0.00 0

Grozs ir tukšs.

Stihl HSA 66 dzīvžogu šķēres 50 cm, AP sistēma

279.00Līzinga kalkulators

 • Prece nav pieejama
 • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās

Nav noliktavā

Pieteikties profesionālai konsultācijai
Bez akumulatora un lādētāja
Salīdzināt SKU: HSA6650cm

Pateicoties samazinātam svaram un uzlabotam EC motoram, HSA 66 ir klusas, vieglas, tām ir lielāks pļaušanas ražīgums, turklāt tās uztur konstantu gājienu skaitu, pat veicot grūtus darbus. Platās zobu atstarpes un jaunu piliena formas griezēja ģeometrija efektīvāk notur zarus zobos, nodrošinot jaudīgu griešanu. Mašīnas darbmūžs ir uzlabots, ievietojot zem naža sliedes no dilšanas aizsargājošu plēvi un uzstādot jaunu gala aizsargu. Griezējasmens ar vienpusējiem zobiem. HSA 66, 50 cm, bez akumulatora un uzlādes ierīces. Darbības laiku ar vienu uzlādi skatīt tabula.

Specifikācija

 • Asmens garums
  50 cm
 • Svars bez akumulatora
  2.3 kg
 • Priekšējā roktura vibrācijas līmenis
  3.7 m/s²
 • Aizmugurējā roktura vibrācijas līmenis
  2.3 m/s²
 • Darbības laiks ar vienu uzlādi
  Skatiet akumulatoru darbības un uzlādes laiku tabulu

Inovatīva griešanas sistēma

Asmens forma ir optimāli pielāgota, lai satvertu zarus un griešanas laikā turētu tos pret asmeni, kā arī tā kalpo kā integrēts asmens aizsargs

Stihl HSA 66

Stihl HSA 66

Griešanas asmenim ir optimizēts maluma leņķis 34 °, lai nodrošinātu augsta līmeņa jaudu un agresīvāku griešanas darbību.

STIHL EC motors

STHIL elektriskais bez birstēm (EC) dzinējs strādā ļoti energoefektīvi un gandrīz bez nodiluma. Pateicoties augstajai efektivitātei, akumulatora jauda tiek pārvērsta iespaidīgā darba veiktspējā.

Stihl HSA 66

Divroku dizains

Ierīce ir vienkārši iedarbināma, vienlaicīgi aktivizējot abus - uz cilpas roktura un aizmugurējā roktura slēdžus. Lai grieztu kārtīgi un precīzi, griešanas ātrums ir nepārtraukti regulējams izmantojot aizmugures kontroli. Divu roku dizains ir vienlīdz ērts labročiem un kreiļiem.

Ergonomisks cilpveida rokturis

Ergonomisks cilpveida rokturis ir ideāli piemērots darbam jebkurā virzienā un nodrošina enerģijas taupīšanu, strādājot vienā pozā.

Stihl HSA 66

Stihl HSA 66

Galu sargs nāk komplektā un nodrošina griešanu līdz ar zemi vai gar sienu ērtāk, tai pat laikā pasargājot īpašos griežņus no bojājumiem.

Stihl HSA 66

Funkcionāls dizains

Dzinēja korpusam ir gluda virsma un apaļas kontūras. Tas neļauj ierīcei iestrēgt zaros. Dzīvžogu šķēres ir viegli tīrīt.

Stihl HSA 66

Asmeņu aizsargs

Aizsargā griešanas asmeni drošai uzglabāšanai un transportēšanai.

Pakarināšanas cilpa

Dzīvžogu šķēres var arī ērti piekārt pie sienas ar praktisko cilpu.

36 V litija-jonu akumulators

36 V litija-jonu akumulators ļauj ar bezvadu dzīvžogu šķērēm strādāt līdz pat 140 minūtēm. Maksimālam līdzsvaram un lietotāja komfortam, akumulators ir ievietots ierīces vidū.

Stihl HSA 66

Lādētājs

Ir pieejami trīs lādētāji: Standarta lādētājs AL 100, ātrais lādētājs AL 300 un īpaši ātrais lādētājs AL 500.