0.00 0

  Grozs ir tukšs

  Izpārdošana!

  Husqvarna 115iL akumulatora trimmeris ar BLi10 un QC80

  265.00Līzinga kalkulators

  Viegls, ērts un vienkārši lietojams akumulatora trimmeris zāliena malu appļaušanai vai nelielu platību pļaušanai ar garāku zāli. Jaudīgs, kluss bezsuku dzinējs ar zemu vibrācijas līmeni, bez tiešiem izmešiem. Piemērots izmantošanai dzīvojamos rajonos, netraucējot kaimiņiem. Intuitīva tastatūra drošai un ērtai iedarbināšanai un apturēšanai, teleskopiskais kāts pielāgojams atbilstoši vajadzībām un ērti regulējamais rokturis labākam sniegumam, kā arī efektīvai un vieglai uzglabāšanai, transportēšanai un izmantošanai. Komplektā iekļauts BLi10 akumulators un QC80 lādētājs.

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai
  Ar BLi10 akumulatoru un QC80 lādētāju
  Salīdzināt EAN kods: 7391736234672 SKU: 967098802

  Specifikācija

  • Svars
   2.98 kg
  • Pļaušanas platums
   33
  • Trimmera aukla
  • Kustīgi asmeņi
  • Zāles asmens
  • Akumulatora tips
   Litija jonu

  Funkcijas

  Tap 'n' Go funkcija

  Izturīga, dubultas auklas pusautomātiskā spole ar Tap 'n Go funkciju ātrai auklas padevei.

  savE™ režīms

  Izvēlieties normālo vai savE ™ režīmu atkarībā no apstākļiem maksimālajai jaudai vai maksimālajam darbības laikam. Katrā ziņā, jūs vienmēr iegūsiet ideālu rezultātu

  Husqvarna 115i L

  Bezsuku dzinējs

  Augsta griezes momenta un svara attiecība, lai palielinātu efektivitāti, uzticamību, samazinātu troksni un nodrošinātu ilgāku produkta kalpošanas laiku.

  Husqvarna 115i L

  Bezvadu brīvība

  Nekāda dzinēja trokšņa un nekādu tiešo izmešu, lai uzsāktu darbu, vienkārši nospiediet slēdzi. Jaudīgais 36 V litija jonu akumulators ir uzticams un paredzēts ilgam kalpošanas laikam un neskaitāmām uzlādēšanas reizēm. Husqvarna akumulatoru klāstā ir iekļauti akumulatori zāles trimerim, ķēdes zāģim un dzīvžogu šķērēm.

  Husqvarna 115i L

  Regulējams priekšējais rokturis

  Vienkārši regulējams priekšējais rokturis labākai vadīšanai un ērtākai lietošanai.

  Klusa darbība

  Klusa darbība sniedz komfortablu darba vidi un netraucē apkārtējos.

  Husqvarna 115i L

  Maināms garums

  Vairāk nav nozīmes lietotāja augumam, jo ar teleskopisko kātu iekārtu iespējams pielāgot jebkuram augumam un strādāt visērtākajā pozīcijā.

  Husqvarna 115i L

  Viegla un ergonomiska konstrukcija

  100. sērijas akumulatora produkti ir kompakti, slaidi un ar lielisku ergonomiku, kas padara tos par labi izlīdzsvarotiem un ērti lietojamiem jūsu dārzā.

  Intuitīva tastatūra

  Intuitīvā tastatūra ir ļoti viegli lietojama.

  Visiem viena akumulatoru sistēma

  Akumulators ir paredzēts ilgstošai un profesionālai lietošanai mainīgos darba apstākļos. Piemērota visiem rokas produktiem, kas ļauj ātri pārslēgties no vienas ierīces uz citu. Piemēram, trimmeri, pūtēju, motorzāģi un dzīvžoga šķērēm, augstgriezi un netraucēti turpināt darbu. (BLi10/BLi20 akumulatori ir izmantojami tikai 100. sērijas produktos)

  Aprīkojums un Aksesuāri