0.00 0

Grozs ir tukšs.

Izpārdošana!

Akumulatora trimmeris Husqvarna 110iL ar B70 un C80

251.00Līzinga kalkulators

Husqvarna 110iL ir ideāls akumulatora trimmeris mazākiem dārziem. Tas darbojas ar zemu trokšņu līmeni, mazām vibrācijām un bez tiešiem izmešiem. Radīts, lai to būtu ļoti viegli un patīkami lietot. Šis trimmeris nodrošinās lieliskus darba rezultātus arī nepieredzējuša lietotāja rokās, pateicoties pilnībā automātiskajai trimmera spolei, nolokāmam augu aizsargam un apmaļu griešanas funkcijai ar papildus atbalsta riteni. Dalāmais kāts ļauj to ērti transportēt un uzglabāt.Komplektā iekļauts B70 akumulators un C80 lādētājs.

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai
Ar B70 akumulatoru un C80 lādētāju
Salīdzināt SKU: 970531202

Specifikācija

 • Svars
  3.1 kg
 • Pļaušanas platums
  30
 • Trimmera aukla
 • Kustīgi asmeņi
 • Zāles asmens
 • Akumulatora tips
  Litija jonu

Funkcijas

Horizontāli novietojams akumulators

Vieda akumulatora pozīcija, kad akumulators ierīcē tiek ievietots horizontālā stāvoklī. Tas samazina netīrumu, putekļu un ūdens uzkrāšanās risku, kas varētu izraisīt kontaktsavienojumu un mikroshēmas bojājumus. Tas arī nozīmē to, ka akumulatora svaru var novietot tieši vēlamajā smaguma centrā vai tuvu tam, lai nodrošinātu maksimālu manevrējamību. Pateicoties viedajai konstrukcijai, ierīcē iespējams ievietot dažāda izmēra akumulatorus.

Klusa darbība

Klusa darbība sniedz komfortablu darba vidi un netraucē apkārtējos.

Apmaļu appļaušanas funkcija

Pagriežamā motora daļa ļauj trimmeri izmantot, lai ērti appļautu celiņu vai dobju malas un neļautu zālei pāraugt to malas.

Viegla un ergonomiska konstrukcija

100. sērijas akumulatora produkti ir kompakti, slaidi un ar lielisku ergonomiku, kas padara tos par labi izlīdzsvarotiem un ērti lietojamiem Jūsu dārzā.

Automātiska izslēgšanās

Produkts automātiski izslēdzas pēc 60 sekunžu dīkstāves, kas ļauj paildzināt akumulatora darbmūžu, un samazina traumu risku, kad pļāvējs ir atstāts bez uzraudzības.

Husqvarna 115i L

Bezvadu brīvība

Nekāda dzinēja trokšņa un nekādu tiešo izmešu, lai uzsāktu darbu, vienkārši nospiediet slēdzi. Jaudīgais 36 V litija jonu akumulators ir uzticams un paredzēts ilgam kalpošanas laikam un neskaitāmām uzlādēšanas reizēm. Husqvarna akumulatoru klāstā ir iekļauti akumulatori zāles trimerim, ķēdes zāģim un dzīvžogu šķērēm.

Husqvarna 115i L

Regulējams priekšējais rokturis

Vienkārši regulējams priekšējais rokturis labākai vadīšanai un ērtākai lietošanai.

Husqvarna 115i L

Maināms garums

Vairāk nav nozīmes lietotāja augumam, jo ar teleskopisko kātu iekārtu iespējams pielāgot jebkuram augumam un strādāt visērtākajā pozīcijā.

Intuitīva tastatūra

Intuitīvā tastatūra ir ļoti viegli lietojama.

Visiem viena akumulatoru sistēma

Augstās veiktspējas Husqvarna akumulatoru sistēma sniedz plašu iespēju klāstu, sākot ar vieglajiem integrētajiem akumulatoriem un beidzot ar mugursomas akumulatoriem. Mūsu akumulatori ir būvēti, lai tos varētu ilgstoši lietot, lai tie būtu ātri uzlādējami, un tos varētu ātri ievietot nākamajā instrumentā, lai darbs neapstātos. Mūsu akumulatoru sistēma ļauj elastīgi lietot dažādus Husqvarna instrumentus un jūs vienmēr atradīsiet sev pielāgojamu akumulatoru produktu risinājumu, kurš lieliski derēs jūsu darbiem.