0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl HSA 94 R dzīvžogu šķēres 75 cm, AP sistēma

449.00Līzinga kalkulators

 • Ir noliktavā
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
Pieteikties profesionālai konsultācijai
Bez akumulatora un lādētāja
Salīdzināt SKU: HSA94R75cm

Stihl HSA 94 R ārkārtīgi jaudīgas, robustas profesionālās akumulatora dzīvžogu šķēres ar nelielu asmeņu ātrumu spēcīgiem griezumiem. Nemainīgs gājiens arī pie lielas slodzes, veicot atzarošanu, grozāms daudzfunkcionāls rokturis ar trīs pakāpēs iestatāmu gājienu skaitu, divpusēji noslīpēti asmeņi atzarošanas versijā, uzskrūvēts griešanas un vadības aizsargs, svars no 4,4kg. Ilgākiem nepārtrauktiem darbiem iesakam AR 3000 uz murguras liekamo akumulatoru, bet AP akumulatoru – īsākiem darba uzdevumiem.Darbības laiku ar vienu uzlādi skatīt tabula.

Specifikācija

 • Asmens garums
  75 cm
 • Svars bez akumulatora
  3.6 kg
 • Priekšējā roktura vibrācijas līmenis
  4.2 m/s²
 • Aizmugurējā roktura vibrācijas līmenis
  3.3 m/s²
 • Darbības laiks ar vienu uzlādi
  Skatiet akumulatoru darbības un uzlādes laiku tabulu
Stihl HSA 94 R

Dubulti asmeņi

Ar lāzeri rūdītie un ar dimantu slīpētie naži sagriež zarus, kuru diametrs sasniedz 8 mm, izmantojot 2200 sitienus minūtē. Pateicoties abiem vienam virs otra novietotajiem asmeņiem griešana notiek īpaši spēcīgi un precīzi. Pretēji rotējošie asmeņi nodrošina ļoti zemu vibrācijas līmeni un īpaši vienmērīgu darbību.

STIHL EC motors

STHIL elektriskais bez birstēm (EC) dzinējs strādā ļoti energoefektīvi un gandrīz bez nodiluma. Pateicoties augstajai efektivitātei, akumulatora jauda tiek pārvērsta iespaidīgā darba veiktspējā.

Stihl HSA 94 R

Grozāms daudzfunkcionāls rokturis

Vienalga, vai griežot ar sānu vai galu: profesionālās dzīvžogu šķēres vienmēr ir ērti un viegli vadāmas. Grozāmo daudzfunkcionālo rokturi pavisam vienkārši var noregulēt optimālā pozīcijā, atbilstoši attiecīgajam darba uzdevumam.

Stihl HSA 94 R

Apgriešanas variēšana

STHIL dzīvžogu šķēru T varianti nodrošina perfektu trimmēšanu un formas veidošanu žogiem un krūmiem. Pateicoties asmens formai ar mazāku zobu atstarpi un zemāku zobu augstumu apvienojumā ar aprīkojumu augstākam apgriezienu skaitam, arī citas īpaši specifiskas formas ir panākamas.