Grozs 0.00 EUR

Kā iepirkties?

 

Preču iegādes noteikumi

 

Mūsu piedāvātās preces varat iegādāties www.vasara.lv vai veikalā (skatīt sadaļu “KONTAKTI”). Mājas lapā, preču katalogā izvēlieties Jūsu interesējošo preci un spiediet pogu "IELIKT GROZA".  Aizpildot pasūtījuma formu obligāti aizpildiet visus laukus. Pasūtījumu varat apstiprināt ar pogu “PASUTĪT”. Pēc preces apmaksas notiks preces piegāde.

 

Piegādes maksa un noteikumi

  • Klientam ir iespēja preci izņemt pašam ierodoties pēc preces uz veikalu “Vasara” (skatīt sadaļa “KONTAKTI”), par ko piegādes maksa netiek piemērota.
  • Ja pirkuma summa nepārsniedz 150 EUR, visas Latvijas teritorijā piegādes maksa ir 4,50 EUR.
  • Ja pirkuma summa pārsniedz 150 EUR,  piegāde Latvijas teritorijā - bez maksas.

Kā apmaksāt pirkumu

  • Pirkumu ir iespējams apmaksāt ar Visa, MasterCard un Maestro norēķinu kartēm izmantojot Luminor bankas tiešsaistes maksājuma pakalpojumu;
  • Pirkumu ir iespējams apmaksāt ar Visa, MasterCard un Maestro norēķinu kartēm izmantojot Paysera LT UAB tiešsaites maksājuma pakalpojumu;
  • Ar bankas pārskaitījumu - pēc pasūtījuma veikšanas jūs e-pastā saņemsiet rēķinu pēc kura apmaksas notiks preces piegāde. Preces saņemšanas brīdī Jūs saņemsiet preču pavadzīmi.
  • Līzingā, pirms tā noformēšanas, sazinoties ar SIA Vasara.lv
  • Ar skaidru naudu, maksājumu karti vai līzingā pie mums veikalā.

Piegādes termiņš

 

Preču piegāde tiek veikta 2-3 darba dienu laikā uz klienta norādīto adresi, ja vien ir veikta apmaksa par preci un tā atrodas noliktavā Latvijā.

Ja prece atrodas ražotāja noliktavā tad preces piegādes termiņš ir no 5 līdz 10 darba dienām no pasūtījuma samaksas saņemšanas brīža.

Pārdevējs apņemas darīt visu iespējamo, lai izvēlētās preces tiktu piegādāta pēc iespējas ātrāk!

 

Garantijas un pēcgarantijas remonts

 

Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzam rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

 

Jebkurai  iegādātai precei tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, ja pircējs ir fiziska persona, bet 12 mēnešu garantija, ja pircējs ir juridiska persona. Garantijas un pēcgarantijas remonts tiek veikts mūsu servisā (skatīt sadaļu “KONTAKTI”), kā arī citās, preces izplatītāja garantijas talonā norādītajās adresēs.

 

Klients izlasījis/-usi sadaļu " Kā iepirkties"  un piekrīt minētiem noteikumiem.

 

Sazinieties ar mums darba dienās no 09:00-18:00 un sestdienās no 09:00-14:00

 

Veikt pirkumus internetā iespējams katru dienu 00:00-24:00