0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Gardena Manuālais lapu un zāles savācējs

139.00

Rudens ir ne tikai laiks, kad koku lapotne iekrāsojas košās krāsās, tas ir arī laiks kritušo lapu savākšanai. Lai nodrošinātu pietiekamu gaisa daudzumu, jūsu zāliens nedrīkt palikt noklāts ar lapu kārtu, taču lapu savākšana var būt ļoti garlaicīga. Ar unikālo GARDENA lapu un zāles savācēju, šis darbs pārvēršas par kaut ko ātri, mierīgi un ērti paveicamu. Un bez liekas noliekšanās! Patīkami un bez jebkādas piepūles.Pateicoties sarežģītai suku sistēmai, tiek savāktas praktiski visas lapas – gandrīz bez trokšņa, jo viss tiek darbināts manuāli un darbā nav nepieciešams motors. Tādā veidā jūs ekonomējat enerģiju un pieņemat apzinātu lēmumu par labu ilgtspējībai. Lapu un zāles kolektors ir piemērots arī zāles atgriezumu un skarifikācijas materiāla savākšanai. Ar pavisam vienkāršu augstuma pielāgošanas aprīkojumu var ērti pielāgot vajadzīgo darba augstumu. Darbs jūsu dārzā ir patiešām tīrā izklaide!Ergonomiski veidotais rokturis ievērojami atvieglo lapu un zāles kolektora stumšanu.Tiklīdz kolektora grozs ir pilns, to var ērti noņemt iztukšošanai un pēc tam vienkārši piestiprināt atpakaļ. Laikā, kad lapu un zāles kolektors netiek izmantots, to var parocīgi uzglabāt pavisam nelielā vietā. Augsto kvalitāti apstiprina GARDENA 5 gadu garantija.Lietošanas instrukcija: GARDENA lapu un zāles savācējs darbojas ir manuāls darbarīks un tāpēc ir draudzīgs apkārtējai videi. Rotējošās sukas virza riteņi. Cietie priekšmeti, piemēram, ozolzīles, kastaņi, augļi utt., Netiek savākti. Lapu un zāles savācējs ir daļēji piemērots zariem un lielām lapām (piemēram, kastaņu), jo tās var ieķerties sukās. Vācot lapas uz bruģētiem celiņiem vai asfalta, var rasties nepieciešamība vairākkārtīgi attīrīt teritoriju. Darba platums 49 cm.

  • Ir noliktavā
  • Piegāde 1-3 darba dienās
Produkta Nr. 3565-20
Salīdzināt EAN kods: 4078500048675 SKU: 967982701

Funkcijas

Unikāls risinājums

Lapu un nopļautās zāles savācējs ir unikāls risinājums, lai viegli savāktu lapas, skarificējušos materiālus un nopļauto zāli.

Tik daudz jautrības

Tīrā izklaide: Lapu un nopļautās zāles savācēja lietošana ir vienkārša un ērta, padarot darbu dārzā daudz patīkamāku.

Nav nepieciešams pieliekties

Tā kā Jūs varat savākt nopļauto zāli vertikālā stāvoklī, tad darbs būs vieglāks un mugurai būs vieglāk.

Ilgtspējīgs un kluss

Tā kā lapu un nopļautās zāles savācējam nav nepieciešams motors, jūs taupāt enerģiju. Tas ir labs ne tikai jūsu budžetam, bet vēl jo vairāk videi. Darbs ar lapu un nopļautās zāles savācēju ir ļoti kluss, tāpēc jūs to varat izmantot jebkurā laikā.

Viss tiek savākts vienā mirklī

Rotējošās sukas ātri un uzticami savāc lapas un nopļauto zāli.

Augstuma pielāgošana zemes līmenim

Atkarībā no virsmas veida (zālājs, asfalts) Jūs saskarsies ar dažādām prasībām. Birstēm vienmēr būtu viegli jāberzē virsmu, un lapu un nopļautās zāles savācējam ir jāpielāgojas attiecīgajam zemes tipam. Lapu un nopļautās zāles savācēja augstumu var noregulēt, lai viegli pārvarētu šīs atšķirības.

Taupa vietu

Lapu un nopļautās zāles savācēju var uzglabāt kompakti, neaizņemot daudz vietas.

Laba saķere

Lapu un nopļautās zāles savācējam ir ļoti ērts rokturis. To ir ļoti ērti vadīt pa visu zālienu, un strādāt ar to būs viegli.

5 gadu garantija nodrošina augstu kvalitāti

* Detalizētus garantijas nosacījumus, lūdzu, skatīt pievienotajā lietošanas pamācībā vai tiešsaistē www.gardena.com/warranty. Šī garantija neietekmē jūsu likumiskās garantijas tiesības.