eļļas sūknis
  • Priekšējā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
   4.9 m/s²
  • Aizmugurējā roktura ekvivalents vibrācijas līmenis
   4.9 m/s²
  • Korpusa materiāls
   Magnēzijs Kompozītu
  • Ķēdes spriegotājs no sāniem
  • Apsildāmi rokturi
  • Apsildāms karburators
  Stihl MS 151 C-E

  STIHL ErgoStart (E)

  A spring between the starter cord reel and crankshaft relieves the strain when starting, meaning that excessive pulling on the cord is no longer needed. The result is a convenient starting procedure with practically.

  Stihl MS 151 C-E

  Manual fuel pump (Purger)

  STIHL chainsaws and pole pruners with manual fuel pumps allow improved starting with a reduced number of starting pulls. Pressing the primer fills the carburettor control chamber with fuel. This ensures that there is sufficient fuel present to create an ignitable air-fuel mix on starting, requiring significantly fewer starting pulls.

  Stihl MS 151 C-E

  Side-mounted chain tensioning

  Side-mounted chain tensioning makes it easy to tension the chain safely.

  Stihl MS 151 C-E

  Tool free fuel caps

  Special caps to open and close the tank cap quickly, easily and without tools

  Stihl MS 151 C-E

  Service-friendly air filter system

  The carburetor can be accessed without tools, so you can clean the air filter in a single step

  Pret-vibrācijas sistēma

  Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

  Stihl MS 151 C-E

  Kompensators

  Karburatorā esošais regulators nepieļauj degvielas-gaisa maisījuma bagātināšanos, ja gaisa filtrs ir aizsērējis. Karburatoram tiek pievadīts nepieciešamais degvielas daudzumus, atkarībā no tā cik daudz gaisa izplūst caur gaisa filtru. Tas ļauj saglabāt konstantu degvielas/gaisa attiecību un attiecīgi arī konstantu dzinēja jaudu. Filtru nav nepieciešams tīrīt kamēr nav novērojams ievērojams jaudas zudums.

  Stihl MS 151 C-E

  Ematic ķēžu eļļošanas sistēma

  Ematic ķēdes eļļošanas sistēma ļauj precīzi ieeļļot zāģa ķēdes posmus un zāģa sliedes. Izmantojot ar STIHL OILOMATIC ķēdes motorzāģi, tā nodrošinās maksimālu eļļošanu, ilgāku kalpošanas laiku un mazāku eļļas patēriņu nekā ierastās eļļošanas metodes. Ematic sistēma var samazināt eļļas patēriņu pat par 50%.

  Advancēta iekšdedzes tehnoloģija

  Četri pieplūdes kanāli iegriež degvielas-gaisa maisījumu pirms ievades aizdedzē, nodrošinot optimālu sadegšanu un lielāku jaudu. Rezultātā degvielas patēriņš ir mazāks un tiek nodrošināts lielāks griezes moments pie plašāka apgriezienu diapazona.

  Kaut kāds nosaukums

  Akumulatora zāles pļāvējs ar lielāku pļaušanas platumu un diviem akumulatoriemlielāku ērtību, rentabilitāti un darbības laiku.

  Kaut kāds nosaukums

  Akumulatora zāles pļāvējs ar lielāku pļaušanas platumu un diviem akumulatoriemlielāku ērtību, rentabilitāti un darbības laiku.