0.00 0

  Grozs ir tukšs

  Izpārdošana!

  Husqvarna Automower 315 Mark II robotizētais zāles pļāvējs

  1799.00Līzinga kalkulators

  Ar savu kompakto, četru riteņu platformu, Husqvarna Automower® 310 Mark II viegli spēj uzturēt zālienus nopļautus platībās līdz 1000 m2. Tas spēj pārvietoties un strādāt līdz 40% lielos zāliena slīpumos, un spēj izbraukt šaurus koridorus vai ejas. Tā trīskāršā meklēšanas funkcija to ļoti ātri nogādā uzlādes stacijā, kad darbs ar vienu uzlādi ir pabeigts. Viegli lietojams un tīrāms, tas ir arī kontrolējams izmantojot lietotni tālrunī. Tam ir laikapstākļu taimeris un sala sensors, kuri pielāgo darba grafiku atkarībā no laikapstākļiem.
  SIA VASARA.LV veic robotizēto zāles pļāvēju Automower uzstādīšanu, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī ziemas apkopi.

  • Ir noliktavā
  • Bezmaksas piegāde 1-3 darba dienās
  Pieteikties profesionālai konsultācijai Salīdzināt SKU: 970526811

  Specifikācija

  • Pļaušanas platība
   1500 m² max ±20%
  • Maksimālais slīpums darbības teritorijā
   40% / 22°
  • Maksimālais slīpums pie ierobežojošā vada
   15% / 8.5°
  • Virzošie vadi
   1
  • Attālinātas startēšanas punkti
   3
  • Garantētais trokšņa līmenis
   60 dB(A)
  • Pļaušanas augstums, min-max
   20-50mm
  • Vidējais enerģijas patēriņš mēnesī pie maks.noslodzes
   kWh
  • Pļaušanas mehānisms
   3 brīvi naži
  • Nažu aizsargdisks
  • Taimeris
  • Laika apstākļu taimeris
  • Sala sensors
  • PIN kods
  • Signalizācija
  • GPS izsekošana zādzības gadījumā
   Papildus aprīkojums
  • GPS asistēta pļaušana
  • Automower® Connect Home
  • Automower® Connect
   Papildus aprīkojums
  • Amazon Alexa un Google Home
   Papildus aprīkojums
  • Ultraklusi piedziņas motori
  • Gumijas bampers priekšā
  • LED lukturi
  • Ultraskaņas sensori
  • Pilnpiedziņa
  • Apvidus riteņi un birstītes
   Papildus aprīkojums
  • Husqvarna Fleet services
   Papildus aprīkojums

  Funkcijas

  Automower® Connect@HOME

  Bluetooth® risinājums, Automower® Connect@HOME, dod iespēju viegli rīkoties ar jūsu robotizēto zāles pļāvēju, izmantojot viedtālruni. Jūs viegli varat palaist, apturēt, noviet uzlādes stacijā, programmēt un mainīt iestatījumus. Bluetooth® savienojums darbojas līdz 30 m attālumā. Standartaprīkojumā ir visām 300. un 400. sērijas ierīcēm.

  Husqvarna Automower® 305

  Sistemātisks darbības princips, pļaujot šauras ejas

  Lai nodrošinātu izcilus pļaušanas rezultātus, robotizētais zāles pļāvējs automātiski pārslēdzas no neregulāra darbības principa uz sistemātisku, lai izpļautu šauras ejas.

  Husqvarna Automower® 305

  Viegla tīrīšana

  Robotizētā zāles pļāvēja augšējo un apakšējo daļu var mazgāt ar dārza šļūteni. Izmantojot pievienoto apkopes rīku, pārsegu var viegli noņemt, lai to būtu vieglāk notīrīt.

  Husqvarna Automower® 305

  Laikapstākļu taimeris

  Pielāgo darbības laiku atbilstoši zāles augšanas tempam, kas nozīmē to, ka Husqvarna Automower® pļaus maksimāli tad, kad zāle strauji augs. Saulainā vai sausā periodā, vai vēlā sezonā, pļāvējs patērēs mazāk laika pļaušanai, kas samazinās gan zāliena, gan pļāvēja nolietošanos.

  Automātiska eju izbraukšana - PATENTĒTA

  Husqvarna Automower® automātiski nosaka šauras ejas un atrod ceļu pat caur šaurākajajām ejām. Tas izplānos maršrutu, lai izvairītos no iebraukātu sliežu rašanās.

  Husqvarna Automower® 310

  Viens virzošais vads

  Virzošais vads palīdz pļāvējam nokļūt līdz uzlādes stacijai, tas samazina meklēšanas laiku sarežģītos dārzos.

  Husqvarna Automower® 310

  Piemērots sarežģītiem zālājiem

  Riteņi ar lielu protektoru teicamai saķerei pat uz slidena zāliena. Robotizētais zāles pļāvējs ir piemērota darbam pat 40% slīpumā.

  3 attālinātās startēšanās punkti

  “Vienmērīgs pļaušanas rezultāts visās zāliena daļās, pateicoties iespējai sākt pļaušanu trīs atšķirīgos, attālinātos punktos gar patentēto virzošo vadu, virzienā prom no uzlādes stacijas. Jo lielāks ir zālājs, jo svarīgāki ir vairāki startēšanās punkti. Ar aktīvo, GPS atbalstīto navigāciju (atsevišķiem modeļiem), attālinātās startēšanās punkti ir automātiski un nav nepieciešama manuāla to iestatīšana.”

  Husqvarna Automower® 305

  Elastīgas uzlādes stacijas novietošanas iespējas

  Elastīgas uzlādes stacijas novietošanas iespējas dārzā atvieglo instalāciju un nodrošina uzticamu pļāvēja novietošanos uzlādes stacijā katru reizi.

  Spirālveida pļaušana

  Automātiska pļaušanas funkcija, lai izlīdzinātu zāles augstuma atšķirības. Griešanas diska sensori nosaka, kad pļāvējs iebrauc zonā ar garāku zāli, kur tas sāk strādāt koncentrētā, sistemātiskā spirāles kustībā.

  Punktveida pļaušana

  Īpašs režīms, kas ātri nopļauj garāku zāli mazākā laukumā. Šī funkcija ir īpaši noderīga laukumos, kas atrodas zem, piemēram, dārza mēbelēm, kad tās ir pārvietotas. Novietojiet pļāvēju vēlamajā vietā un iestatiet "Punkta pļaušanu". Pļāvējs pļaus ciešā spirālveida kustībā līdz garākā zāle būs nopļauta, pēc tam tas pārslēgsies uz automātisko režīmu.

  Profili

  Vairāku profilu iestatīšana atvieglo pļāvēja izmantošanu vairākos, atsevišķos zālājos. Ar katra profila un instalācijas individuālu nosaukumu pļāvēju ir viegli uzstādīt atsevišķos zālienos.

  Nomaināms augšējais vāks

  Piešķiriet savam robotizētajam zāles pļāvējam unikālu un individuālu dizainu, nomainot augšējā vāka krāsu. Pieejami polārbaltā un Husqvarna oranžā krāsā.

  Viegla augstuma regulēšana

  Viegli regulējams pļaušanas augstums, pagriežot slēdzi pļāvēja virspusē.

  Kluss

  Pateicoties Automower® unikālajai pļaušanas sistēmai, tas darbojas ļoti diskrēti, klusi un tikai tad, kad jūs to vēlaties.

  Unikāla pļaušanas sistēma

  Husqvarna Automower® nopļauj nelielu zāles garumu, taču dara to bieži, kas nodrošina skaista un veselīga zāliena veidošanos. Tas ir aprīkots ar žilešu asiem nažiem, kas ir izgatavoti no izturīga oglekļa tērauda, un ir pieskrūvēti izturīgai pļaušanas diska sistēmai. Kopā tas nodrošina efektīvu un drošu darbību, kā arī ļoti zemu enerģijas patēriņu.

  Nav izmešu

  Tā kā Automower® tiek lādēts un darbināts ar elektrības palīdzību, tas nerada kaitīgos izmešus.

  Aprīkots ar signalizāciju/PIN kodu

  Dažādi pretnozagšanas aizsardzības līmeņi lielākai drošībai. Ja pļāvējs tiek pārvietots, atskan skaļa signalizācija, kas atslēdzama tikai ar pļāvēja individuālo PIN kodu.

  Automātiskā uzlāde

  Kad robotizētajam zāles pļāvējam nepieciešama uzlāde, tas pats atrod ceļu uz uzlādes staciju.

  Zems enerģijas patēriņš

  Efektīva enerģijas pārvaldība nozīmē zemu enerģijas patēriņu, kas ļauj Automower® strādāt ar niecīgām izmaksām, salīdzinājumā ar benzīna zāles pļāvējiem.

  Taimeris

  Jūs varat iestatīt, lai Automower® pļauj 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā.

  Pacelšanas un sasvēršanas sensori

  Ja Automower® tiek pacelts no zemes vai apgāžas, tas automātiski izslēdz nažu motoru. Turklāt naži rotē pietiekami tālu no ierīces ārējās malas. Saskaroties ar šķērsli, zāles pļāvējs apstājas un pats maina virzienu, neradot nekādus bojājumus.

  Husqvarna Automower® 310

  Automātiska ceļa atrašana

  Husqvarna Automower® automātiski nosaka šauras ejas un atrod ceļu pat caur šaurākajajām ejām. Tas izplānos maršrutu, lai izvairītos no iebraukātu sliežu rašanās.

  Husqvarna Automower® 310

  Automower® Connect

  Automower® Connect sniegs jums pilnīgas kontroles iespējas. Jūs varat likt tam uzsākt darbu, apturēt to, atgriezties uzlādes stacijā, kā arī pārbaudīt un mainīt iestatījumus. Robotizētā zāles pļāvēja zādzības gadījumā jūs saņemsiet trauksmes paziņojumu un varēsiet izsekot tā atrašanās vietu, lai kur arī jūs atrastos. Pieejams kā papildus aprīkojums.

  Drošs jebkuriem laikapstākļiem

  Automower® laukā var atrasties 24 stundas diennaktī, jo tas ir veidots tā, lai bez problēmām darbotos jebkuros laikapstākļos.