0.00 0

  Grozs ir tukšs.

  Izpārdošana!

  Akumulatora trimmeris Husqvarna 110iL bez akumulatora un lādētāja

  161.00Līzinga kalkulators

  Husqvarna 110iL ir ideāls akumulatora trimmeris mazākiem dārziem. Tas darbojas ar zemu trokšņu līmeni, mazām vibrācijām un bez tiešiem izmešiem. Radīts, lai to būtu ļoti viegli un patīkami lietot. Šis trimmeris nodrošinās lieliskus darba rezultātus arī nepieredzējuša lietotāja rokās, pateicoties pilnībā automātiskajai trimmera spolei, nolokāmam augu aizsargam un apmaļu griešanas funkcijai ar papildus atbalsta riteni. Dalāmais kāts ļauj to ērti transportēt un uzglabāt. Husqvarna 110iL komplektācijā neietilpst akumulators un lādētājs.

   

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai
  Bez akumulatora un lādētāja
  Salīdzināt SKU: 970531201

  Specifikācija

  • Svars
   3.1 kg
  • Pļaušanas platums
   30
  • Trimmera aukla
  • Kustīgi asmeņi
  • Zāles asmens
  • Akumulatora tips
   Litija jonu

  Funkcijas

  Horizontāli novietojams akumulators

  Vieda akumulatora pozīcija, kad akumulators ierīcē tiek ievietots horizontālā stāvoklī. Tas samazina netīrumu, putekļu un ūdens uzkrāšanās risku, kas varētu izraisīt kontaktsavienojumu un mikroshēmas bojājumus. Tas arī nozīmē to, ka akumulatora svaru var novietot tieši vēlamajā smaguma centrā vai tuvu tam, lai nodrošinātu maksimālu manevrējamību. Pateicoties viedajai konstrukcijai, ierīcē iespējams ievietot dažāda izmēra akumulatorus.

  Klusa darbība

  Klusa darbība sniedz komfortablu darba vidi un netraucē apkārtējos.

  Apmaļu appļaušanas funkcija

  Pagriežamā motora daļa ļauj trimmeri izmantot, lai ērti appļautu celiņu vai dobju malas un neļautu zālei pāraugt to malas.

  Viegla un ergonomiska konstrukcija

  100. sērijas akumulatora produkti ir kompakti, slaidi un ar lielisku ergonomiku, kas padara tos par labi izlīdzsvarotiem un ērti lietojamiem Jūsu dārzā.

  Automātiska izslēgšanās

  Produkts automātiski izslēdzas pēc 60 sekunžu dīkstāves, kas ļauj paildzināt akumulatora darbmūžu, un samazina traumu risku, kad pļāvējs ir atstāts bez uzraudzības.

  Husqvarna 115i L

  Bezvadu brīvība

  Nekāda dzinēja trokšņa un nekādu tiešo izmešu, lai uzsāktu darbu, vienkārši nospiediet slēdzi. Jaudīgais 36 V litija jonu akumulators ir uzticams un paredzēts ilgam kalpošanas laikam un neskaitāmām uzlādēšanas reizēm. Husqvarna akumulatoru klāstā ir iekļauti akumulatori zāles trimerim, ķēdes zāģim un dzīvžogu šķērēm.

  Husqvarna 115i L

  Regulējams priekšējais rokturis

  Vienkārši regulējams priekšējais rokturis labākai vadīšanai un ērtākai lietošanai.

  Husqvarna 115i L

  Maināms garums

  Vairāk nav nozīmes lietotāja augumam, jo ar teleskopisko kātu iekārtu iespējams pielāgot jebkuram augumam un strādāt visērtākajā pozīcijā.

  Intuitīva tastatūra

  Intuitīvā tastatūra ir ļoti viegli lietojama.

  Visiem viena akumulatoru sistēma

  Augstās veiktspējas Husqvarna akumulatoru sistēma sniedz plašu iespēju klāstu, sākot ar vieglajiem integrētajiem akumulatoriem un beidzot ar mugursomas akumulatoriem. Mūsu akumulatori ir būvēti, lai tos varētu ilgstoši lietot, lai tie būtu ātri uzlādējami, un tos varētu ātri ievietot nākamajā instrumentā, lai darbs neapstātos. Mūsu akumulatoru sistēma ļauj elastīgi lietot dažādus Husqvarna instrumentus un jūs vienmēr atradīsiet sev pielāgojamu akumulatoru produktu risinājumu, kurš lieliski derēs jūsu darbiem.