Grozs 0.00 EUR

VASARA - SPECIALIZĒTS DĀRZA UN MEŽA TEHNIKAS VEIKALS

   Uzņēmums  dibināts ar mērķi sniegt kvalitatīvus pakalpojumus dārza, mājas un meža tehnikas tirdzniecības un tās apkalpošanas jomā. Par prioritāti esam izvirzījuši piedāvāt pilnu pakalpojumu klāstu augstā kvalitātē, sākot ar konsultāciju par piemērotāko tehnikas vai instrumentu izvēli, lietotāja apmācību, tehnikas pilnu pārbaudi tās pārdošanas brīdī, tās apkalpošanu visā tās kalpošanas laikā kā arī transportu, lai tehniku nogādātu pie klienta vai līdz mūsu servisam.

 

Dinamiski ritošajā laikmetā milzīga daļa visdažādāko lietu tiek atrisinātas internetā. Tādēļ lai taupītu mūsu visaizņemtāko klientu laiku piedāvājam iepazīties ar preci un iegādāties to internetā. 

 

Turklāt arī internetā pirktā tehnika tiks pārbaudīta un tiks veikta apmācība darbam ar to. Tāpat mēs garantējam, ka pie mums pirktajai tehnikai būs pieejamas oriģinālās rezerves daļas, kā arī garantijas un pēc garantijas serviss.Viss iepriekš uzskaitītais nebūtu iespējams bez zinoša un atsaucīga personāla.

 

Mēs esam pārliecināti par tehniku, kuru iesakām, jo paši esam ar to strādājuši. Jūtieties droši un uzticieties mūsu šajā jomā  pieredzējušā personāla ieteikumiem.